Cok mutsuzum...

Geçen yıl ağustos başında doğum yaptım, 60 kiloyla hamile kalmıştım ben de: 85le doğuma girdim. Eve geldim 77 idim, süt olsun diye yediklerim sayesinde 80e çıktım yine. Ocak ayına kadar motivasyon gelmedi bana, ocak ayında artık dur demem lazım diye başladım spora ve sağlıklı beslenmeye. Evde yürüyüş bandım var ve istisnasız her gün kızım öğle uykusuna yattığında 1 saat yürüyorum 7 aydır. Ayrıca evden çalışıyorum, aşırı zorlanıyorum ama yapacak bir şey yok. Şu an yine 60 kiloyum ve çook mutluyum. Tatile gitmemeye karar verdik çünkü asla verdiğimiz paraya değmeyecek. Kızım hep yerde vakit geçiriyor, yeni yeni sıralamaya başladı ve otellerden tiksindiğim için asla rahat edemem. Yemeği, banyosu hepsi ayrı dert tatilde. Biz de madem tatile gitmedik her gün dışarı çıkalım dedik. Avmleri,deniz kenarları ve sahilleri gezip duruyoruz napalım :)

Ben 30 kilo almıştım🙈
160 boy 55 kiloyla hamile kaldım. 85-86 ile bitirdim Doğumda da bişey gitmedi. Ama emzirmeye başladığım anda kilo vermeye başladım. Dünyaları yedim emzirirken. Canım ne istiyorsa yedim. Hiç yemediğim kadar hamur işi yedim. Ama hep verdim. 8 ay içinde 50 kiloya düştüm. Emzirmek bana aşırı kalori yaktırıyor neden bilmem.2 kere doğurdum ikisinde de aynı şeyi yaşadım. Emzirmeyi bırakana kadar da hiç kilo alamadım. Biraz azaltsam yemeyi 40 lı kilolara düşüyordum🙈 Şimdi de 55 eski kilomdayım.
Valla beni emzirme hic verdirrtmiyo sanslisinz

Hiç acele etmeyin, herşey yoluna girer, bebek de buyur, siz de alışırsınız, kilo da verirsiniz.
Daha çok erken alismaniz için, kilo vermek için.
Oğlum da 2 sene de verdim aldığım kiloyu.
Kızım da nasıl oldu anlamadan, hemencecik eridim gittim.
Tatil işi uyumayan bebekle zor, anlıyorum sizi.
Ama biraz sabır.
Oğlum çok zor bir bebek ve çocuktu.
Şuan 5 yaşında, dünya akıllısı ve aşırı olgun.
Yani geçiyor hatta özleniyor.
O sebepten ikincisi bile yapılıyor :KK70:
Evladiniza odaklanın, gerisi yoluna girecektir :)

Bende emzirme sürecimdeyim ve diyetisyen desteği alıyorum yapamam demesine çok şaşırdım.Benim diyetisyenim en önemli dönemlerden birisi olduğunu söylemişti bana.Sayesinde hem ben hem bebeğim sağlıklı besleniyoruz.Emzirdiğim içinde hızlı kilo veriyorum.Kafaya takmayıp,stres olmayınca inanın çok kolay gidiyor kilolar

X