Embriyo transferi yaptıranlar

Ben14 ğnde transfer oldum benimde 3. Gün embriyosu bana 29 unda bak dediler size daha erken vermişler

Benim 5.gün dondurulmuş embriyo doktorumun verdiği kan testi tarihi 20ekimde yani 1gün var herkeste aynı değil arada ki o 12 gün doğum yaptı yazısı yanlışlıkla oldu kaldıramıyorum onu
10 veya 12gun oncesi test isteyen doktor cidden ilk defa duydum cevremde de duymadim ondan sasirdim :) bilgilerden gebelik dogum tarihi yanlis yazip onayladiysan ondan oyle dogum yapti gosteriyordur sistemsel

Canım seninle aynı gün transfer olmuşuz. Benimki de 3. Gün embriyosu. Güzel haberleri duya duya, zamanı güzel geciriyorumvar mı bir belirtin ?

Bende dondurulmuş transfer olacağım. Transferi adetten sonra mı yapıyorlar bilgi verebilirmisin

Ya belirtiden kastınız ne ağrıları vs hep ilaçlara bağlıyorlar
Ben bu sefer progesteronu fitil olarak kullandım. Daha önce ağızdan almıştım. O zaman gogusum aşırı hassaslasmisti , kasıklarımda ağrı vardı . Bir de ruh halin bozulmustu. Şimdi gogusumde hafif ağrı var psikolojim gayet iyi iki gün karnım kasıldı sonra geçti. Süreci paylaşmak için sordum canım. Konuşmak iyi geliyor

Bende fitil olarak kullanıyorum. İnşallah hepimiz için güzel şeyler olur
Evet haklısınız yaşamayan anlamıyor zaten bu süreçte

Canım seninle aynı gün transfer olmuşuz. Benimki de 3. Gün embriyosu. Güzel haberleri duya duya, zamanı güzel geciriyorumvar mı bir belirtin ?
Ne güzel inşallah bizim de güzel haberler paylaşacağımız gün gelecek Sıfır belirti bende. Zaten daha yeni tutunmaya başlıcaktır herhalde. Batma gibi ağrılarım var ama o da ilaçlardan transferden önce de vardı. Senin var mı belirtin?

Sadece karnım kasılıyor. Başka da bir şey yok canım.yuruyus yapıyorum. İşe gidip geliyorum. Çok heyecanlıyım. Zaman geçsin istiyorum. Sen nasıl geçiriyorsun? Kaçıncı gün embriyosu? Test tarihin ne zaman. Ne soru sordum be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…