Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Off canım sıkkın kızlar sağlıkocagina gidip tarttim kızı 10 günde 200 g almış sadece ebe normal dedi ama canım sıkıldı niye böyle oldu anlamadım

Caniim o rekory kimsye kaptirmam ben.. 95 kiloyum bennn

Off canım sıkkın kızlar sağlıkocagina gidip tarttim kızı 10 günde 200 g almış sadece ebe normal dedi ama canım sıkıldı niye böyle oldu anlamadım
Canim sikma caninin ayda 600 gr. Altina dusmedigi surece normal.. arti bu aylarda kol bacsk sallama

Bende bi yerde gördüm ama sim

bilgilendirdigin için sağol cnm bende bir yerde okuduguma eminim bulamadım ama internet işte herşey i doğru söylemiyor tabi ..holey o zaman tatlı krizlerinde tarcina donebilrim
rica ederim canım

Kizlsr pzt. Tatrtildigimda 94.6 idim. Simdi bugun tartildim. 95.4 ciktim.. neden boyle bisey oldu anlamiyorum.. diyetide bozmadim hic..

tatlım bu seni üzmesin.. çünkü vücudun az yeme tepki verip su tutmuş olabilir. ama 10 gun i.inde falan hala vermezsen bi dr.a danış derim çünkü troidlerinde bir sorun olabilir.

kızlar ben bu gün
sabah;
1 yumurta
domates salatalık
peynir
yulaflı karışımımdan
karım dilimden az ekmek tam bugday

akşam 5 e kadar tuttu beni bu kahvaltı

5 e doğru kumpirle yarım bardak kola içtim

1 tane küçük nugger dondurma yedim

bikaç çiğ köfte yerim eşim getirmiş
bi bardakta sütiçerim yatmadan

ama 4 saat dolaştım durmadan bugun

Canim isin cok zor.. Allah kolayliklar versin. Bende ilk oglumda 3 aylikken ise donmusrum ve isyerinde sagmak zorunda kaliyodum coj zor oluyodu. Sen 3 saattee bir sagiyormussun.. cok zor,.
Evet canim 3 saatte bir sagiyorum sütüm azalmasin diye .
günaydın şekerler

benimki de akşam 8 gibi reddeiyor memeyi..sağıp biberonla veriyim diyorum onu da almıyor..mama verince deli gibi içiyor.. ben de sütümün içine 1 ölçek mama koyup veriyorum.
yok canim benim ki mama almiyor bi kere denedim hipp, aptamil, milupa aldim evde bulunsun ne olur ne olmaz diye 3 ünüde begebmedi yüzünü eksitti. Sütümü icsinde biberondan icsin. Gecen hafta hazir meyve ve sebze pürelerine basladik biz bu hafta havuc yiyor haftaya kabak vericez. Doktoru haftada bi cesit verin sadece dedi.

[/QUOTE]
canım merhaba bir şey paylaşmak istedim. Biliyor musun benim kizimda 10gün memeden emmeyi red etmişti .kesinlikle ağzına almadı ve acliktan durmadan ağladı . ve biz hastaneye yattık mama vermedik de hastanede elektrikli pomba ile süt sagip kızımı besledik ve evde de el pombasi ile devam ettik .50ml zorla sagiyorduk o anında iciyordu. 10.gün topuk kani için sağlık ocağına gittik ve ben dolaptan sagilmis sütü aldım yanıma.yolda ısınır diye düşündüm ve isinmadi tabi kızım sütü reddetti ve bende sağlık ocağında aglatmak istemedim hemen mememi verdim ve mucize gibi emdi ve o günden sonra 28.aya kadar emdi.

emmek sadece karın doyurma işi değil kesinlikle bebeğin ile güvenli baglanmaniz için allahın bi lütfü.sen bebeğine bebeğin sana bağlanacak emme surecinde. sakin vazgeçme erkenden kesme . eğer mecbur kalirsan yalancı! emzik ver ki elini emmesin .
basini agrittiysam kusura bakma.selamlar
[/QUOTE]

estagfurullah canim ne kusuru deniyorum bende arada alsin diye ama yok gögsümle oyun oynuyo iki firt cekip birakiyor.

canim moralini bozma bence gayet normal kilo almis saglikli olmasi önemli olan kilo nasilsa alir.

