Embriyo transferi yaptıranlar

Benim 6. Gün embriyosu bu yüzden 9 gün sonra test yapabilirsin dediler. Cumartesi yapacağım. Önden asla idrar testi filan yapacağımı sanmam hiç o kadar cesaretim yok. Tek seferde öğrenmek isterimm bakalım:₺
Benimde perşembe günü kan testi var inşallah hayırlı sonuçlar aliriz

Bnde ağrı yok ya çok üzüldüm şimdi
Bende de ağrı nadiren giriyor bunlar belirti bile deği kafana takma hiç . Benim daha önce tüp bebekle kimyasal bir gebeliğim olmuştu. Onda da yoktu öyle belirti denecek kadar net ağrı. Bu aşamada belirti aramak bizim sabırsızlığımızdan. Sen hiç kafana takma

Ben de 17 Ekim de transfer oldum. 2 adet 3. Gün embriyosu. Taze transfer. 29 unda test günüm. Rabbim hepimizi kalbini müjdeli haberle ferahlatsin insallah. Hafif karnında kasılma var. Siz de oldu mu böyle ?

Ben de 17 Ekim de transfer oldum. 2 adet 3. Gün embriyosu. Taze transfer. 29 unda test günüm. Rabbim hepimizi kalbini müjdeli haberle ferahlatsin insallah. Hafif karnında kasılma var. Siz de oldu mu böyle ?
Canım o oluyor bende de oluyor transfer edildiği andan itibaren. Ama ilaçlar yapar dediler

İlk iki gün bende de oldu batma kasılma gibi hafif ten sonra hiçbir şeyim olmadı iki gün durde göğüs agrim var

Merhabalar. Ben de 17 Ekim’de transfer oldum. 1 tane 3.gün embriyosu kendisi ☺️ Test günüm 29’u. Bazılarınızın teste az günü kalmış, benim gibi bekleyecekler de var. İnşallah bu ay hepimizin ayı olur da pozitifler havada uçuşur 🙏✨

Kan testine nasil 1gun oluyor genelde 12gun sonra kan testi tarihi veriliyor farkli bir uygulamami canim bu ? Bir de sen de dogum yapti yaziyor suan onu anlamdim kafam karisti bayagi 🙈🙈
Benim 5.gün dondurulmuş embriyo doktorumun verdiği kan testi tarihi 20ekimde yani 1gün var herkeste aynı değil arada ki o 12 gün doğum yaptı yazısı yanlışlıkla oldu kaldıramıyorum onu

Merhabalar. Ben de 17 Ekim’de transfer oldum. 1 tane 3.gün embriyosu kendisi ☺️ Test günüm 29’u. Bazılarınızın teste az günü kalmış, benim gibi bekleyecekler de var. İnşallah bu ay hepimizin ayı olur da pozitifler havada uçuşur 🙏✨
Amin inşallah canım rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin

X