Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Aynen canım biz de esimin görevi için geldik ben de alışmaya çalışıyorum. Istanbuldan sonra biraz yadirgadik ama aliscaz inşallah. Ama esnaf halk biraz değişik biraz da kaba ama adapte oluruz :)

tebrikler canimm.kilolarimiz ayni insallah veticez birlikte..
cok kilon yok aslinda..boyun kac ki 43 kiloydun..en son ilkokulda 40 lardaydim hethalde..nryse tam yerine geldin emin ol 1 ayda kurtulursun kilolarindan
Ben hic hayatimda 40 li kilolarda olmadim masallah cok zayifmissin. Verirsin canim yeter ki iste sen burda paylasmak insana moral veriyor yanliz basina ac kalmadigini görüyorsun diyorsun herkes benim gibi ac ve sisman :))
eveeett ben acim ve de sismanim..
Alirsin canim üzme kendini kiyafetler hep var nasilsa her sene de daha bi güzel seyler cikiyor :)
gecti bile uzulmem...yazin tiril tiril elbisrkere odaklandim..
cok guzrl menun..oglenleri birkac kasik srbze yemeye calis..yesil cayi bir nuddet ertele..kafein orani yuksrk oldugu icin cok onerilmiyor vebekte uykusuzkuk ve sinirlilik yapiyor..ben rezene cayi iciyorum ..
Canım yaa çok iyi anlıyorum seni ama sakın canını sıkma. Ben söyle düşünüyorum sonuçta bu kilolar 9 ayda alındı. Vermek de zaman alacak. Azim kararlılık istikrar:)
eveeettt azimliyiz basaricaz...
Günaydın tontis ama hep tatlı anneler
ilk kez 50li kilo gördüm. Çok mutluyum:) 59.9 heheh. 55 olana kadar mağazalara girmicem ben.
harikasin tatlimmm darisi basimiza...

hosgeldin canimm..merak etmeee kisa surede vericez kilolarimizi..ayrica en kilolu benim diye dusunme aramizda 3-4 kilonun lafimi olur

Aynen canım biz de esimin görevi için geldik ben de alışmaya çalışıyorum. Istanbuldan sonra biraz yadirgadik ama aliscaz inşallah. Ama esnaf halk biraz değişik biraz da kaba ama adapte oluruz :)
Bilirim canim ön yargilari fazladir ve gercekden cok kabalar kadinlari erkeklerden daha beter ama iste memleket :)

Merhaba canim hos geldin sen yeter ki iste verirsin 82 cok bi kilo degil vermek istersen daha da fazla olmadan motive ol bir an önce 82 den inmek 92 den inmekden daha kolaydir baslamak lazim bi yerden daha fazla ilerlemeden

Ben hic hayatimda 40 li kilolarda olmadim masallah cok zayifmissin. Verirsin canim yeter ki iste sen burda paylasmak insana moral veriyor yanliz basina ac kalmadigini görüyorsun diyorsun herkes benim gibi ac ve sisman :))

bende liseden çıktım evlendim 18ime girer girmez bende 20li yaşlardan sonra görmedim 40ları :)) bi ara takmıştım 49*99olayım ama 40lı olsun diyodum şimdi hayal oldu 50ye razıyım hep zayıfsın dediler dediler şişmanlar yiyemezken nisbet yaparcasına yiyorum ama kilo almıyorum diye diye diyee nazar degdi ahda almış olabilirim hep diyolardı hamile kalda şiş diye o zmanda şişmedim iyice sinir bozdum şuan durduramıyorum kendimi :)))

şubat dogumlumu kızın şubat anneleri topiğimizde var ordada bebekelrimiz hakkında paylaşımlar yapıyoruz :) spor sart zaten eski sporcuyum hemde atletizm birincilikelrim var bisürü kupalarım okulla bitti tabiki evlendim iş hayatı yine formumdaydım sonra hamile kaldım işi bıraktım cocuklada eve tıkılınca ev işi hiç toto yer görmesede verilmiyo kilo malesef sporda yapamıyorum çok iradesiz görüyorum kendimi heves cok icraat yok

t

cok kilon yok aslinda..boyun kac ki 43 kiloydun..en son ilkokulda 40 lardaydim hethalde..nryse tam yerine geldin emin ol 1 ayda kurtulursun kilolarindan
...

bende lisede ve yeni evliliğimde 2 sene sonra hep 1-2 kilo yapıştı her sene malesef yai 50 cok değil 55 cok değil her kilo aldıgımda böle cok iyi oldu heh ama alma dediler dediler aldıkca aldım :) midem büyüdü artık doymuyorum :) boyum 1*60 canım şişman durmuyorum minyon tipliyim 60 deyincede yok degilsindir diyolar bacakalrım felan eskiden kaslı koşuculuktan salmadım yani ama sezeryan malum hiç görmedigim sekilde göbegim var kendimi görmek istemiyorum

sabah

1yumurta(artı kızım sarısını yedigi için onun beyazınıda yedim:))
bir dilim ekmek
bir dilim peynir
anne sütü arttırıcı cay

not: bügün kızımdan kalan cici bebeli meyveli karışımı yemedim çok zor tuttum kendimi ama yemedim :)
not: süt almaya gittik kızımla pastanenin önünden geçtik su böregi almadım

:)aferim bana

simdi kızımı uyuttum kalksamda acık spor neyin yapsam bütün gece ayamda salladım uyku felan hak getire sızmışımdırda uyumak nasıl bişey unuttum bunalr neden spordan sayımıyo heryerim agrıyo ki canım istemiyo spor yapmak mad:

Ahh o ayakta sallamalar spor işlevi görse ben de şimdiye dal gibi olurdum :)

bu arada şimdi tartıldım tuvalete gitmeden 58*200 tuvalete gittim yine tartıldım 57*300 bütün gece su içiyorum olcagı bu

oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy20 dakka full calıştırdım vucudu :) ilk günden fazla yüklendim önce ısınma hareketleri yaptım sonra zumbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dansı bayılıyorum zaten bu dansaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…