Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

slm anneler ,
Ben de sabah tartıldım ama kilo bildirimi yapmaya utanıyorum şuan çünkü o kadar dikkat etmeme rağmen kaç haftadır veremiyodum bi de üstüne 300 gram almışım
benm diyette ya da ben de bi sorun var sanırım 63,1 geçen hafta bu hafta 63,4
acaba böle uzun zamandır dikkat etmek bünyeye alışkanlık mı yaptı ben de? sayfada bi arkadaş 1 gün herşeyden yiyip ertesi tekrar başlamıştı bünyeyi şaşırtmak için acaba işe yaradı mı ?

canım ekmek yiyor musun? Ben ekmeği tamamen kestim birtek kahvaltıda 1 dilim yiyorum ekmek makarna ve pilav hiç yemiyorum neredeyse onun dışında orta porsiyon her şeyi yiyorum akşam bir şeyler yememeye dikkat ediyorum bu şekilde bir diyet uyguluyorum sutum az zaten tamamen gider diye korkuyorum. Abur cubur hiçbir şey yemıyorum bana bu saydiklarim çok kilo yapıyor malesef istersen bir de böyle dene nasıl diyet listen bilmiyorum ama ben hu şekilde 4.5 kilo verdim 1 ayda yanında mekık birkaç egzersiz hareketi yapıyorum bu hafta 800 gr vermisim geçen haftalarda daha iyiydim hafta sonu dışarda yemek yedim hemen 300 gr almışım dikkat etmezsem hemen alıyorum malesef

Cnm ekmek benm de bi tek sabahları ve protein ağırlıklı besleniyorum. makarna pilav kesinlikle yemiyorum ve kaçamak yapmıyorum ona rağmen aldım 300 gram ben de şoktayım yani o kadar dikkat etmeme rağmen acaba regl dönemindeyim etkisi olabilir mi? bi tek ona bağlıyorum bunun sebebini yoksa mümkün olmaması gerekiyo böle bişeyin

Belki de canım bende regli donemindeyim acaba bende mi 300 gr ondan fazla çıkıyor ki bilemedim kilo verirken dönem dönem kilo veriminin durduğunu duymuştum ama ne kadar doğru neden olur bilmiyorum canım istersen bi araştır ben daha yeni başladım vermem gereken çok kilo var

Ben de verememe durumunu biliyorum ama en azından almamış olmam gerekiyodu bi türlü çözemedim. bi araştırayım bakıyım bi sonuç elde edebilecek miyim.

arkadaşlar ben karataya devam ediyorum ..
geçen hafta :66.9
bu hafta :64.9
giden : 2.0 kg

başlangıç :22/12/2014
toplam giden: 6 kg

sadece bu hafta kaçmak yapmadan yaptım 2kggitti . baştan beri kaçamak yapmasaydım keşke daha çok giderdi. bence başka dietlerle zaman kaybetmeyin. ama şekersiz çay icebiliyorsaniz . çünkü ben şekersiz çaya alışmak için bayagi uğraştım .

selamlar . öpücükler

Nasılmış bu karatay diyeti merak ettim bende bugun basladım leslei ye ama emzırdıgım ıcın bıde aman aman sütüm yok ıkı ay daha yedıklerımı kısmamam lazım 6 aylık olsun dıye ama akşam 7 den sonra yemıyırum şimdilik

Şeker ve ekmek tamamen yok diye biliyorum tereyağ yumurta ağırlıklı besleniyorsun sabah 2 tane yumurta yiyorsun mesela nette var ayrıntılı aciklamasi

sevgili gülay topic var. hem burası hem orası devam edebilirsin.

