Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Günaydın güzel anneler
ben lc waikikide denedim 3-6 aylik aldım ki cok buyuk grldi..kanzinkini bilmiuorum ama elazig mayisa kadar sogukvolur o yuzden 6-9 ay tavsiye ederim...

Merhabaa bende size katilabilirmiyim. Kendi kendime motive olamiyorum. En onemlisi bir listem vae ama uyamiyorum.siz nasil badariyorsunuz. Oglum 6 ayinda hala kucaktan indiremiyorum. Listeye uymak imkansiz otesi oldu benim icin.o bahsedilen yemekleei yapmama firsat olmuyir. Gunduz uykusu 10 ar dakika nasil yapiyorsunuz
Bana bi akil verin.geriye dogru bakicam simdi ama.uydunuz bi listemi var herkes kwndimi yapiyor

Günaydin canim Elazig damisin ben Elazigli yim gelicem insallah bu kis bilirim sogunu 74 al canim tulum alicaksan 6-9 aylik kanz pahali bi marka sonucda bi ay sonra kücülücek yazik. Ama daha ucuz bi marka alirsan 6 aylik al sonra 9 aylik da alirsin.

Son düzenleme:
Merhaba canim hos geldin benimde uydugum bi liste yok sadece azaltarak abur cuburu keserek yiyoruz. Ben de bazen bisey hazirlayamiyorum o gibi durumlarda hazir seyler aliyorum bio meyveli yogurtlar , müsli , müsli keloks gibi emzirdigim icin dogal olanlardan aliyorum bisey hazirlayamadigim da en azindan cok ac kalip yemege saldirmayayim diye. Illa belirli bisey yapmana gerek yok her zamanki gibi ama az daha yagsiz p,isir yemeklerini tamamdir.

Arkadaslar tarti sonucum 65.6 benim ilk bildirimim bakalm haftaya ne olcak bu arada aksam bestn beridir hicbsy yemedigm icn kurt gibi acim cok guzel bir kahvalti yapcm ins. Mont olarak 6-9 alirsn iyi olur cunku cabucak buyuyrlr ben de kizima buyuk aldim kollari icnde kaliyr ama butun kis belki seneye de giyer ogluma da bir yas buyuk aliyrm montalrini hep.

Hosgeldin arkadasim ben de burda yeniyim sagolsun aktif arakadslr cok yakin davrandi hemn adapte oldum ben de ozel bi diyet yapmiyrm hamurisini ve tatliyi enaza indirdim aburcubur seyleri oncdn de tuketmzdm zatn bir de en onemlisi aksam yemeginden sonra saat altidan sonra hicbsy yemiyrm cok etkili bi yontem bu. Onun disinda ekstra bisy yok kolay gelsin sana
Bana bi akil verin.geriye dogru bakicam simdi ama.uydunuz bi listemi var herkes kwndimi yapiyor

Evet arkadaslar cok sükür takildigim kilodan düstüm 72.4 üm ( 80 ile baslamistim )bugün itibariyle az kaldi 69 olmama gerisi daha kolay gider gibime geliyor en azindan 70 lerden cikmak moral olur bana.

65 cok fazla bi kilo degil canim kolay verirsin. Bende 6 dan sonra yemiyorum en fazla bi meyve yada meyveli yogurt yiyorum bana 6 dan sonra yememek iyi geliyor kendimi cok hafif hissediyorum sanirim son bi yildir agir olmamdan dolayi :)

Kizlar gecen hafta bugun 64,1 di kilom simdi 63,6 olmusum yani 500 gr ama cok dikkat edemedim hep yattim hareketsizdim oksuruk vardi ilac almadan gecirmeye calistim yinede genel olarak iyi gidiyoruz hepimiz

65 cok fazla bi kilo degil canim kolay verirsin. Bende 6 dan sonra yemiyorum en fazla bi meyve yada meyveli yogurt yiyorum bana 6 dan sonra yememek iyi geliyor kendimi cok hafif hissediyorum sanirim son bi yildir agir olmamdan dolayi :)
Canim sut azalmiyormu gece emzirirken bebegin ne kadarlikti
Benimki daha cok kucuk 19 gunluk 6 dan sonra meyve falan yiyorum mecburen yemesem veririm ama bebege yazik olur degim mi

Kizlaaaar superiz valla hepimize maşallah canım benim bi balıklı bigün vardı o gün manyak farketti sonra da çok almadım onu bi dene istersen. 6 dan sonra meyve belki yogurt canım bol sıvı tuket sütlü tatlı da yiyebilirsin inşallah bol bol gelecek sutlerimiz:)

Senin bebegin daha cok kucuk canim sen aksam guzelce meyveni sutunu yogurdunu ye. Be bebegim 9 aylik ek gidaya gecince rahat davranmaya basladim ben aksam bestn altidn sonra yememye calisyrm sut iciyrm bol su bitki cayi falan gecistryrm

Merhabaa bende size katilabilirmiyim. Kendi kendime motive olamiyorum. En onemlisi bir listem vae ama uyamiyorum.siz nasil badariyorsunuz. Oglum 6 ayinda hala kucaktan indiremiyorum. Listeye uymak imkansiz otesi oldu benim icin.o bahsedilen yemekleei yapmama firsat olmuyir. Gunduz uykusu 10 ar dakika nasil yapiyorsunuz
Arkadaslar tarti sonucum 65.6 benim ilk bildirimim bakalm haftaya ne olcak bu arada aksam bestn beridir hicbsy yemedigm icn kurt gibi acim cok guzel bir kahvalti yapcm ins. Mont olarak 6-9 alirsn iyi olur cunku cabucak buyuyrlr ben de kizima buyuk aldim kollari icnde kaliyr ama butun kis belki seneye de giyer ogluma da bir yas buyuk aliyrm montalrini hep.
Evet arkadaslar cok sükür takildigim kilodan düstüm 72.4 üm ( 80 ile baslamistim )bugün itibariyle az kaldi 69 olmama gerisi daha kolay gider gibime geliyor en azindan 70 lerden cikmak moral olur bana.
Kizlar gecen hafta bugun 64,1 di kilom simdi 63,6 olmusum yani 500 gr ama cok dikkat edemedim hep yattim hareketsizdim oksurujk vardi ilac almadan gecirmeye calistim yinede genel olarak iyi gidiyoruz hepimiz
Canim sut azalmiyormu gece emzirirken bebegin ne kadarlikti
Benimki daha cok kucuk 19 gunluk 6 dan sonra meyve falan yiyorum mecburen yemesem veririm ama bebege yazik olur degim mi​
hepimiz cok iyi gidiyoruz..zaten rmzirenlerde haftada ortslama 500-700 gr verilmesi gerekiyor..biz de ona gire yaptık listemizi diyetisyenle..
bugun 10 da gorumxrmle alusverise ciktik..
daha yeni geldik. .oluyom ayaklarim aciyor..
bi de moralim bozuldu ki sormayin..neyse gidecek bunlaaaarrrrr...
pembepantercim..brbisin cok ufak sakin 6 dan sonra ydmiycem diye zorlama kendini..benim bebegim 2,5 aylik lustemde 8-8,5 ta ara ogunum var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…