Eltimin soğukluğu

Ben acık acık yine de sorardım biliyor musun? Bu belirsizlik kadınlar arasında hep mi oluyor arkadas.Sırf eltide degil dostluklar da da olabiliyor.Takıldıysam soruyorum devam ettiriyorsa salıyorum gidiyor..

Şimdi gidip sor desek ve sorsan gerçekten kendini nimetten sayacak inan biz geçtik bu yollardan
bu yorumu okurken karşı tarafı tanıyorsunuz sandım hayranlıkla okudum... evet maalesef, defalarca belirttim bir sorun olduğunda direkt söyle belki bilmeden kırııcı, yanlış bir şey demişimdir diye. bir keresinde kendi kendine benimle küsüp, numaramı silip bi hafta sonra geri barıştı asla sebebini bilmiyorum sorduğumda da aa öyle mi yapmısım dedi.... o yüzden de sorma isteğim kalmadı hiç...

Ben acık acık yine de sorardım biliyor musun? Bu belirsizlik kadınlar arasında hep mi oluyor arkadas.Sırf eltide degil dostluklar da da olabiliyor.Takıldıysam soruyorum devam ettiriyorsa salıyorum gidiyor..
harikasınız dostluk da dahil evet, ama insan bir süre sonra yalnıca konuşabildiği insanla konuşmaz mı? benimki o durum sanırım

Bazıları eserekli böyle yada hayatına yeni insanlar dahil edip senç görmüyor yada “Elti” sıfatı taşıdığı için seni kıskandığı hazımsızlık çektiği bir durumu var bilemeyiz…

Ben olsam sormam ve bende onu yok sayarım, yaşanmışlıklar var diye peşinden koşacak değilsin ya…

Eltiler vardı degil mi sen de???

doğru diyorsunuz yeni bir pencere açıldı teşekkürler ilginize

doğru diyorsunuz yeni bir pencere açıldı teşekkürler ilginize
Dip not:
Bu kadar minnoş olma
İlişiğini kesenin peşinden asla koşma özellikle kayınailesi

Şu an onlara dahil değilsin yansıttıkları kadar biliyorsun, ileride içlerinde olacaksın bir savaş hali her zaman olacak o sebepten ötürü şimdiden çizgini koruyup mesafeli olmalısın….

Başka bir yerde karşılaşıp arkadaşlık kurup bu duruma gelseydiniz yorumum başka olurdu ama siz elti olacaksınız…

Beni anlayacaksın ama ileride….

Emoji nasıl ekleyeceğimi çözemedim fakat gözlerimden kalp çıkıyor... Arkadaş çevrem taraflı mı dinliyor diye geriliyordum, fakat hiç de öyle değilmiş. Aynı görüşleri burada da görmüş oldum. Kendisi öyle bir etkilemiş ki beni resmen terk edilmiş gibi hissetmişim. Yapılması gereken uzak kalmak bir kez daha anladım çok çok teşekkürler, sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…