Eminim bu hikayem size umut ve k olacaktr mutlaka okuyun arkadalar

canım benim, öncelikle ilgili ve sıcak tavrın için çok teşekkür ederim. bana özelden kitap ve doktor önerilerini yazasan sevinirim. belki burda sorun olur. ben de pek kuralları bilmiyorum

ayrıca şunu farkettim infertilite de psikolojinin ne denli önemli olduğunu geç de olsa idrak ettim benim ne denli yanlış olduğunu sonradan farkettiğim bir düşünüş biçimim vardı.ey fergizay olbileceğin en kötüsünü düşün iyi olan başına gelirse zaten mutlu olursun!!!! biliyor musunuz olabileceğin de hep en kötüsü başıma geldi.Her tedavide,yaşamdaki her olayda ve olguda.Öncelikle son tedavimdeki ilk işim bu düşünüş kalıbını değiştirmek oldu ve sonuç mucize....

sevgili batik

sana özelden mesaj yolladım ama toplam 50 adet mesaj yollamam gerekiyormuş özelden.o nedenle mesajım gitmedi ben siteye yeni üyeyim nasıl haberleşelim seninle???

Sevgili Fergizay, buradan da yazabilirsin sanırım. Yazan arkadaşları görüyorum.

fergizay yaşadıkların çok üzücü gerçekten. ama mutlu son... artık bebeğin bedeninde. inşallah vakti geldiğinde sağlıkla kucağına da gelecek. allah yardımcın olsun.

denizkızıl
babasının şekerparesi

Puanlar: 696, Seviye: 8

Üst seviye: 85%, 33 Gereken puan

Etkinlik: 8.6%

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: ---Çalışmıyorum
Yaşadığınız Yer: Ankara Giriş tarihi: Jul 2008
Ruh Halim:

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

fergizay yaşadıkların çok üzücü gerçekten. ama mutlu son... artık bebeğin bedeninde. inşallah vakti geldiğinde sağlıkla kucağına da gelecek. allah yardımcın olsun.

denizkızıl
teşekkür ederim güzel temennilerin için

tamam batik.ama dr adını yazayım eğer diğer arkadaşlarda yazmışsa. doktorum Bülent Urman gerçekten alanında çok yetkin bir isim.Amerikan hastanesinde yaptırdım son microenjeksiyonumu.

çok sevindim tatlımm onca şeye karşılık meleğinin seninle olmasına allahın izniyle inş. sağlıkla meleğini kucağına alırsında tüm yaşadıklarını bi çırpıda unutursun tatlımm sağlıkla gelsin meleğinn :ecrin_bebek:

tamam batik.ama dr adını yazayım eğer diğer arkadaşlarda yazmışsa. doktorum Bülent Urman gerçekten alanında çok yetkin bir isim.Amerikan hastanesinde yaptırdım son microenjeksiyonumu.

çok sağol fergizay, bu doktoru araştırıcam.peki alman hastanesi mustafa baheciyi biliyor musun? ben ona yaptırdım ama onu pek göremiyorsun ekibiyle çalışıyorsun. çok yoğun

batik

ben çok fazla araştırdım ve araştırmak zorunda kaldım yaşamış olduğum sorunlardan dolayı.Bahçeciyi biliyorum.Ama benim tercihim bülent urman oldu.Microenjeksiyon esnasında bana göre önemli olan opu yani yumurta toplama ve transfer.Folikül takibinin transfer ya da opu kadar kompleks olduğunu düşünmüyorum.Benim zaten Bülent beye gittiğimde ön koşulum transfer esnasında bülent beyin mutlaka olmasıydı.Ve inanır mısın benim transferim pazar gününe rastladı.Bülent urman normalde pazar günleri hastaneye gelmiyo izin günü.Ben rica ettiğim için ----ki çok sağolsun--pazar günü taa kemerburgazdan nişantaşına yani hastaneye geldi ve transferimi yapıp hemen geri döndü kemerburgaza evine.Bülent beyin kendinden emin tavrı ve konuya hakim oluşu beni etkiledi.Kesinlikle hasta odaklı çalışan bir doktor bana göre.insanları boş vaadlerle ya da umut tacirliği yaparak etkilemeye çalışmıylan ya da olması gereken ne ise onu söylüyo ve seçimi sana bırakıyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…