Embriyo transferi yaptıranlar

3.gün embriyosu benim, pazartesi transfer oldum. Salı evden çalıştım, bugün izin günümdü, yarın işe gideceğim. Benim iş temposu yüksek olduğu için kolay geçer diye düşünüyorum. Evde yapılacak işler de var. Yavaş yavaş onları da yaparım. 29 Ekim test günüm. 2 gün geçti, 10 gün kaldı

Tamamıyla aynıyız yoldaşsonuçlarımiz da pozitif olsun

Bende 22 ekimde 5. Gün 1 adet embriyo transferi oldum doktorum 1 kasımda test ver dedi sizlern son günleri kalmış ne güzel benim geçmiyor sanki günler. Fitil kullanıyorum bazen onun ılık akıntısını hissediyorum korkup hemen lavaboya gidip bakıyorum ilacı görünce rahatlıyorum :) belirtim yok benimde. Hassasiyet olmadan önce vardı ilaçlrdan heralde. İnşallah herkes pozitifi görür güzel haberleri arka arkaya verelim inşallah

Merhaba kizlar bi sorum olcakti.. transferden sonra calismays devam eden oldu mu? Yoksa yatip dinlendiniz mi hep? Benim calistigim is biraz hareketli, yani hep ayaktayim bazen uzanmam falan da gerekiyor.. bilemiyorum ne yapayim.. transfer günü evdeyim fakat sonrasindaki 2 gün calismam lazim

Merhaba sonucunuz ne oldu

merhaba, ben transfer günü dinlendim ama ertesi gün direkt işe döndüm. Benim işim tamamen masabaşı değil ama çok hareketli de değil, bence doktorunuz ne öneriyorsa öyle hareket edin, önemli olan sizin rahat olmanız ve doktorunuzun söyledikleri tabii ki hayırlı olsun şimdiden

Tesekkür ederim, doktorum calisabilirsin diyor.. daha calisma diyeni duymadim ben de biraz kaytatip agir calisabilirim.. simdi rapor alip is yerimi zor durumda da birakmak istemiyorum, o da bana ayri bi stres.. kafam cok karisik..

İnşallah canım pek umutlu değilim de bakalım hayırlısı 5 yumurta toplandı bir tanesi dollendi dondurdular onu transfer etcek bakalım
Cnm hiç öyle düşünme. Senin ki iyi benim iki tane yumurtam çıkmıştı biri iyi biri orta kalite. İkisi de dollendi. Ama tek bebeğe hamileyim doktorlar bana mucize dediler. Benim opum olurken benden daha genç birinde hiç yumurta çıkmamıştı. Rabbime şükret. Bir döllenmiş yumurta yeterli. Ama şansını arttırmak istersen bir kez daha opu yaptır. Rabbim hakkında en hayırlısını versin insallah

Şükür tabi canım bakalım adet olmayi bekliyorum bunu koysun tutmazsa tekrar yaptırırım hakkımızda hayırlısı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…