Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

günaydınlar
Biraz fazla kacamaktan belki de veremiyorum ben ama aksamlari aç uyuyorum o kadar hiç mi farketmez. Eskiden aç yatınca 1 kg verirdim şimdi 100 g bile gitmiyo
canım adet olmadığımız için vücut geçici bir menopozda...nasıl menopozdaki kadınlar veremez ya da çok zor verir o durumdayız..ben de senin gibşyim.. artık haftada 200-300 gr versem razıyım

Selamlar bir turlu menumu yazamadim. Dun kizimi doktora goturdum. Burun akintisi baslamisti, bir de rahat uyuyamadi. İyi ama cok sukur...
Dunku menum: sabah:
2 dilim kepekli ekmek
2 dilim peynir
Ogle:
2 dilim kepekli ekmek arasi peynir
Ayran
3 mercimek koftesi, marul
Aksam:
1 adet haslanmis tavuk pirzola
1tabak patates yemegi
Tursu

çok geçmiş olsun canım.
menün de güzel biraz yeşilliği arttırsan daha güzel olur

Haklisin canim ama ustune gidiyorum bugun kilolarin. baya azalticam bugunluk yediklerimi. Kahvaltida ekmek bile yemedim.bakalim insallah oyle devam edicem bugunluk. Protein agirlikli karbonhiratsiz bigun olacak daha da az gostermezse o tartiyi kiricam!!

ben de gecen hafta aynısını demiştim.. korktu galiba tartı eksik çıkardı beni

kızlar merhaba yeni bir şey keşfettim daha doğrusu biri keşfetmiş ben çaldım .))
karnabahar pilavı diye canı bulgur pilavı çekenler yada çok fazla acıkanlara duyrulur isterseniz tabak tabak yiyin kilo yapmıyo. tarif şöyle
1 ufak karnabahar
-1 tk z.yağ
-1 tk köri
-2 diş sarmısak
-taze soğan
Karnabahar yıkanır,sapları ayrılarak ufak çiçeklere ayrılır.Robotta bulgur boyutuna gelene dek çekilir.Wok tava ısıtılır yağ eklenir.Ezilmiş sarmısak sotelenir .Karnabahar eklenir ve karamelize olana dek kavrulur.Köri eklenip harmanlanır.Taze soğanın yeşil kısımları ince doğranarak üzerine serpilir.
ben sadeli yaptım köri kullanmadım gayet güzel oldu

Merhaba arkadaslar bugün ki menümü yazayim evde olmadigim icin yemek yapamadim atistirdim gibi biraz ama ,
Sabah ; peynirli kruvasan , kücük bi kutu recel , sütlü cay , catal ucuyla tereyagi

Bi büyük boy kahve yarim müsli riegel

Aksam ; iki tane siyah ekmekle sucuklu tost yanina rezene ve papatya cayi ( bugünlük böyle oldu )

Sonra bi meyveli yogurt yiyebilirim yada yemem acikmama bagli.
Pskolojim bozuldu sanirim az da yesem sanki dünyalari yemisim gibi hissediyorum ,yada midem kücülmüs doydugum icin böyle hissediyor olabilirim.

Tam benlik bi yemek köri cok severim hintliler bile benim kadar kullanmiyor sanirim. En kisa zamanda denicem canim.

Günaydın canlar
ben yürüyüşe başladıktan sonra gr veremez oldum sizce neden olabilir dikkat de ediyorum o kadar ama dusemedim şu 59un altına uyuz oluyorum yaa motivasyonum düşüyo
Canim duraklama döneminde olabilirsin bigün ara ver diyete istersen. Yada cok kacamak yaptigini düsünüyorsan bi süre tut kendini bakalim gidicek mi kilolar

mmmm ben çok severeim karnabaharı zaten.. ama dikkat et çook gaz yapıyor
tatlım hiçbirşey yememişsin ki...miden bya küçülmüş olmalı

slm kızlar nasılsınız?
bugun oğlum mememi verince istemedi ama
biberon verince içinde süt vardı onu içmeye başladı
okadar korktum ki hemen çektim biberonu ağızdan
nolur bırakmasın memeyi..
diyetle alakalı bir durum değildir dimi bu?

