elma sirkesi ile zayiflayanlar varmi :((

bir hayaldi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2015
98
11
28
Kzlar annemin kilo vermesi lazim elma sirkesi kullaniyo bir bardak suya bir tatli kasigi ekliyp iciyr ne kadar dogru bilmiyoruz kullannlar varsa simdiden teskler

Zayıflatır mı bilmem ama. Sirkeyi mutlaka doğal olanından kullansın. Markettekiler midesine zarar verir. Aktardan alın.

Sabahları uyanır uyanmaz ılık suya az bir miktar karıştırıp içiyordum, tabi diyet ile birlikte. Faydasını gördüm. Diyetle birlikte bunu içtiğim dönemlerde daha hızlı kilo verdim. Tavsiye ederim.

babam bununla kilo vermişti bir haftada 5 kilo hemde ama her vucutta aynı olmuyor , herşeyden yerdi günde 2 kez 3 kez de bir bardak suya bir kaşık elma sirkesi koyar içerdi , bol su ve yoğurtta yardımcı oluyor , tabiki ekmeği kesmek gerek ve birde biraz dikkatli olmak lazım babam gibi işi abartınca birden kilo vermek zarar verebilir

Hiç bir besin yanında diyet ve spor olmadıkça kilo verdirmez. Elma sirkesi iceyim sonrada tv karşısına kurulup pasta börek yiyeyim ama kilo vereyim diye bir şey yok. Elma sirkesi sadece yardımcı olur yağ yakmaya. Ama hareket yoksa yağkımı da olmaz.

Konu en kısa zamanda ilgili bölüme taşınacaktır,lütfen ilgili bölümlere konuları açalım :)
Bilginize..

Bir tatlı kaşığı kadar da bal katsın suyun içine. Midesine daha az zarar verir. Balla ikisi daha iyi oluyormuş diye okumuştum

Ben elma sirkesi bal kürünü denedim cok işe yarıyo şimdi bidaha başladım ama sabah aç karnına gece yatarken içiyorum ama aynı zamanda sabah sirkeyi içtikten sonra sütle müsli tüketiyorum ve aksam yemeği olarak da yulafla yoğurt yiyorum bu şekilde 3 haftada 6 kilo verdim suan kilom 53.4 hedefim 50 ve altı umarım 15 günde verebilirim

X