Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

ooo ne güzel siz branşları kapmışsınız :))
biz de olay yeri inceleme yada muhabere istiyoruz da hayırlısı bakalım.
evet küçük yerde çok zor,sıkıntıdan patmak üzereyim.doğunuz nerelerdi? kaç yıllıksınız?

olay yeri iyi güzel de ne saati var, ne c.tesisi, ne pazarı, ne bayramı, ne seyranı.. gerçi cendermelerin çoğu için böyle ama oley yerinin gecesi gündüzü de yok ama olay yoksa iş de yok :)) benim adam 14 yıllık elazığ, şırnak doğumuz var

ben bıraz sanslıyım ablam var dıye afyon yazdık doudan gelırken cıktı )) hemde aynı ılceye aynı apartmanda oturuyoruzzzz

esım 11 senelık canım bursa van afyon bızım

yav ne şans be güzelim nokta vuruşu olmuş hee hiç gurbette hissetmessin kendini ne güzel

tayin yerinde ablayla oturmak hem de aynı apartmanda, müthiş bir duygu olmalı, hakkaten çok şanslıymışsın,biz 9 yıllık olucaz ağustosta :)
bence de

kızlar nasılsınız dun mısafırım vardı bugun gene var yarın da karakoldan bebek gormeye gelecekler yoruldum valla ya bıseyler yapmaktan yaparkende kacırıyorum yıyorum :))

selam kızlar nasılnız bakalım memlekete gittim düğünümüz vardı cok sükür yaptık geldik bu arada 65.400 cıktım en son 66.500 falandım gecen hafta bası yani 60la 58 arası olsam yeter bana

şırnak neresi acaba?eşim beytüşşebapta ben cizrede görev yaptım az çok bilirim orayı,ne zaman ordaydınız?
misafir arada gelince güzel olur ama her gün yorucu olur bebekle dimi :) bizim karakolda hep bekarlar var gelen giden yok,arada devreleri geliyor eşimin o kadar :) onlarla da muhabbet güzel oluyor.
düğünde erimiş gitmiş kilocuklar desene, gitsinler gelmemek üzere,öyle misafire hayır :))

merhaba arkadaşlar,
umarım keyifler iyidir, ben biraz yorgunum, babam evi batırmış çocukla temizlemekte zor oluyor, bide kızım emeklemeye başladı ha bire fayansa gidiyor, hafifi burnuda tıkandı hasta olacak diye çok korkuyorum, neyse ama bu arada diyet miyet kalmadı, bu hafta kilo almasam iyi, yürüyüş yapamadım daha hiç, yanlız olunca ekmek arası atıştırıyom akşama doğru yemek yapıyom oda kötü oluyor ekmek arası

burda çok sık giremiyom nete pc çok eski ta bizim öğrenciliğimizden kalma , sayfalar açılana kadar bayağı zaman geçiyor, umarım sizler iyisinizdir.

bebekle temizlik zor oluyor ben az olanı yapıp uğraş verici olanı eşim nöbet iznindeyken yapıyorum bebeği ona bırakıp da :)
ekmek arası kilo aldırır canım, ekmeği az yemeğe çalış,önceki günden kalan yemeği falan ye

selam annecikler
benim canım sıkkın :KK43: bi türlü motive olamıyorum zayıflama konusunda. her gün yürüyüşümü aksatmıyorum ama atıştırasım geliyor. offf depresyon mu bu yoksa bahane mi ?

kaçamakları ben de yapıyorum yaa insanın canı neler çekiyor neler,bulunca da kaçırmıyor.özellikle tatlı ve hamur işine karşı koyamıyorum,onlar da kilo aldırıyor emzirmeyle telafi olur umarım.

kızlar ben geldimm.önce bi trabzon yaptık ardından bi de oraya kadar gitmişken yurtdışı görelim dedik gürcistan batum' a gittik :) 4 gün güzel bir tatil geçirdim.kızlar eşi asker olan ne çok burda.özellikle toplasan bir araya gelemezdiniz :) Benim de eşim Ankara da DSİ de inşaat mühendisi.yarın temizlik yapacan ertesi gün eşimin daireden arkadaşları bebek görmeye gelecekler bana.kilom hala aynı sayılır 200-300 gr verebildim.Aman allahtan almadım.Malum insan şehir dışına çıkınca yeme düzeninden tut da herşeyi değişiyor.Yarından itibaren spora devam...

kızlar ben geldimm.önce bi trabzon yaptık ardından bi de oraya kadar gitmişken yurtdışı görelim dedik gürcistan batum' a gittik :) 4 gün güzel bir tatil geçirdim.kızlar eşi asker olan ne çok burda.özellikle toplasan bir araya gelemezdiniz :) Benim de eşim Ankara da DSİ de inşaat mühendisi.yarın temizlik yapacan ertesi gün eşimin daireden arkadaşları bebek görmeye gelecekler bana.kilom hala aynı sayılır 200-300 gr verebildim.Aman allahtan almadım.Malum insan şehir dışına çıkınca yeme düzeninden tut da herşeyi değişiyor.Yarından itibaren spora devam...

az zamana çok şey sığdırmışsın,dolu dolu yaşamışsın ne güzel :)) kilo almadığına şükretmelisin dediğin gibi,tatilde her şey değişiyor,gezdiklerin spor yerine geçsin canım boşver,eğlenmişsin ya o yeter.

