Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

tebrik ederim zambakcım
nasılsın kızın nasıl?bende motive oluyorum bi kilo veremiyorum
farkettim veremiyorumdedikçe de veremiyorum
ramazaan dolayısıyla dikkat edeiyorum yediklerime dahada almayım diye
ramazanda almamam bile büyük başarı zaten benim için
bayramdan sonra başlıyorum yine dengeli beslenmeye
pek nete girme vaktim olmuyor sık sık yazsam daha çabuk motive olacağım ama nerdeee...
benimki kucaktan inmiyor uyuyunca da ben yorulup yatıyorum
neyse kendine iyi bak emzirdiğin için kolay verirsin sennn:)

Canım ilk defa ramazanda kilo verdim
pide yemiyorum
azporsiyonlarım artık
emzirmeminde etkisi vardır galiba
bayrama kadar bakalım kaç olcak

demek sıpa kucaktan inmiyor
senin için zor olur

neler yapıyor oglun 6aylık falan dimii

kızım iyi yürüme çalışmalarına başladı bileee:nazar::nazar:

nerelerdesinizz hatunlarrrr
bende oruç tutuyorum çok şükür sütümde azalma olmadııı

haa buarada kilommmm
82.4tenn 76oldummmm

benim sütümde bariz azalma oldu.İlk 15 gün tuttum da artık tutmuyorum ama.ve ciddi süt artışı oldu çok mutlu oldum.ben 70 le başlamıştım hiç dikkat etmiyorum 65 de takılı kaldım.biraz diyet yapınca sütüm azalıyor.Ama sütümü azaltmayacak şekilde dikkat ediyorum bu aralar yediklerime.Size sonucu yazarım bikaçgüne:)

kıslar burda okumuştum sanırım ama gerçektende regli olduktan sonra cidii bi kilo kaybı oluyo.

Canım ilk defa ramazanda kilo verdim
pide yemiyorum
azporsiyonlarım artık
emzirmeminde etkisi vardır galiba
bayrama kadar bakalım kaç olcak

demek sıpa kucaktan inmiyor
senin için zor olur

neler yapıyor oglun 6aylık falan dimii

kızım iyi yürüme çalışmalarına başladı bileee:nazar::nazar:

bende hiç akşam ekmek yemem
sadece sahurda biraz yiyorum bakalım azda olsa vereceğim umarım
oğlum daha 4buçuk aylık
sen demi sezeryanla doğum yapmıştın
göbek kaldı mı sende de
karın hareketlerine ne zaman başladın?:KK8:

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım benimde bir oğlum var yaşını doldurmasına çok az kaldı. bende sezaryanla doğum yaptım kilolarla başım dertte. bende yeni diyete başladım. ama çok da sıkı bir diyet yapamıyorum oğluşum halen emdiğinden dolayı.tavsiyelerinizi bekliyorum

oğlum daha 4buçuk aylık
göbek kaldı mı sende de

hatice ben normal dogum yaptım
sezeryan oldugun için karın hareketleri için erken degilmi?
biarkadaşım sezeryan dogum yaptı kilolarını ancak diyetisyenle verdi
şimdi incecikk

oğlum daha 4buçuk aylık
göbek kaldı mı sende de

Ben de iki çocuğumu sezeryanla dünyaya getirdim.Doğumdan 1 ay sonra yavaş yavaş karın hareketlerine başlamıştım.Baya faydasını görürsün,hem daha çabuk iyileşirsin hem de karnın bir nevi daha kolay küçülür.Benim doktoruma 1. ay kontrolünde gittiğimde ters meki çekerek başlayabilirsin demişti.

hatice ben normal dogum yaptım
sezeryan oldugun için karın hareketleri için erken degilmi?
biarkadaşım sezeryan dogum yaptı kilolarını ancak diyetisyenle verdi
şimdi incecikk

ne güzel ya normal yapmışsın doğumunu:)
bende veremezsem diyetisyene gitmeyi düşünüyorum
daha çabuk odaklanırım
babam diyetisyene giderek 2 ayda 8 kilo erdi
ondan azimlendim:KK1::KK1:

Ben de iki çocuğumu sezeryanla dünyaya getirdim.Doğumdan 1 ay sonra yavaş yavaş karın hareketlerine başlamıştım.Baya faydasını görürsün,hem daha çabuk iyileşirsin hem de karnın bir nevi daha kolay küçülür.Benim doktoruma 1. ay kontrolünde gittiğimde ters meki çekerek başlayabilirsin demişti. .

filozof arkadaşım başka hangi hareketler yaptın karnının küçülmesi için. bende sezaryanla doğum yaptım karnım gitmedi.

