ELTİNİN dik kafalılığı ve cahil tavırları...

kesinlikle katılıyorum

Köylüler sizi değil onu ayıplar dediğiniz gibiyse.
Zaten belli eltinize düşmanığınız.
Ne güzel işte köylüler de onu ayıplayacaklar sizin gibi.
Ama bence siz kendinizi zorla saydırmak istiyorsunuz.
Egonuz öyle tavan yapmış ki herkesin içinde size saygı duyduğunu göstersin istiyorsunuz.

bu ne ya bütün aileyi yönetim içine alıp kendinizce yönetmeye çalışıyosunuz bunlar size düşen şeyler değil gerekirse kayınvaldeniz güzel bi dille söyler

eltinizin hatası varsada siz 1 1000yapmışsınız ondan çok siz hatalısınız bence eltiniz çok bile dayanmış iyiki sizin gibi bi eltim yok olsa her gün saç saça olurduk kesin

eltimi kıskanmıyorum kıskanılacak bi durumu yok sadce kültürümüzde böle bişi yok ailesi olduğunu bile bile o evlendi yurttan değil sonucta hiçkimse kabullenmemesi ayıp aileisni çok umrumda değil elti zaten yaptırkları hata

Son düzenleme:

her hafta sonumu köyümde geçiren biriyim belirteyim...başkalarının ne dediği neden sizi bu kadar ilgilendiriyor?elti iyisini yapıyor kimseyi takmamakla

eltilerimin ikiside benden büyük bende onları tınlamıyorum hiç
kocamla iyi olduktan sonra diğerlerini memnun etmek için uğraşamam
çatlıyor eltilerim kıskançlıklarından
annesi şunu yap bunu yap diye canımı çıkarıyodu eşim görünce ana
sana hizmet etsin diyemi aldım ben karımı
kendim seveyim diye aldım yapmak zorunda değil dedi

kayınvalidenin şöle yap demesi bile ona zıt geliyor bu konuda ne gibi fikir önerirsiniz

arkadaşım kimse evlendi diye bire bir eşinin ailesine uymak zorunda değil herkesin o yaşa kadar gördüğü öğrendiği benimsediği şeyler var, kız göre göre evlendi ise kaynında göre göre evlendi bu kızla dimi, kaynını bu kadar çok mu düşünüyosun,neden?

Önemli olmadığı için mi gelip konu açtınız burda.
Ne o.
Kaynınızla ve diğerleriyle çekiştirdiğiniz geterli gelmedi mi.
Kaynınıza da ayıp.
Yeni karısının dedikodusunu yapıyor.
Yüzüne söyleyip sorunlarını çözmeye çalışsa daha iyi olmaz mı?
Yoksa sizin kültürünüzde sorunu sorunun sahibiyle çözmek yok mu?
Yengeler mi çözmek zorunda??

Nokta virgül paragraf hak getire. O onu demiş bu bunu demiş sanki alt kat komşunuza anlatıyorsunuz :S

kaynımı doldurmuyorum kaynım zaten dolmuş şekilde bahsediyo eşinden

Belki de sizin tavırlarınız yüzünden kaynınız dolmuştur.
Bizlere kızmadan nolur oturun bi düşünün. Çünkü keskin sirke küpüne zarar. Eltinizi bi kenara bırakın bu tavırlarınız önce sizi mahvedecek, bence.

"BANA ABLA DİYECEK DEDİM" şunu okuyunca kahkahalarla güldüm ahahahahaahha hakimiyet kurma cabalarına bak. Hürremcilik oynayacaksınız diye milletin yuvasını yıkacaksınız.

napacaksınız rahat bırakacaksınız insanları
bu nedir ya
size ne bu kadar herşeye karışıyorsunuz
ben evime bile sokmam sizin gibileri

yahu ben eltimle bi evlenirken bide bayramda gördüm 5 vakit görüşmüyorum adam doluki bunları anlatıyor ve ben bunalrın hepsini annesinden duydum ve bayramda gördüğüm hal hareketini anlattım yapılıyorki anlatılıyor ve hepside aynısı anlatıyor...

Son düzenleme:
yazık eltinize.. konuyu siz değilde o açmalıymış sanki...

hemde aynı başlıkla:)

benim eltim kardeşimden bile küçük aramızda 8 yaş var bana gülüm falan diyo bende ortaya atsaydım keşke kendimi

konudan anladığım tek şey senin içine bildiğin kaynanatör kaçmış gibi,elti değil de kaynanasın sanki bu ne böyle.

bütün bunlardan sana ne demezler mi adama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…