Makyaj Ürünleri Emo göz makyajı nasıl yapılır? (video)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
emo tarzı nedir pek bilmıyorum ama bambusim hos paylasım olmus ama keske makyajı yapan kısı biraz konussaymıs boyle sessizce video izlemek pekte keyifli degil bence ...sadece alt yazı var bana biraz tuhaf geldi

emo tarzı nedir pek bilmıyorum ama bambusim hos paylasım olmus ama keske makyajı yapan kısı biraz konussaymıs boyle sessizce video izlemek pekte keyifli degil bence ...sadece alt yazı var bana biraz tuhaf geldi

livcim emolara örnek olarak koyuyorum resmi
120371131cy2.jpg

local haber.com dan alıntıdır
az çok fikrin olsunyerimseniben
bambusigöz makyajını çok beğendim,gayet başarılı olmuş,smoke tarzına benzemiş

120371131cy2.jpg

Ays sunnara bak ne de sirinner oyle yerim ben bunnari ham yaparimzemuszemus

videoyu izledim,kız çok rahat yapıyo makyajı,,doğal makyaj yaparım ben,tarzım değil ama hoş olmuş,yakıştırdım

sessiz film gibi olmuş, ben keyifle izledim cnm. makyajı denerken zorlandım. görüldüğü kadar kolay değil. siyah farı kullanmak zormuş (markasına da bağlı tabii. flormar, golden rose karışımı kullandım ben)

120371131cy2.jpg

foto örneklerin için teşekkürler cnm.
makyaj değişik bişey oldu. emoya benzemedi, ben de fark ettimkaydirigubbakcemile3
bu da bir tuhaf çıkmış ama koyayım dedim,iyi kötü uğraşmışım, boşa gitmesin.

punk tarzı gibi degil mı

sanırım. emo' nun farklı farklı tanımları var. hiç biri de anormal birşeyden bahsetmiyor... gamyoncuiremsu

ellerine sağlık bebeğim

ben de emoları severim her dönemin değişik ilgileri oluyor şimdi de onlara göre bu moda çok abartmayınca hoş görünüyorlar bence de:))) arkadaş sanırım evden kaçan kızları sadece emo gruğlarına girince (nası bi grupsa:) oluyor sanıyorum eskiden de köy kızları şehre göç ederdi canım hatırladın mı? onun için de protesto ettin mi köy kızlarını :))

neyse kızın makyajı güzel oldu ellerinden ne kadar marifetli olduğu belli

videonun sonundaki gülüşüne bittim surat yapısını da chocolatastara benzettim

bir de videonun sonundaki makyajı bayıldım yaaaaaa

senin emo denemen de pek bi gözel anam:)

yalnız bakıyorum emolar sadece kalın kalem de çekerek yapıyorlar

ellerine sağlık bebeğim

ben de emoları severim her dönemin değişik ilgileri oluyor şimdi de onlara göre bu moda çok abartmayınca hoş görünüyorlar bence de:))) arkadaş sanırım evden kaçan kızları sadece emo gruğlarına girince (nası bi grupsa:) oluyor sanıyorum eskiden de köy kızları şehre göç ederdi canım hatırladın mı? onun için de protesto ettin mi köy kızlarını :))

Ablam senden de bi emo makyajı görsek olma mı kaydirigubbakcemile3

ellerine sağlık bebeğim

:roflol: sen ve esprilerin cokacimcoook Şeniz :asigim:

canım kız gerçekten sempatik, makyaj da cidden yakışmış kıza.

bence bir dene, yapması eğlenceli. sen benim kadar zorlanmazsın hem de vereliniortak

Ablam senden de bi emo makyajı görsek olma mı kaydirigubbakcemile3

:roflol:

kız o çıtırlara olur senden görek asıl bebeğim ayrıca az önce sölicektim unutum yazmayı o imza ne kız wampir mi oldun sen küçük wampirim benim:)))))))))

:roflol: sen ve esprilerin cokacimcoook Şeniz :asigim:

canım kız gerçekten sempatik, makyaj da cidden yakışmış kıza.

bence bir dene, yapması eğlenceli. sen benim kadar zorlanmazsın hem de vereliniortak

denerik canım ne olacak bi ara sen panda olmamışsın emme ben olurum artıkın:)))

saç modellerinde emo saç resimleri var özellikle benim koyduklarım çok güzel övünmek gibi olmasın :)
özellikle saçları çok güzel oluyor:)
kötü bi şey değil emo olmak ya küçümsemeyelim o gençlerimizi herkesin tarzı işte kendine göre :)

bu makyaj smoke eyes gibin bişey...
Ben emoları kedi kesen kızlar zannediyom yaaa..acaba kedi de kesiyolarmı bunlar..
emolardaki kılık kıyafet onu gösteriyo sankimm..
allaam yaaa...mafoldumben

yok makjasi yakistirdin mi güzel oluyor siyah ama emo larin kiyefet bicimi dersen tabi yazik genclik nere gidiyor

yok ya ne kedi kesmesi türkiyede biraz sıkar o :)
neden siyah makyaj yapan kızlara satanist gözüyle bakılır ki:)
amerikanın icadı bunlar hep :KK70:
arkadaşım şunlarda kedi kesecek tip var mı güzelliğe bak makyaja bak zemuszemus

yok ya ne kedi kesmesi türkiyede biraz sıkar o :)
neden siyah makyaj yapan kızlara satanist gözüyle bakılır ki:)
amerikanın icadı bunlar hep :KK70:
arkadaşım şunlarda kedi kesecek tip var mı güzelliğe bak makyaja bak zemuszemus

Nesi güzel ....:eek:lmaz:
ah anaaaam bunlardan ev karısı olmaz,evi pislik götürür valla..emoyum ben yapamam falan..:sinifsinif:çoraplar biryerde bulaşıklar bir yerde..emoluğun şanına yakışmaz hesaaabı...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Allahım bööle kızlarla karşılatırma oğlumu..büyük sööölemiyom ama..mafoldumbenmafoldumben

Nesi güzel ....:eek:lmaz:
ah anaaaam bunlardan ev karısı olmaz,evi pislik götürür valla..emoyum ben yapamam falan..:sinifsinif:çoraplar biryerde bulaşıklar bir yerde..emoluğun şanına yakışmaz hesaaabı...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Allahım bööle kızlarla karşılatırma oğlumu..büyük sööölemiyom ama..mafoldumbenmafoldumben

2.yi de mi beğenmedin canım nesi var ki:)
bana o kdr tuhaf gelmio yabancı arkadaşlarım var öyle de asi ve sorumsuz değiller :)

yok kız bence de tatlılar

bizde böyle olmasakta bi aykırılık peşinde koştuğumuz zamanlar oldu hep böyle kalmayacaklar ya balım geçecek işt ergenlik buna deniyor

geçmezse de kendi gibi bi koca buluverrirler oohhhh sen sağ ben selamet işte:))))))))

valla öle deme bitiverir tepende çiçeğim

erkekler de bu tip zaten googlea erkek emo yazın da bakın çok komik hee :)
onlar birbirini bulur:)

hadiş yaaa bak tahminim doğru ç.ıktı ben görmedim hiç ama varmış:))

X