Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Ah kuzum kullandim gexmiyo fayda etmedi bir ton sey denedim olmuyo :KK43: elimde su geziyorum bugun bir kahvalti yaptim ki 3kisi doyardi yani :KK43: ama ne yapim 1hafta fazla yicem sadece su sut yapmiyo kim ne derse desin :KK43: o yuzden sutum olana kadr mecbur yicem :KK43: ;( ;(

ye arkadasim bebginin sagligi daha onemli . 1ay sonra baslarsin . saglikli cocuk bagisik gucu kuvvetli cocuk cok onemli. sadece pirinc poaca pasta cikolata simit vs yeme.

corba ic yemek ye . salata ye . dereotu ye . bulgur pilavi kisir mercimek kofte firin kofte ye. gaz yaparsa az kimyon koy.:) Allah iyilik versin. cok cikolata yedin mi benim bebegim ben cikolata yiyince hemen kusuyordu . ??

bi sezaryen göbeği gidecek mi? resmen zayiflayinca da ic dikiş yerim belli oluyor ic dikislerin olduğu yer sanki gobegimi bağlamış gibi gösteriyor gobegim oraya kadar sis aşağı kısmı düz garip bi görüntu:KK43:

geçecek mi? :KK43:

ye arkadasim bebginin sagligi daha onemli . 1ay sonra baslarsin . saglikli cocuk bagisik gucu kuvvetli cocuk cok onemli. sadece pirinc poaca pasta cikolata simit vs yeme.

corba ic yemek ye . salata ye . dereotu ye . bulgur pilavi kisir mercimek kofte firin kofte ye. gaz yaparsa az kimyon koy.:) Allah iyilik versin. cok cikolata yedin mi benim bebegim ben cikolata yiyince hemen kusuyordu . ??
Yok canim ben hic yemem cikolata :) aram yok o kadar fazla zaten valla bugun yedim yedim durdum :) allah sonumu hayiretsin :)

bi sezaryen göbeği gidecek mi? resmen zayiflayinca da ic dikiş yerim belli oluyor ic dikislerin olduğu yer sanki gobegimi bağlamış gibi gösteriyor gobegim oraya kadar sis aşağı kısmı düz garip bi görüntu:KK43:

geçecek mi? :KK43:
Canim insallah gecer benimki seninkinden beter hem kocaman hem sarkik hem civik hem catlak igggrreeeenncccc :KK43:

Gulaycim naber sutte artis var mi
Canım o gun ıctıklerımı saydım caylar vs tum sıvı yaklasık 16 bardak ıcecek vardı ertesı ıkı gun ıyıydı cok sukur eskısıne gore cok daha ıyı bu sabah kahvaltı yapamamıstım doğru duzgun azdı ama sonradan geldı cok sukur hepınızden Alllah razı olsub

Canım o gun ıctıklerımı saydım caylar vs tum sıvı yaklasık 16 bardak ıcecek vardı ertesı ıkı gun ıyıydı cok sukur eskısıne gore cok daha ıyı bu sabah kahvaltı yapamamıstım doğru duzgun azdı ama sonradan geldı cok sukur hepınızden Alllah razı olsub
Oo super sut olsun bebisine yedigin ictigin insallah canim yarasin kuzuya emdikce artacak hem de bol bol emzir bi gogsu bitir otekine ole gec bi dahakine en son biraktiginla basla, daha da sut olsun bol bol insallah..cok sukur Allaha. :KK66:Allah sen den de razi olsun canim benim Allah hepimize kolaylik versin insallah

Oo super sut olsun bebisine yedigin ictigin insallah canim yarasin kuzuya emdikce artacak hem de bol bol emzir bi gogsu bitir otekine ole gec bi dahakine en son biraktiginla basla, daha da sut olsun bol bol insallah..cok sukur Allaha. :KK66:Allah sen den de razi olsun canim benim Allah hepimize kolaylik versin insallah
Tesekkür ederim canım emzırmeye devam meyve suyu corbayada basladık yavas yavas ama olsun emzırmeye devam..

Gırıyorum ben aslında rejım é devam geçen hafta 300 gr vermısım sadece ıspanyol ıle leslie başladım benım yol uzun kızlar 16 kılocuk

hayırlı geceler kızlar ehiyet kursuna gidiyordum arada kızım hastalandı derken uzuuun zamandr giremiyordum. ben artık kendi başıma zayıflayamayacağıma bir uzmandan destek almam gerektiğine karar verdim konyada bi diyetisyen var öneriliyor ona gideceğim bi hafta sonra inşallah. kaynanam beraber gidelim dedi öyle olursa bana da iyi olur kendisi çok güzel yemek yapıyor onlara gidince kilo alıyorum :) diyetisyene gidince gelişmeleri ve önerileri paylaşırım inşallah :KK49:

Günaydın kızlar gözümü açtım tartildim başlangıç 71.3 şu anda 66.7 olmuşum geçen hafta 67.5 idim 800 gr gitmiş buna da şükür geçen hafta iyi vermiştim bu hafta diyeti bozdum bikaç sefer inş yeni haftada toparliycam :) hedef 55 hatta altı yolum uzun

X