şekerli ve unlu ürünler yok işlenmiş gıda yok . abur cubur yok. bazı yasakları var. yasaklara uyarak doyana kadar yemek şart. 5saat tokluk hissetmen gerek acikinca yemen. saat 8 den sonra yemek yasak . vs . bazi ayrıntıları var
sev

topic ismini yazarmısın canım

karatay diyeti ile aç kalmadan zayifliyoruz ve hastaliklardan kurtuluyoruz ....

ben bunu takip ediyorum karatayla ilgili başka topiclerde var tabi ...

ben de size katılabilir miyim.üst üste 3 doğum yaptım. 3 yaşında bi kızım 2 yaşın da bi kızım ve 3 aylık bi oğlum var.24 yaşındayım.79 kiloyum ve bahara kadar en azından 10 kilo wermek istiyorum.mümkün mü sizce.siz neler yapıyorsunuz.bana da söyleyin n`olur............................

meraba bende emziriyorum.neler yaptınız acaba.benimle paylaşır mısınız.ben de zayıflayıp istediğimi giymek istiyorum.AVMye alışverşe gidiyor ve bişey almadan çıkıyorum.zayıf hatunları görünce moral bozuluyor.ewden çıkmıyorum çünkü bişey yakışmıyor.söyleyin nasıl zayıfladığınızı lütfen....................

Bugünkü menum

Sabah 1 dilim ekmek haşlanmış yumurta 3 zeytin 1 domates 1 salatalık 1 dilim beyaz peynir

Öğlen mercimek çorba küçük porsiyon karnabahar yemeği

Ara 3 adet yulafli bisküvi

Ara 1 adet haşlanmış brokoli

Aksam tarhana çorbası ızgara tavuk ve salata yicem bakalım bu hafta toparliyorum geçen hafta çok iyi geçmedi :))

canım benim allah bağışlasın evlatlarını ne kadar sık aralıklarla doğum yapmışsın ben ilk çocuğumda 6 aylık olana kadar hiç diyet yapmadım 6 aylık olup ek besinlere başlayınca ufak ufak diyete ve spora başladım 8 ayda 25 kilo verdim şu anda dört buçuk aylık bir kızım var uğraşıyorum ancak bende azar azar kilo verebiliyorum adet olursam daha çabuk verebileceğimi sanmıyorum şu anda hepimizin yaptığı porsiyonları ufaltmak,spor yapmak ekmek ve tatlıyı azaltmak bu topikte bizlerle birlikte yediklerini paylaşırsın biraz yürüyüş ya da bizim gibi videolardan spor yapabilirsen kısa zamanda kilolarının çoğundan kurtulacağını düşünüyorum

gerçekten de menun çok güzel spor da yapabiliyor musun ben ce bu hafta gayet güzel vereceksin

gerçekten de menun çok güzel spor da yapabiliyor musun ben ce bu hafta gayet güzel vereceksin
Inşallah canım bu haftayı böyle tamamlamak istiyorum bakalım gözüm donmezse) spor çok yapamıyorum ya malesef haftada 3 gün falan o da egzersiz hareketi hava guzellesse de bebisleri alıp yürüyüşler yapsak benim oğlan kucak kuşu oldu o spor sayiliyorsa 7 kiloyla geziyorum bütün gün

tavsiyen için tşkr tatlım.bugün bi plan yapıcam.yarından itibaren uygulcm.burayada harfiyen yazıam.yanlışlarım olursa uyarabilirsiniz.

canım kolay gelsın de bunları yesem benım sutum olmaz kı yanı boyle az yesem. yersem de yaptıgım leslei nin faydası olmaz napıcamı sasırdımmm

günaydın güzel anneler
dünkü menüm
10:30 : 2 dilim ekmek, 1 haşlanmış yumurta, dereotu, 3 çeri domates, 5 zeytin, 2 kk peynir, 1çk nutella
13: 00 : 2 dilim elma, 2 dilim muz,
16: 00: 1 tabak buşlgur pilavı, salata, 2 kaşık yoğurt
19:30 : nescafe 2si birarad, 3 kuru kayısı, 10 badem, çeyrek simit
22:00 : tarçınlı ballı su
1200 kalori
su 4 lt
spor sabah 2 mil akşam 3 mil leslie

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…