Evet canim az zamanda cok yer gezdim.baya yuruyus yaptim gezecem diye.bu sabah kalktim polatesimi yaptim kahvaltimi yaptim,sizler neler yaptiniz kizlar,biraya pwk ugrayan yok galkba:KK43:

ne güzel sporunu yapmışsın ben bugün yapmadım.gerçi her gün düzenli yaptığım da söylenemez :)
evet buraya pek uğrayan olmuyor,ben hiç çıkmıyordum ilk günkü heveslerden ama pek uğrayan olmayınca yavaş yavaş ben de elimi ayağımı çekmeye başladım,şöyle sohbet havası yok :)

fundacım hosgeldın canım benım babamda trabzonlu gecensene ordfaydık tatıl ıcın batumda cok guzel dımı kılo almadıgına sevıundım tatlımm ben antalyada annemın yedırdıklerınden kılo almısım 65 olmusum :)) ama gelınce hemen dıkkat ettım tekrar yapıyorum sımdı

bu sabah yuruyus bandunda 20 dk hızlı tempoda yuruyus yaptım bıradan platesımı yapıcam sonra kuafore 10 de randevum var sacımı boyatıcam :) aksam 6 da arkadaslar ve ablamla yuruyusumuz var yarında oglumun kangurusu gelecek onunla daha rahat yururuz arabadan daha ıyı olur

merhabaarkadaslr filozof nasılsın gezmek moralde olmustur sana insanın gözü gönlü acılıyor gezince bende bugun pazara gittim hep diyordum biraz kilo vereyim leoparlı ne bulursan alcam diye tam istediğim kiloya inemedim ama bugun kendime evdegiymek için badi tisort kapri tarzı seyler aldım eve geldim ana hepsini leoparlı almısım bilinç altıma öle bi yerlesmişki bakıyom bakıyom hep si aynı seyler bu arada bende veremedim kilo daha

merhabaarkadaslr filozof nasılsın gezmek moralde olmustur sana insanın gözü gönlü acılıyor gezince bende bugun pazara gittim hep diyordum biraz kilo vereyim leoparlı ne bulursan alcam diye tam istediğim kiloya inemedim ama bugun kendime evdegiymek için badi tisort kapri tarzı seyler aldım eve geldim ana hepsini leoparlı almısım bilinç altıma öle bi yerlesmişki bakıyom bakıyom hep si aynı seyler bu arada bende veremedim kilo daha

adın ayşe sanırım, sen dukan diyeti yapıyordun yanlış hatırlamıyorsam değil mi?

adın ayşe sanırım, sen dukan diyeti yapıyordun yanlış hatırlamıyorsam değil mi?

adım aynur canım doğru söylüyorsun iki ay kadar dukan yaptım ve yaptıkca dukanın cok saglıklı olmadıgı kanaitine vardım özellikle meyva yok baklagil yok bebek emziriyorum diye kendimce dukan karısımı bi diyet yapıyorum arkaasım 3 gündür tarıda hiç oynama yok ayrıca kavitasyon ve srfye gidiyorum

Aynurcum pardon :) ben de dukanvari bir diyet yapıyorum temeli dukan ama pek de sadık kaldığım söylenemez,seyirde meyve yiyorum,ceviz falan, ayrıca haftada 1 de ödül öğünü değil ödül günü yapıyorum :KK70: arada da duganın kitabındaki egzersizler işte, öyle aman aman kilo vermiyorum ama maaşallah diyeyim yine de 250 şer 250 şer iniyorum, haftada 1 kg falan oluyor hemen hemen, bu şekilde yeni başladım 1 ay öncesi de güçlendirmeden başlayıp 1 ay da onu uyguladım işte, kilo almayayım da yavaş yavaş vereyim,ne yapayım .. ben hem emziriyorum hem de o kadar güçlü iradeye sahip değilim çok kaçamağım oluyor hele ki tatlı ve hamur işi görmeyeyim :KK70: sen de böyle basit tarzda uygulayabilirsin. sana bir şey sormak istiyorum: ben dukana başlamadan önce 1 ay önce tahlillerimi yaptırmıştım kolestrolüm sınırın üstündeydi bende 3 yıl önce yaptırdığımda da sınırda çıkmıştı, dün de yaptırdım tahlil bu kez daha da yükselmiş acaba nedendir bir fikrin var mı, bu dukanı uygulayanların hep kolestrolü düşüyor yani düzene giriyor özellikle kolestrol hastaları iyileşiyor ama benim 254 ten 330 a çıkmış sınır 200,sen benden deneyimlisin 2 ay uygulamışsın belki fikrin vardır..yağı yok denecek kadar azalttım, ekmek de aynı şekilde sadece yumurta yiyorum ama yumurta benim sürekli yediğim birşeydir,1 ay önce kolestrol yüksek çıkınca azaltmıştım hatta, buna rağmen yükselince noluyor dedim :) ben de içimi döktüm :)) çok merak ettim, dr a da gitmedim. sen de dukan uygulayınca sorayım dedim .. iyi geceler

X