Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Canim sut azalmiyormu gece emzirirken bebegin ne kadarlikti
Benimki daha cok kucuk 19 gunluk 6 dan sonra meyve falan yiyorum mecburen yemesem veririm ama bebege yazik olur degim mi
Canim. Senin bebis cok kücük bende yeni basladim yememeye zaten haftaya ek besinede
( sebze ve meyve püresi )basliyorum 4. ayi bitiyor kuzumun ve birde gögsümden icmiyor sagarak süt veriyorum buda sütümü arttiriyor cok sükür 6 dan sonra yememek sorun olmadi sadece sabahlari ilk sütüm su gibi oluyor biraz yagi az ama sonra ki sagmalarimda normal. Dedigim gibi bende yeni basladim bebegimin biraz büyümesini bekledim sende az daha bekle canim.

Canim bende bugün tesadüfen denk geldim kanz da indirim vardi kizima tulum aldim 74 aldim 6-9 aylik icinde azicik kayboluyo ama bi iki aya tam olur zaten kis yeni basliyor.
Canim burda Indirim yoktu 150ye aldik yeni sezon aynen benimki de kayboluyo ama olsun buyurler. Bugune kadar hep ayina gore aldim kuculdu gitti hevesimi bile alamadim. Bu en azindan kisi kapatsin s

Ve yediklerim;
5 kuru pasta ve sutlu sekersiz nescafe

1 yumurtayla sucuklu yumurta
domates salatalik
2 parmak buyukkugunde peynir
1 parmak buyuklugunde tahin helvasi

1 mandalina

1 fincan mocha
1 fistikli lokum

firinda hamsi
bol salata
1 bardak yedigun

Canim senin caninniye sikildi gorumcene mi
yok canım yaa..gorumcemle kardeş gibiuizdir..
cok guzrl elbiseler vardi ve ben sadece bskajaldim..giydiklerim hiiicc yakismadi...ala ala 44 beden iki gomlek aldim..alt hic almadım zaten...yaza sakliyorum icimdrki alisveris canavarini
afiyet olsun datlum...
ozellille mocha ve lokum kismina bayildimmmm

Ben de bugun sabah tartildim.ilk kilo bildirimimi yapiyorum,hayirli ugurlu olsun:)78.8.h.sonu biraz fazla kacirdim.cuma sabah 78.1.i gormustum.ama guzel olan 80.i bulmustum son zamanlar,78.ler benı umutlandırdı.haftaya inşallah 78.i sabitlerim.amin:)

bende zayıflamak isitiyorum kızım 9bucuk aylık emziiriyorum cok süütm yok ve şifa niyetine bie k gıda bie mzirme şeklinde geçiyo günlerimiz o yüzden artık zayıflamak isitoyrum 58le hamile kaldım 66 yla doguma girdim 20.gün 58e düştüm ama vucudum şekilsiz ve şuan 60küsür kilodayım yarın tam tartınırım kendimi tutamıyorum ymeekten alamıyorum kendimi özdenetime birilerinin beni takipe tmesine ihtiyacım var bana kalırsa şişman biri olucam yoksa... 43 kiloydum yahu 25 yasındayım 8 senelike vliyime vlendigimden beri kilo alıyorum :)

Canim burda Indirim yoktu 150ye aldik yeni sezon aynen benimki de kayboluyo ama olsun buyurler. Bugune kadar hep ayina gore aldim kuculdu gitti hevesimi bile alamadim. Bu en azindan kisi kapatsin s
Bende bilerek büsük aldim dedigin gibi kiz elbiseleri acayip tatli bi heves aliyorum iki kere giyiyor kücülüyor. 150 pahaliymis bayagi ben 35 euro ya aldim tl olarak karsiligi ne bilmiyorum ama tr de markalar daha pahali satiliyor kendi karlarini da üzerine koyduklari icin. Hele elazig her sene esnafla kavga etmeden dönmüyorum malesef cok kandirmaya calisiyorlar beni.

Hayirli ugurlu olsun canim dilerim su gibi gider kilolarin :)

Ben hic hayatimda 40 li kilolarda olmadim masallah cok zayifmissin. Verirsin canim yeter ki iste sen burda paylasmak insana moral veriyor yanliz basina ac kalmadigini görüyorsun diyorsun herkes benim gibi ac ve sisman :))

Hosgeldin haksever canini sikma kilon zatn gayet iyi cabucak verirsn ins benm de dokuz aylik bi kizim var burasi gayet iyi ben de yeniym ama hemn adapte oldum ins beraberce vercez vucudnn sekil almasi icin pilates veya bolgesel egzersizler yapabilirsn kolay gelsin simdiden :)

Alirsin canim üzme kendini kiyafetler hep var nasilsa her sene de daha bi güzel seyler cikiyor :)

Ben de buyuk bir istahla bekliyrm kilo verip de alisveris yapacgm zamani oyle abartili yuksek maliyetli seyler alacagimdan degil birkac parca alinca bile mutlu olcam yetrki 38 bedn olsuuuuun

Alisverisi sevmeyen kadin yoktur sanirim ben hamilelikde kendime alamadigim icin esim ve kizima aliyordum stres atiyorum terapi gibi. Aliriz insallah böyle azimli devam edersek hedefimize ulasicaz insallah

Kizlar mesajimi cevapladiginiz icin tesekurler
Ben aksam meyve yiyorum genellikle
Dediginiz gibi bebis kucuk kasmaya gerek yok

Bugunku menum
Sabah iki dilim ekmek
Peynir zeytin bal tereyagi roka
Yumurta
Cay

Oglen
Kahve
Iki kucuk parca cikolata
Iki lokum
Yarim muz
1 mandalina

Aksam
Bi tabak Ispanak yemegi
Bi kase Mercimek corbasi
Yogurt
1 dilim ekmek
Bi bardak meyve suyu

1 cennet hurmasi
Bir mandalina
Bi bardak yesilcay

Canım yaa çok iyi anlıyorum seni ama sakın canını sıkma. Ben söyle düşünüyorum sonuçta bu kilolar 9 ayda alındı. Vermek de zaman alacak. Azim kararlılık istikrar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…