Eltimin ailesini de davet etmeli miyim?

melek karman

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
125
69
28
Merhabalar kaynim bizi sevgilisiyle tanıştırdı. Elti adayimi önce kaynanam sonra gorumcem evine davet etti. Ben hhenüz davet etmedim. Tatile gideceğiz bu hafta diye tatilden sonra davet ederim diye düşündüm. Ama kaynim aradi. Kızın ailesi eşimin ailesini dolayısıyla bizi de evine davet ediyor tanışmak için. Sorum şu ailelerle tanışmadan sonra eltimi eve davet etsem ailesini de davet etmem gerekir mi. Davet etmek önemli değil de kalabalık bir aile. Tek başıma o kadar insana hazırlık yapamam. Tek eltimi davet etsem kırılır mı ?

Merhabalar kaynim bizi sevgilisiyle tanıştırdı. Elti adayimi önce kaynanam sonra gorumcem evine davet etti. Ben hhenüz davet etmedim. Tatile gideceğiz bu hafta diye tatilden sonra davet ederim diye düşündüm. Ama kaynim aradi. Kızın ailesi eşimin ailesini dolayısıyla bizi de evine davet ediyor tanışmak için. Sorum şu ailelerle tanışmadan sonra eltimi eve davet etsem ailesini de davet etmem gerekir mi. Davet etmek önemli değil de kalabalık bir aile. Tek başıma o kadar insana hazırlık yapamam. Tek eltimi davet etsem kırılır mı ?
Size düşmez onları ağırlaması gereken aile ile kv
Siz kızı çağırın daha sonra
İşler ciddiye binince samimi hisseder iseniz ağırlarsınız. Sizin çağrılma sebebiniz tüm aile dahil olması bireysel davete özel mi çağırıldınız?

Sonuçta bu bir tanışma süreci henüz nişan vs yok bence tek eltinizi davet etmeniz yeterli olur

Bende öyle düşündüm. Ama kaynanam da şuan sevmediğim yatılı bir misafir var. Şimdi kaynananmi çağırıp misafiri çağırmasam ayıp olur. Onun için erteliyorum

Neden kaynananı çağırıyorsun ki? Kızı çağıracaksın bir kahve iki sohbet güle güle.
Her şeyi kv dahil edip ana kraliçe ilan etme kadını.

Neden kaynananı çağırıyorsun ki? Kızı çağıracaksın bir kahve iki sohbet güle güle.
Her şeyi kv dahil edip ana kraliçe ilan etme kadını.
Kaynanam da gorumcem de kızı davet ettiklerinde beni de davet ettiler. Şimdi ben kızı davet edip onları eş geçersem. Kötü gelin ilan ediliirim simdiden 😄kaynanam alır intikamını unutmazlar ölene kadar

Bence de sadece etli adayını ve kaynızı çağırmanız yeterli . Aile kısmını kaynananız halletsin zaten o durumda sizde o evde olursunuz

Ne ben eltimin evine gittim ne o benimkine geldi. Bana direkt elti daveti de garip geldi 😅 ama illa edilecekse eltinizi edin sadece
Aynen ne çağırdım ne çağrıldım. Bana gereksiz geliyor bu işler. Baştan git gel ler samimiyetler çok oluyor, evlenince devam ettirmeyince suçlu oluyorsun. En iyisi az mesafe

X