“Kadir gecesi üç defa “La ilahe illallah” söyleyen müslümanın, birincisinde bütün günahları bağışlanır. İkincisinde Cehennemden kurtulur, üçüncüsünde Cennete girer.”

[Tefsir-i Mugni]

Kadir Gecemiz Mübarek Olsun..

Buyuk ablam hamileliginde ve sonrasinda nisantasinda double check akademi diye bir yere gitti , cok guzel ve fit gebelik gecirdi vallai cagla sikel gibiydi,simdi emziriyor kimse dogum yaptigina inanmiyor,benide nisanim oncesi kilo vermek icin goturdu,2 doktor kizkardesin yeri ve amerikadan gelmisler,herseyi biliyorler,herseye cozumleri var bana 15 kilo verdirdiler.herkese tavsiye ederim bayanlar...

“Analık nedir Annem?” derdim de anacığıma; “Ben ol da bil” derdi Mevlânaca..
Ben ol da bil!
“Sen” oldum annem bak!..
“Sen” oldum ve bildim neymiş bu işin yürekcesi..
Hani “köpekler bile “ana” olmasın” derdin ya hep, o ızdıraplı yüreğinle, o
engin şefkatinle..
Anlamazdık o zaman biz zamâneler..
“Zor kızım, çok zor analık” derdin ardından derin bir iç çekişle..
Zormuş anam..
Ana olmak “Hiç” ken “Hep” olmakmış meğer..Çoğalmakmış durmadan..
Dünyaya meydan okumak, mazi ve istikbâli sırtlamak, pervâsız bir gözü karalıkmış..
Zormuş Annem..Olduk, gördük, bildik bak..
Ana olmak meğer; kor ateşlerde üşümesi, kara kışlarda buz kesmesiymiş yüreğin..
Hep; “Ben!” derken, artık; “O”, “illâ O!” demesiymiş..
Hiç varmayacağı kapıları çalması, hiç ederek ömrünü, adanmasıymış..
Hiç kızmaması yüreğin, almayı hiç düşünmeden hep vermesiymiş..
Hep sarıp-sarmalaması, hiç hesap sormadan, hep dost hep yâr olmasıymış..
Zormuş Anam..
Meğer ölümüne bir kara sevdaymış analık..
Olduk, gördük, bildik

aranıza yeni katıldım bende kilo vermek istiyorum 10 aylık bir kızım var sezeryanla doğum yaptım ve göbek basen var...görüntümü hiç sevmiyorum..

Kızlar ben hala 66da sayiyorum.vermem gereken 6kilom var.pilates yapiyorum karin icin ama karnimin uzerindeki sezeryam kisim inmiyor.karnim icten sıkılasti ama dis kismi hala gevsek.dogum yapali 6,5 ay oldu.dun burda gezerken karbonatla zayiflama diye bisey gordum.dun geceden itibaren uygulamaya basladim.sonucunu size de yazarim:KK66:

Selam kızlar ben de geldim.benim kızım da 7.5 aylık ve benim de vermem gereken bir 10 kg kadar var.Bugün elma sirkesi bal kürü içtim ama emin değilim ya kızcağımıza dokunursa? Deneyen var mı bişey olmaz demi emziririken?Araştırdım biraz bişey olmaz diyenler ağırlıkta ve de ben de bişey olmaz diye düşünüyorum,gece yatarken ve sabah aç karnına içeceğim.Tavsiyesi olanlara ihtiyacım var:)

Selam kızlar ben de geldim.benim kızım da 7.5 aylık ve benim de vermem gereken bir 10 kg kadar var.Bugün elma sirkesi bal kürü içtim ama emin değilim ya kızcağımıza dokunursa? Deneyen var mı bişey olmaz demi emziririken?Araştırdım biraz bişey olmaz diyenler ağırlıkta ve de ben de bişey olmaz diye düşünüyorum,gece yatarken ve sabah aç karnına içeceğim.Tavsiyesi olanlara ihtiyacım var:)

bal we tarcin kürü iciyorum ben hergun emziriyorumda sorun yasamadimm zarari olacagini sanmiyorumm

X