Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

aa ne guzel canımm canakkaleye gıttık 2 sene once cok cok guzel kesınlıkle tavsıye ederım suyu bıraz soguk ama gezılerı hatıra yat turu helekı cok cok guzeldı
beğenmene sevindim,tekrar bekleriz :) biz 1 ay sonra gidicez sizi de bekleriz,seve seve de ağırlarız :)

canım normalde her ogunumde 1 dılım tam bugday ekmegı yıyorum ama evde kalmayınca yıyemedım esım laıcak gelırken :)) 3 lt su kesın ıcıyorum zaten

canım 3 lt su içebiliyorsan ne güzel ben 1.5 lt yi zor içiyorum :) hele şu soğuk günlerde.ama dukan diyor ki 2 özellikle 2.5 lt den sonrası vücudunuzda ödem yapar,normal şartlarda aklında bulunsun ama biz emzirdiğimiz için 3 lt gayet normal,keşke ben de içebilsem..

canım emdırdıgım ıcın ıcıyorum zorda olsa :))) doktorum sıkı sıkı tembıh etmıstı

canım normalde her ogunumde 1 dılım tam bugday ekmegı yıyorum ama evde kalmayınca yıyemedım esım laıcak gelırken :)) 3 lt su kesın ıcıyorum zaten

oo süperrr 3litre içebiliyosan negüzelll
ben okadarr içemiyorumm
sen sporda yapıyorsun enkısazamanda verirsin kilonu zaten çok degiil verecegin kiloda

merhaba güzel anneler ben bu aralar pek uğrayamıyorum, pekte dikkatte edimiyordum ma bu hafta dikkat etmeye çalışıyorum bakalım inşallah biraz kilo verebilirim çünkü yaklaşık bir aydır gram oynamadı kilomda, şu önerdiğiniz detoksu yapmayı düşünüyordum ama başka bir sayfada bir diyetisyen demişki detosta vücut sadece su kaybeder kilo değil onu okuyunca vaz geçtim yapmaktan, bide dukancı arkadaşlara bir haber vereyim geçen gün haberlerde izledim dr dukanın diplamasını iptal etmişler belki sizlerde izlemişsinizdir, gerçi neden diyetle ilğli değil etik bir olaydan dolayı iptal etmişler
sizlerin kilo kaybı nasıl gidiyor umarım hepimiz en kısa zamanda istediğimiz kilolara geliriz,
tayinci arkadaşlar var, şimdiden kolay gelsin çok zor ev taşımak hele bide bebekle, birileride sşidedki kampa gidecekmiş çok güzel orası ben asker eşi değilim biz karı koca öğretmeniz ama yıllar önce bir akrabamızla gitmiştik sidediki askeri kampa güzel bir yer

kızlar artık emziren anneyim diyemecem oğlum yaklasık 5 gündür memeyi almıyor zaten sadece gecelri emiyordu oda yok bu haftada hiç kilo veremedim 500da almısım sizleri takip edecegim ara ara girer yazarım gene ne yazıkki emziren anne degilim artık ama hala adet olamadım ne hikmetse bakalım artık 1 ay daha bekleyip tekrar baska bir doktora gidecegim

Bebegin kaç aylık
keşke bırakmasaydı memeyii
bende adet olmamıştım
çokşükür 2gün önce oldum
kızım 9.ayına girdii..
ancak adet oldumm

sende olursunn
bişey daha sorsam tekrar hamilelik ihtimali varmı
hani derler ya bebek emmezmiş süt bozulurmuş..adette görmeyince daha aklıma takıldı birden?

ayyy canım çok üzüldüm. biraz zorlasan aslinda.

ara.
bikaçtane erik

öglen.
2tabak sütlü çorba
çok az haşlama tavuk

ara.
1kase yogurt

akşama:
haşlama et
fasulye piyazı
ayran
(sütlaç yaptım birde ondan yerim)

senin menuyu çok beğendim.artik ben de yazacagim her ögunumu.
Sabah:bugday ekmek arasi yagsiz tost,
tere,nane,bir kse yogurtve cay
ögleneynir karpuz,iki dilim bugday ekmegi,az tahin helvasi.
Ara:yok
aksam: iki tane kendi yaptigim poaca ,cay,cok az tavuk.
Ara: çilek,yarim dilim kek.
Bebislerimi uyuttum, simdi yatiyorum,yarın sabah gorusuruz kizlar...

yok canım yeni bir gebelik korunuyoruz zaten ayrıca gecen doktora gitmiştim adet olmuyorum diye o zaman alltan ugs baktı yok dedi bende emindim zaten yoktu benim oğlan 2.5 aylıktan bu yana hep zorla emdi simdi tam 10 aylık ve meme işi bitti bıraktı sonunda ve ben hala adet olmadım keske emeydi cok uğrastım ama yok basaramadım her bebek bir olmuyor ilk oğlum 2 yasını gecesiye kadar emdi bu hep zorlaydı yani

merhaba arkadaşlar bilmem hatırlarmısınız memletekteyim yarın gece allahtan bir mani olmazsa evimde olacam
buraya geldiğimde ilk haftalar pek dikkat edemedim ekmek arası falan yiyordum, bide yanlız olunca evde bebekle zordu, 2evdeki tartı bozuktu 2 hafta önce komşuda tartılmıştım aynıydım kilo ammamıştımda vememiştimde yani 73 tüm, geçen cumartesi gidip annemle tartı aldık 72.3 çıktım, bu günde 71.5 çıktım 800 gr gitmiş

aysağcığım üzülme hiç olmazsa 10 ayına kadar emzirdin, hiç emziremiyen var, zaten aslında sütümüz bu aylardan sonra öyle çokta yaralı değil çocuk için bir besinden çok bağımlılık halini alıyor aslında

dogum sonu dr.uma sormuştum nezaman adet olurum diye
hiç belli olmaz belki hemen belki 6ay belkide 1ssene bile görmezsin demişti
,inşallah dr.a gerek kalmadan olursun

slmkızlar 2gündür yazamadım menümüü
kızım hastaydı hoşş diyet bile aklıma gelmedii
kulagında iltihap olmuş ateşi çıkıyor devamlı
antibiyotik igne kullanıyoruz
inşallah bian önce iyileşir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…