Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Benim evde bandim var ama kizimla yapisik ikiz gibi oldugumz icn hic yuruyemiyrm uyudgnda da az uyuyr ama mutlaka yurumelym cunku ben yurudugm zamn daha hizli veryrm haydi arkadaslaar! Pazar gununn rehavetine kapilmayalm veeee saglikli beslenelimmmm:)

Benim evde bandim var ama kizimla yapisik ikiz gibi oldugumz icn hic yuruyemiyrm uyudgnda da az uyuyr ama mutlaka yurumelym cunku ben yurudugm zamn daha hizli veryrm haydi arkadaslaar! Pazar gununn rehavetine kapilmayalm veeee saglikli beslenelimmmm:)
Bant bizde de var canım ama aynen dediğin gibi bırakan yok ki yuruyelim o yüzden artık onu da alıp yurucem

Ahh kotlarım 25 bedeno_O bacagim bile girmiyo:KK42: ama girecek bigün yine inanıyorumEn Büyük KK
merak etme tatlim yaz grlmeden girersin..
En buyuk beden mi:) col tatliymis yazi :))bu arada arkadaslr yuruyus yapabileninz var mi ? Ben cok istyrm ama bi turlu duzene oturtamadm
ben haftanin en az uc gunu yspiyorum kosu bandinda 6 km 1 saat yuruyorum
Ayrıca 60.5 geldim. Haftaiçi 1 kg ver haftasonu yarım kg al. 2 ileri 1 geri :KK30: neyse gider inşallah böyle böyle:KK54:
olsun haftada yarim kilo cook iyi..
Evet ben de doğumdan sonra bacağım girmicek diye hayıflanıyorum. Ama sonra düşünüyorum elbette ki vücudum değişecek deforme olacak.. Bu vücut beni anne yapıyor hem de sağolsun 2.defa
degil mi yaaa..bebisketimizin hediyesi onlar..
benim gorumcem sabahlari geliyor 1 saat ben yuruyorum 1 saat o yuruyor..ama haftaya yurtdisiba gidiyor nadil yspcam bilmiyorum..
Kolay gelsin arkadsm sen yine 60 i gormussn ben daha 65 teym yaaaa
sen yine 65 tesin ben 78 deyim yaaa...

selamlar kizlar...
napiyosunuz nasil gidiyor diyetler. .ben bugun sabah normal kahvaltimi yaptim ara ve öğle birlesti tonbik döner yedim..aksam da yogurt ve meyve yiycem..bu arada petsrmbeden bri yani 3 gunde 800 gr vermisim..insallah devami gelir

selamlar kizlar...
napiyosunuz nasil gidiyor diyetler. .ben bugun sabah normal kahvaltimi yaptim ara ve öğle birlesti tonbik döner yedim..aksam da yogurt ve meyve yiycem..bu arada petsrmbeden bri yani 3 gunde 800 gr vermisim..insallah devami gelir
Supersin canım. Kesin gelir devamı azimle devam ettikten sonra:)

Bugün yediklerimi yazim:
1 kuru kayısı 2 ceviz 6 fındık

2 dilim ekmek
2 dilim piliç jambon
1 çorba kaşığı labne peynir
1 yumurtayla yapilmis omlet
domates salatalık

1 fincan sekersiz light sutle Nescafe
1 parmak büyüklüğünde çikolata

Ve yiyeceklerim
Mantarlı et sote
salata

1 kase supangle :KK66:

Merhaba arkadaslar yarin kilo bildirimimiz var baslangic ve simdiki.
Bugün ki menümü yazim
sabah ;
firinda patates kizartmasi birazcik :)
yesillik, sebze

krem peynir ve recel

ögle ;
karamelli badem ( yilbasi dolayisiyla sokaklar buram buram badem kokuyor yemeden duramadim :KK43: )
büyük boy kahve

aksam;
bulgur pilavi , karni yarik iki kasik ve salata
artik bisey yemem dengelemek icin bademler bayagi kalorili allah dan kendime hakim olup cok yemedim.