Son düzenleme:
Bugün mi menüm sabah ;
2 dilim ekmek, az yagda yumurta , yesillik , sebze , az krem peynir ve kücük bi kase yogurt

Bir orta kahve
100 gr. Meyveli yogurt

Aksam ; bir porsiyon bulgur pilavi yanina 5 kasik kremali mantar ( aksam yemegini 4:30 da yedim )

Sonra bir müsli riegel yerim yanina da kahve icerim

Canim az yemissin ama kalorili seyler yemissin genelde kola basli basina kalori deposu bir bardagi 15 tane kesme seker yerine geciyormus.

Oyyy bi menumu yazamadim gitti ne cins tablet bu yaa..
Sabah
2 d tam bugday
2kk peynir
1 b sut
5zeytin
Ara
1 b boza
Ogle
1 tabak ispanak
2 tane kuru dolma
2d ekmek
Ara
2 portakal
Aksam
1 kase corba
1 tabak hamsi tava
Salata 2 d tam bugday
Bide cayla fistik yiyorum simdi...

süper vermişsin.. sık tartılma ama ben günde en az 10 kere tartılıyordum ..vücut strese giriyormuş sık tartılınca bırakmaya çalışyorum ben de
bu arada bebegım 18 ayını bıtırdı ama diğer ıkı kızımda 2 yasa kadar emmıstı bunu da 2yasında keserım memeden hayırlısı artık
ben de oğlumu 2 yaşına kadar emzirdim veçok zor kestim..kızımı da inş 2 yaşına kadar emziririm
daha önce de sağlık ocağında mı tartmıştın.. ayn yer değilse güvenme çok fark oluyor.. geçen ay s. ocağında 5200 ölçtüler.. ertesi günü dr kontrolünde 5000 çıktı..hem üzülme benim kızım bu ay sadece 600 gr olmuş.. 3500 doğdu ve 3. ayda 5600 gr ne kadar az almış düşün
4 saat dolaşmayla yakmışsın bütün kalorileri
ne kadar az yemişsiiiinnnn
çok güzel menün
afiyet olsun hepimizee

Bende buyuk oglani 2 yasina kadar emzirmistim, ama b6ndan emin degilim yaaa.. pek emmicek gibi

Canim az yemissin ama kalorili seyler yemissin genelde kola basli basina kalori deposu bir bardagi 15 tane kesme seker yerine geciyormus.

evet ya farkındayım ( bi daha dışarıda yemeye yanaşmıcam ben ya

gerçekten yakmışmıyımdır :)

Sabah bir simit ama kucuk
Bir dilim ekmek
Peynir,cay

Oglen bi ceyrek simit
Iki biskuvi
Biraz peynir

Aksam
Tarhana corbasi
Yarim dilim ekmek
Firin Balik patates
Iki kasik makarna
Salata

Kucuk bir dilim pasta
Yesilcay

Annemin dogumgunuydu bugun bole gecti..

Bu arada sicak suya devam etmeye calisiyorum
Sabah kahvalti oncesi
Aksam yemek oncesi iciyorum muhakkak

İyi akşamlar kızlar bende yazayım menü mu
Sabah 2 d ekmek , yarim kk peynir , haşlanmış yumurta, domtis salatalık maydanoz,3 zeytin
Ara üzüm
Öğlen 8 kaşık yeşil fasulye, salata ayran
Ara 2 dilim ekmek ile tost
Akşam bir tabak mercimek çorbası, bir tabk etliye bulgur pilavı,3 lahana sarma,1 biber dolması akşam yemeği gecikince dayanamadım fazla kaçtı
Ara kaçınılmaz son çikolata bugün açtım sanki zorlandım

Günaydın canlar
ben yürüyüşe başladıktan sonra gr veremez oldum sizce neden olabilir dikkat de ediyorum o kadar ama dusemedim şu 59un altına uyuz oluyorum yaa motivasyonum düşüyo

Günaydın canlar
ben yürüyüşe başladıktan sonra gr veremez oldum sizce neden olabilir dikkat de ediyorum o kadar ama dusemedim şu 59un altına uyuz oluyorum yaa motivasyonum düşüyo
Canim duraklamaya girmi olabilirmisin.. istersen bibitter cikolata falan ya metabolizmayi canlandirmak adins, tabiii uzun zamandir kacamak yapmiyosan

Canim duraklamaya girmi olabilirmisin.. istersen bibitter cikolata falan ya metabolizmayi canlandirmak adins, tabiii uzun zamandir kacamak yapmiyosan
Biraz fazla kacamaktan belki de veremiyorum ben ama aksamlari aç uyuyorum o kadar hiç mi farketmez. Eskiden aç yatınca 1 kg verirdim şimdi 100 g bile gitmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…