arkadaşlar başımın dönmesi artınca drye gittim canan karatayi okuyorum bi kac gündür .bilirsiniz belki kendimi Hipoglisemi sandım şeker vs olctureyim diye ki tam zıddı insulin direnci de şeker hastalarinda ya da yatkinliklarinda görülüörmüş.ben değilim şükür . ama ben de ciddi miktarda kolestrol ve kotu kolestrol denilen ldl yukselmis. dr ilaç yazamadi haliyle.emzirdigim için. bugün karatay diyeti yaptım ve aç kalamayan ben tokum ama ekmek yemedim çikolata yemedimşsuna başım dönmüyor kac saat oldu yemek yiyeli belki denersiniz?

bence fark ettiyseniz ortak özellik olarak bebekler meme istemiyor acaba sutunuz olması gerekenden daha mi az geliyor bebeklere. kizimda 4aylıkken ramazandi ben de olur mu diye oruç tutmustum. kızım memeyi almamıştı ogün mamada vermiyduk denedik onuda yemedi. annem kızdı bana cocuk aç kalır oruç mu tutulur diye.ben de sadece ilk gün tutmuş oldum.

öptüm sizi kolay gelsin.

2 dilim ekmek
Peynir bal zeytin cay

Cay
Ev pizzasi 2 ince dilim
Kedi dili ince dilim pasta
Bi kase patates salatasi
Bi poaca

3 Kofte bi kac patates
Iki kasik Eriste
Salata

Salep
Bi iki catal cheesecake
Iki adet incir
Bi avuc cerez

Abarttim bugun hem gunduz gezmesi
Hem gece gezmesindeydim
Sabah kilom da superdi insallah yarin cok cikmam
Iyi geceler kizlarrr

3 yıl önce karatay diyeti yapmıştım ben. 65'ten 58'e inmiştim 2,5 ayda Hem de hiç zorlanmadan. Hatta hayatımda ilk o zaman diyet yapmıştım, hem de hiç kaçamaksız. "Bir daha karataydan başka diyet yapmam" diyordum ama şu sıralar canım yumurta yemek istemiyor, o nedenle yapmıyorum. Yoksa denemiş biri olarak, çok rahat bir diyet. Üstelik ben daha sonra normal yeme düzenime geçtiğim halde kilo da almadım. Taaa ki bebek durumları, ilaç, stres vb olana kadar...

Ben de hamilelikten önce tam karatayla kilo vermeye baslamistim.Cok rahat bir diyet gercekten..simdi yine onunla devam etsem diyorum.karatayla sütün azalacagini da pek sanmiyorum..

Merhaba arkadaslar nasilsiniz pek bir öksüz kalmis birasi yahu diyetten herkes yorgun mu düstü yoksa :)
Bugün ki menümü yazayim
Sabah ; 3 ufak dilim ekmek , az bisey krem peynir , azicik recel , yesillik ve sebze , az yagda yumurta , biraz yogurt , rezene ve papatya cayi

Ufak boy kahve

Yarim elma iki kasil yogurda dograyip yedim

Aksam; bulgur pilavi yanina kücük bi kase siyah fasulye yemegi ( havuclu patatesli )
Aksam yemegini henüz yemedim birazdan yiyecegim.
Dün gece 11 de esimin cani yumurtali ekmek cekti kalkip ona bitabak full yaptim ve bir tanecik bile yemedim vallahi normalde saldirirdim :)
Hedefe kilitlenmisim insallah tez zaman da ulasirim tabi birgüncük izin günümü hala kullanmadim sakliyorum :)
Hedef de az degil ki arkadas daha 13-14 kilo var zor gibi ama basaricam insallah.

merhaba arkadaşlar..
tüm güm hastanedeydim rapor alabilmek için uğraştım..
karatay ben de birara yaptım.. 2 hf falan. sonra dayanamıyooommm uleeeeyyyynn deyip tatlıya saldırmıştım.. şimdi herşeyden az az yemek daha mantıklı geliyor bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…