Makyaj Ürünleri Emo göz makyajı nasıl yapılır? (video)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya ben de yakışcaından deil 23 yaşındayım ama sarı saç çok seviyom. kapalı olmanın güzel yanı saçımı istediğim renge boyatabilmek hehehe. sarı olmadı mor olmadı pempeee. o pembeliyi de çok sevdim ben yaa. yapacak kuaför lazım bi de buna nerden bulurum kii

güzel yaptı valla
ama benim için likit eyeliner zurnanın zırt dediği yer ama denicem bi bügün o olmadan bakalım nası olcek

resmi çıkarıp kuaföre göstersen olmaz mı canım :KK66:

hıhı o yüzden kaydettim resmi ama her kuaför böyle yapamaz sanmıyorum. daha önce 3 defa röfle yaptırdım aynı kuaföre, her seferinde başkası yaptı aynı kuaför olmasına rağmen. inanırmısın 3ünde de renkler çok farklıydı :S o yüzden çok güvenmiyorum etrafımdaki kuaförlere.. hem de çok yıprandı saçım ya. 3 ayda bi insanlar saç boyatıyo ben 3 sene senede 1er röfle yaptırdım saçlarım mahvoldu mafoldumbenmafoldumben

he bu arada emo kızlar gerçekten çok tatlılar makyajları sacları

hıhı o yüzden kaydettim resmi ama her kuaför böyle yapamaz sanmıyorum. daha önce 3 defa röfle yaptırdım aynı kuaföre, her seferinde başkası yaptı aynı kuaför olmasına rağmen. inanırmısın 3ünde de renkler çok farklıydı :S o yüzden çok güvenmiyorum etrafımdaki kuaförlere.. hem de çok yıprandı saçım ya. 3 ayda bi insanlar saç boyatıyo ben 3 sene senede 1er röfle yaptırdım saçlarım mahvoldu mafoldumbenmafoldumben

evet canım bu tonlar her kuaför için zordur herkes yapamaz iyi bi yere gitmez lazım ama bilemezsin ki ne olcgnı :/

şimdi izledim, çok tatlı oldu bence, hatuna da çok yakıştı opuyorumnanaktan

Arkadaşlar emo kavramı türkiyede çok yanlış yerlere getirildi. Haberlerde gösterilenler aslında emo değillerdi gazeteciler doğru dürüst bilmeden sokağa çıkıp çekerlerse olacağı buydu.. O kaçan kızlar emoyla alakalı değildi yapmayın arkadaşlar ya .. Bu videodaki kızda emo değil sadece belirli teknikleri gösterdiği içinmi diyim öyLe biliniyor. saçlarını aşırı kabartan kıyafetleri abartan asla emo olamaz hani şu sokakta dönüp baktığımız ve özenti dediğimiz kişiler emo değillerdir özellikle uyarıyorum :eek:lmaz:
ayrıca emolar evden kaçan uçuk kaçık kişiler değildir sadece duygularını dışa giyiniş tarzıyla gösterirler o kadar lütfen yanlış fikirlere kapılmayın her insanın kendine öz tavrı ve kişiliği vardır bu sadece Giyiniş Müzik ve Tarzdır daha fazlası değil. Emoyum diye gezinedn özentilerle gerçek emoları karıştırmayın lütfen emolar genelde süslü ve bebek gibi gözükür kızların yüzleri yani sizlere uygun nasıl açıklarım bilmiyorum ama öyle işte neyse kız makyajı beceremiyor bu arada batırmış resmen öyle olmuyor..
:umursamaz:

120371131cy2.jpg

ArkadaşLar emo değiL bunLar emo olmak için uğraşan özentilerden başka birşey değildir emo hakkında bilmek istediğiniz birşey olursa bana msj atın elimden geldiğince yardım ederim doğru bildiğiniz yanlışlarınız o kadar çok varki neredeyse hiç doğru bildiğiniz bir kelime yok desem yalan olmaz... :umursamaz:
ksb ama ... :kedi:

ArkadaşLar emo değiL bunLar emo olmak için uğraşan özentilerden başka birşey değildir emo hakkında bilmek istediğiniz birşey olursa bana msj atın elimden geldiğince yardım ederim doğru bildiğiniz yanlışlarınız o kadar çok varki neredeyse hiç doğru bildiğiniz bir kelime yok desem yalan olmaz... :umursamaz:
ksb ama ... :kedi:[/COLOR][/B]

buraya bildiklerinizi yazabilirsiniz. ya da ayrı bir konu açabilirsiniz...
özel mesajla bilgilendirmenize gerek kalmaz.
emo makyajı ile ilgili foto eklerseniz sevinirim. yerimseniben

bunlar bizim çakma emo dediğimiz tipler değil mi yaa?(emo değilim emoluğa karşıyım ama bu da bir gerçek sonuçta)

makyajı guzel yapıyorlar emoları severım ama bu kız guzel yapamadı zemuszemus

kızlar bir konu açmayı planlıyorum emolar hakkında şuanda depoluyorum bilgileri hangi bölüme açıyım sizin tavsiyeniz ne ?

X