Ispanyol arkadasim ins verirsin ben se ilk bebegim alti aylik oldugnda 77.5 a ulasmistim hep zayif oldugum icn kilo almam saniyrdm bilincsizce beslndm ve bi baktim almis basimi gitmisim sonra diyetisyene gittm ve 60 kadr indim simdi 51 olmk istyrm ins er ya da gec verwcez bu kilolari

Bugün yediklerimi yazim:
1 kuru kayısı 2 ceviz 6 fındık

2 dilim ekmek
2 dilim piliç jambon
1 çorba kaşığı labne peynir
1 yumurtayla yapilmis omlet
domates salatalık

1 fincan sekersiz light sutle Nescafe
1 parmak büyüklüğünde çikolata

Ve yiyeceklerim
Mantarlı et sote
salata

1 kase supangle :KK66:

Merhaba arkadaslar yarin kilo bildirimimiz var baslangic ve simdiki.
Bugün ki menümü yazim
sabah ;
firinda patates kizartmasi birazcik :)
yesillik, sebze

krem peynir ve recel

ögle ;
karamelli badem ( yilbasi dolayisiyla sokaklar buram buram badem kokuyor yemeden duramadim :KK43: )
büyük boy kahve

aksam;
bulgur pilavi , karni yarik iki kasik ve salata
artik bisey yemem dengelemek icin bademler bayagi kalorili allah dan kendime hakim olup cok yemedim.
ahhhh su tatli sevdamiz olmasa super olacak..
diyetisyen bana haftada bir kez sutlu tatli hakki verdi..sabahlari da tahin helvasi var sut olsun diye..

ben de ilk cocugumda 6. ayda 82 ydim kendim diyetle verdim 60 a kadar indim..ama simdi o irade yok..ikincisi de saglikli beslenerek sutumu azaltmadan vermek istiyorum..ee yas da 36 kolay gitmiyor..
insallah da hepimiz verecegiz..

Ben de su 60 lara bi düssemde rahatlasam 70 leri hergün görmek inanilmaz moralimi bozuyor. Ama sporun etkisi büyük dün 1 ay sonunda tekrar ölctüm göbegimi basenlerimi falan 5 cm fark var ilk basladigim zamandan. Tartida görünmesede sikilastiriyor insani spor

ahhhh su tatli sevdamiz olmasa super olacak..
diyetisyen bana haftada bir kez sutlu tatli hakki verdi..sabahlari da tahin helvasi var sut olsun diye..
Canım ben tatlı yemesem anında veririm ama aşırı düşkünüm. 50 kiloyken de kahvaltı Yapmaz pasta yerdim:) öyle bi mide iste

Ben biraz rahatsizdim bugun cok dikkat etmedim

2 dilim ekmek
Peynir zeytin bal roka tereyagi
Cay

Bi bardak boza oksuruk icin
Bes yaprak cikolata tutamadim kendimi malesef
Kahve

1 poaca
1 mandalina

Bi tabak mercimek corbasi
Iki dolma
Yogurt
Bir dilim ekmek

Günaydın canlar :KK70:
Umut dolu bi pazartesi :) kilom 60.2 60 diyebiliriz :KK66: hepimize bu haftada bol kilo verisler:KK54:

Kızlar konuyla ilgisi yok ama bişi sorcam size tecrübeli anneler daha iyi bilir. Kızım 3 aylik elazigdayiz burda kışlar çok sogukmus o yüzden şu kar montlarindan alicam. Ama karar veremedim kış sonuna kadar giysin istiyorum pahalı bişi sonuçta 2 tane almiyim:) sizce 9 aylığıni mi alayım yoksa 6 ayligini mi? 9 u almış esim denedik kolları bacaklari uzun geldi kafası da oturmadi. Ama 6 aylık da 2 ay sonra kucuk gelmesin. Kızım 61 cm bu arada. Acil fikirlerinizi bekliyorum. Ona göre değiştircem bugün. Marka kanz bu arada kesimlerini falan biliyosaniz. :KK54::KK54:

X