Göz Makyajı emily göz kalemi sorunu

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

CeYLo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
2.261
2
forumda gezinirken farkettimki herkes emily göz kaleminden memnun.gittim bende aldım 1 tane.bi süre kullandım gerçekten çok güzel kalem.ama ucu bitti ucunu açtım ama sürekli kırık uç çıktı.kalem artık minnacık kaldı ve hala sağlam bi uç çıkmadı.
siz nasıl kullanıyorsunuz?acaba benim kalem satılan yerde yere falan mı düştüde böyle?

canım
önce kalemtrasını degiştirmeni öneririm sana
tekliolanı var büyük ihtimalle sende.
çift olanlar var yani hem ince kalem için,hem kalın kamel için onlardan bi tane al
onu kullan bak gör hiç kırılmayacak! valla ben denedim gördüm

olabilir canım deniycem

ben 10 tane aldım o kalemlerden her rengınden bende yere düşmüş heralde dıye düşündum ama yok yanı alakası yok bır dha açılmıyor o kalemler bıttıyse bitti... kırılıyor sureklı

evt aynen ben de aldım ucunu kullandım bi açayım dedim içi boş çıktıııı

Bende kullanıyorum çok mennunum kırılma hiç olmadı kalemtraşlar da çok önemli ama kalemlerde

forumda gezinirken farkettimki herkes emily göz kaleminden memnun.gittim bende aldım 1 tane.bi süre kullandım gerçekten çok güzel kalem.ama ucu bitti ucunu açtım ama sürekli kırık uç çıktı.kalem artık minnacık kaldı ve hala sağlam bi uç çıkmadı.
siz nasıl kullanıyorsunuz?acaba benim kalem satılan yerde yere falan mı düştüde böyle?

tatlım onu özel kozmetik açacağıyla açıcaksın bende kullanıyorum o şekilde açılıyor ucu onun dışındaki normal açacaklarla açılmıo

benim göz kalemlerimin yarısından çogu emiliy her rengini aldım çok memnunum ama mor olan dan kaçtane aldıysam gözümü sulandırıyo yaşarıyo anlamadım neden

benim göz kalemlerimin yarısından çogu emiliy her rengini aldım çok memnunum ama mor olan dan kaçtane aldıysam gözümü sulandırıyo yaşarıyo anlamadım neden

aaa ne tesadüf benimde yeşil renkte olan kalemim gözlerimi sulandırıyoo yanıyo bide

sorun buymuş demekki...
bende normal kalemtraşla açıyodum...
bi kullanımlıktı bütün kalemler :icecream:
öyle denicem bakalım

sorun kalemde değil,kalemtraş'ta:kahve:
bende her rengi var,ve böyle bi sorun yaşamadım..
kozmetikçiden güzel bi kalemtraş alırsan sorun geçicektir kanımca:hulya:

Bu kalemlerin her rengi var bende,çok beğeniyorum...Çabuk yumuşuyor uçları evet ama buzdolabında bekletmeyi deneyebilirsiniz,açma konusunda ise kozmetik açacak kullanın.

X