Eminim bu hikayem size umut ve k olacaktr mutlaka okuyun arkadalar

sevgili filo

benim fsh ımda sorun yoktu.Yani folikül ya da rezerv sorunum olmadığı için fsh yaşıma göre normaldi

mrb hikayenizi okudum gerçekten çok etkileyiciydi...demek ki gerçekten istemek gerek rabbimizden...allah kucağına almayı nasip etsin...çok sevindim sizin adınıza bende 4 haftalık hamileyim......

bvu tam bir yaşanmış hayat dersi.. Kesinlikle ve kesinlikle bende buna inanıyorum ne kadar pozitif üşünürsen hayat seni okadar pozitif karşılıyor..

Gerçekten seni çok çok çok tebrik ederim arkadaşım..

İnanıyorumki Allah ın izniyle bebeğini sağlıkla kucağına alacaksın..

SEVGıLı BıLGEER

Çok teşekkür ediyorum canım.Düşünüş tarzı yaşam kalitemiz üzerinde çok etkili.Bunu farkettiğim ve düşünüş tarzımı değiştirmeye başladığım an hamile kaldım.Tabii ki birileri sihirli bir çubukla bir anda değiştirmedi düşünüş tarzımı.Uzun araştırmalarım sonucu regresyon,hipnoz,kuantum fiziği ve düşünüş tekniği gibi alternatif tedavilere yönelmemin başarılı olmamada çoook çok etkisi oldu.Zaten düşüncedeki olumsuz düşünüş kısır döngüsünü kırdıktan sonra hedefime ulaşabildim

Bu arada şu an 9.haftamı bitirmek üzereyim.Bebeğimin kalp atışlarını gördüm.Adeta tarifi imkansız bir görsel şölendi:) o görüntü.Umarım isteyen herkes bu duyguyu bir gün yaşar.

rabbim dilerim sağlıklı bi şekilde kocağına almayı nasip eder.yazdıklarını okuduğumda çok duygulandım.benim 1. sınıfa başlamış bir oğlum var.2. bi bebeği düşünmüyorduk.özellikle eşim.hiçbir şekilde 2. bir çocuk istemiyordu ve korunmamıza rağmen ben ramazanda hamile kalmışım ve idrar testi yapıp çift çizgiyi gördüğümde ağladım ama eşime nasıl söyleyeceğim diye ve o an tek şey diledim rabbimden eşimin hamileliğimi kabül etmesini.ve hiç çocuk istemeyen eşim şimdi çok ılımlı ve olsun diyor..ve bende şuan 9. haftadayım..dilerim rabbim sağlıklı bi şekilde kocağımıza almayı nasip eder...rabbim isteyen herkeze bebek nasip etsinn..

ÖZLEM_VET

çok sevindim arkadaşım 2. bebeğinin de size katılıyor olmasına.Bu arada kalp atışını gördün mü?Gebeliğin nasıl gidiyor?

fergizay, gerçekten çok büyük sınkıntılar çekmişsin ama sonunda rabbim sana mükafatını vermiş aslında yaşadığımız her an bir sınav önemli olan bu sınavi sabırla inançla geçmek.bende bu konuda çok sıkıntı yaşıyorum ve psikolojiden kurtulamıyorum nasıl yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz buna çok ihtiyacım var.

ya ben geçen ay rahim filmi çektirdim bu ay çok umutluyum ama göğüslerimde karnımda ağrı var yine mi adet olacam acaba??dua et ne olur inş hayırlı haberler alırım..

ya ben geçen ay rahim filmi çektirdim bu ay çok umutluyum ama göğüslerimde karnımda ağrı var yine mi adet olacam acaba??dua et ne olur inş hayırlı haberler alırım..

inşallah canım ya inşallah hamilesindir:Saruboceq: Allah tüm isteyenlerede bana da hayırlısıyla sağlıklı hayırlı evlatlar versin amiiiiiiinnnnnnnnnnn.
arkadaşım rahim filmi çekildikten sonra kendiliğinden hamile kalan birçok kişi duydum neden onlardan birisi sen olmayasın ki iyi düşün iyi olsun :ecrin_bebek: alkisalkisalkis
herşeyin bir vakti varda insanoğlu sabırsız işte hemen istiyoruz.ibadetlerin en güzeli sabretmek her şerde bir hayır aramak lazım.en azından ben öyle düşünüyorumopuyorumnanaktan

ayshe63 ne zamandır çocuk istiyorsun sorun ne canım neden olmuyor.bu arada hamilelik haberini bize yazmayı unutma.

EMıNEU

öncelikle selamlar emine.Tabii ki yardımcı olmamı isediğin her konuda seve seve yardımcı olurum.Bu konuda önerebileceğim cd kitap adları yada ben neler yaptım bunları anlatabilirim.Özelden de sorabilirsin ne zaman istersen canım

sevgili ayşe

rahim filminden sonra sen de biliyorsun ki gebelik şansın artıyor.Göğüslerinde ve karnında ağrının olması hem gebelik hem regl belirtisi olabilir.Ancak umarım hamilelik belirtisidir canım.Ayrıca problemin ne infertilite konusunda?
Bu arada şunu da belirteyim ben hamile olduğumu ilk göğüslerimden anlamıştım.Olduğundan daha fazla büyüdüler ve toplardamar ve kılcaldamarlar oldukça belirginleşmişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…