Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

lastworld dogum ne zaman canim

Cnm 15 Aralık'ta sezeryan randevumu aldım bakalım daha erken gelmezse.. Ama beni ödem çok rahatsız ediyor bir de evim yerden ısıtmalı ayaklarımın üstüne basamaz oldum bi görseniz:) bu lohusalığımda terliyorum diye sızlanmıcan artık biliyorum ki ödem gidecek..

Ben kilo vermede şunu öğrendim: normal ev yemeği ile abartmadan tadımlık kaçak bile olsa uzun sürede çok güzel kilolar veriliyormuş. Ama sonrasında tamamen ipin ucunu bırakmamak lazım..benim sorunum duygusal yeme davranışım var mutlu ya da mutsuz olduğumda yemeği abartıyorum maalesef bunu yenersem ömür boyu sıkıntı kalmayacak

Merhaba arkadaslar bugün tartida pek bi degisiklik yoktu 73.5 cikti yine yapisti kaldi üstüme bu kadar erken takilacagi aklima gelmezdi genelde 60 larda takilirdim hep neyse öylede böylede gidecek sonunda moralim bozuluyo iste. Simdi aksam yemegimi koydum pisiyo kizimdan dolayi gec pisirdim yine etli bezelye ve bulgur pilavi yaptim yanina da salata yapicam 6 ya kadar yerim yatana kadar da bisey yemem daha. Bu arada sütüm bayagi azalmisti ilk basladigimda ama masallah simdi düzeldi buzluga da atabiliyorum kac gündür cok sükür nerdeyse birakicaktim diyetimi süt icin.

Canim saglikla kucagina al bebegini insallah benimde ablam 9 aralikda sezeryan olucak simdiden üzülüyo nasil kilom vericem diye oda benim gibi cok kilo alanlardan.
Bende de acayip ödem vardi artik son günler oturup agliyordum yatakda dönemiyordum kilodan daha dogrusu sudan dogumdan sonra 10. gün 20 kilo gitmisti hepsi ödemmis geceleri kac kere gecelik degisiyordum asiri terliyordum.
Allah yardimcin olsun canim zor dönem son günler az kaldi insallah.

Arkadaslar bu arada ben regl olmadim hala 4 ay olacak nerdeyse ondan mi böyle yavas gidiyor kilolar acaba regl olaniniz var mi ?

Canım ben de olmadım regl annem süt koruyo emzirdigin sürece olmazsın hamile de kalmazsin diyo ama denemem tabi :) bi ilgisi olabilir ama annem de öyleymis ablamda da öyle oldu 6 ayda döndü eski kilosuna. Öyle düşünüp motivasyonunu azaltma

Ve yediklerim:
3 ceviz 1 kuru kayısı

2 dilim ekmek
2 parmak büyüklüğünde peynir
1 yumurtayla yapilmis omlet
2 piliç jambon
domates salatalık dereotu

Ayrı zamanlarda 3 baklava

1 fincan sekersiz light sutle Nescafe
1 parmak büyüklüğünde çikolata

1 kase corba tavuk suyu
6 inegöl köfte
bol salata

Aksam da meyve yerim kivi ananas mandalina

Ne zaman olucaz regl acaba insani beklemek strese sokuyor. Menün de gayet iyimis canim bugünü de bitirdik cok sükür.

Ben de bugün yediklerimi yazayım

Sabah:
2 yumurtadan omlet
1-2 parça peynir
2 dilim beyaz ekmek(uzun zamandır yemiyordum)
4 yeşil zeytin
Salatalık, şekersiz çay

Ara: 1/2 portakal, 1/2 muz, 1 mandalina

Öğle: 1.5 kase yayla çorbası, 1/2 kıymalı ıspanaklı pide(ev yapımı), 1 bardak ayran

Ara: 1 mandalina, 1 parça cevizli sucuk

Akşam: 1/2 tabak etli nohut, 1/2 tabak pirinç pilavı, 1 kase yoğurt

Inşallah bu saatten sonra medceziri seyrederken bişey yemem. Aklımda ayva var bir de sütümü içmedim 1 bardak içerim artık..herkese iyi akşamlarrrr:)

ayy benim d korkulu ruysm sutumun gitmesi..biraz azaldi ana yenidrn artar diye dusunuyirum
Arkadaslar bu arada ben regl olmadim hala 4 ay olacak nerdeyse ondan mi böyle yavas gidiyor kilolar acaba regl olaniniz var mi ?
benim ilk cocugumda 6. ayin sonunda olmustim ve 4 kilo birdrn gitmisti..
afiyet olsun..baklava mmmmmmm

pldukca saglikli olnus canim.bebiser yarasin

benim menum
sabah : 2 dilm tam buğday ekmeği, 2 kaşık lor peyniri 1 dilim beyaz peynir 4 zeytin domates salatalık bol dereotu 1 haşlanmış yumurta
ara: 2 tane mandalina
öğle;: kabak yemeği 1 kase yoğurt
ara :2 dilim tam buğday ekmeği ve beyaz peynirle yapılmış yağsız tost şekersiz neskafe akşam: minik bir karnıyarık salata 1 dilim tam buğday ekmeği
su 3,5 lt

Senin menu de süper canım ama akşam yemeğinde ekmeği kessek mi acaba

kızlar 2 gündür ateşlendim bu yuzden herhangi bir şeye dikkat edemedim ve 2 gundur de bir yarım saat falan yürüyorum hatta belki daha fazla.. inşallah dengeleyebilmişimdir..

Senin menu de süper canım ama akşam yemeğinde ekmeği kessek mçocaba

diyetisyenin verdiği listeye uyuyorum canım
kızlar 2 gündür ateşlendim bu yuzden herhangi bir şeye dikkat edemedim ve 2 gundur de bir yarım saat falan yürüyorum hatta belki daha fazla.. inşallah dengeleyebilmişimdir..
cok gevmis olsun.dokkat et kendine..diyet beklesin sagligin daha onemli

Kızlar neler yapıyorsunuz neler yiyorsunuz sanırım siz de benim gibi haftasonu rehavetine kapildiniz yazmadiginiza gore
Ayy neler neler yedim yaa manyak gibi. Uykusuzluk ve yorgunluk sapitti beni sanirim
1 paket kasik cips yogurtla
2 baklava
1 parmak büyüklüğünde çikolata
1 fincan sekersiz light sutle Nescafe
ama aksama kadar bişi yok artık akşam ızgara tavuk ve salata belki meyve o kadar. Sabahki aşırı kalorileri öyle dengelerim belki

Bunları kahvaltıda mı yedin? Gece mi yedin? Bence normal yoluna devam et az yemeliyim diye sıkma kendini çok fazla. Çünkü akşama çok aç kalırsan yine şekerli şeylere yönelebilirsin. Hiç olmamış sayıp devam et sadece hafif beslen sakın aç kalma..
Ben de gece uyuyamadım son zamanlarda çok oluyor. 1 kase süt ve k flakes yedim. Onu yiyince rehavet geldi de tekrar uyutanildim:)

Dun rahatsizlandigim icin yazamadim

Dunku menum

Sabah 1 dilim ekmek
1 ev yapimi poaca
Bal peynir zeytin cay
Yarim haslanmis yumurta

1 bardak tarcinli boza (oksurdugum icin)

3 mandalina
Ceyrek elma

1 dilim ekmek
1 tabak ispanak
4-5kasik yogurt

Yarim nar
Ceyrek muz
1 mandalina
Ceyrek cennet hurmasi
1 bardak tarcinli boza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…