Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşlar elma sirkesi içiyoruz iyi hoşta kilo verebilen arkadaşlara soruyorum özellikle elma sirkesinin markası falanda önemli değilmi kalitesi açısından ben marketten aldım iyi bir marka isim veremiyoruz galiba ama dimiii

yaaa kızlar benim moralim çok bozuk... binbir zahmetle, çabayla verdiğim 10 kilonun 3ünü geri almışım... mafoldumben işin ktüsü kalçalarım genişlemeye başladı... ki en sıkıntılı bölgemdir benim oraa... :1no2: ne zamandır şirkettekiler diodu kalçaların genişlemeye başladı die ciddiye almıodum ama bugün tartıldım ve 59 olduğumu gördüm... kızlar yardımm lütfeennn... yani destek sadece elma sirkemi aylardır hep içiorum ama son zamanalarda abur cubur yemeye başladım... bunları kesersem tekrar veririm di mi.? :çok üzgünüm:[/

panik yok panik yok!!!tamamen abur cubur yüzünden canım.hemen kesersen 1 ayda toparlarsın yine ok
ayy umarım umarım... cidden panikledim çünkü bi kilo almaya başladı mı alırda alırım artık...

canım hiç tartılmadın mı daha CADIARZU

yok canım daha hiç tartılmadım korkuyorum tartılmaya cesaret edemiyorum daha doğrusu :çok üzgünüm:
yarın üçüncü haftaya başlıcam 3. haftanın sonunda tartılmayı düşünüyorum 3 haftada da bişey olmazsa kesin hayallerim suya düşcek belki de bırakırım of ya heveslendiğim şey hemen kursağımda kalıyo mafoldumben
ama dur bakalım daha bişey için geç sayılmaz daha iki hafta oldu iki hafta daha yapayım da ben kilo veremediğimi görürsem o zaman üzülmeye başlıcam azim ve inanç gerek kaydirigubbakcemile2
canım int ideal kilomu hesapladım boyuma göre 52 cıktı 52 olmak için uğraşıcam yani vermem gereken kilo 12 oldu belki bi kilo vermişimdir de ben hissetmiyorumdur belli de olmaz dimi:1hug:sabırla şu iki haftayı da geçireyim de 1 ay olcak iki hafta sonra o zaman karar veririm bişeylere inşallah mutlu olurum gördüğüm şeylezemuszemus

arkadaşlar elma sirkesi içiyoruz iyi hoşta kilo verebilen arkadaşlara soruyorum özellikle elma sirkesinin markası falanda önemli değilmi kalitesi açısından ben marketten aldım iyi bir marka isim veremiyoruz galiba ama dimiii

isim verebilirsin hayatım

yaaa kızlar benim moralim çok bozuk... binbir zahmetle, çabayla verdiğim 10 kilonun 3ünü geri almışım... mafoldumben işin ktüsü kalçalarım genişlemeye başladı... ki en sıkıntılı bölgemdir benim oraa... :1no2: ne zamandır şirkettekiler diodu kalçaların genişlemeye başladı die ciddiye almıodum ama bugün tartıldım ve 59 olduğumu gördüm... kızlar yardımm lütfeennn... yani destek sadece elma sirkemi aylardır hep içiorum ama son zamanalarda abur cubur yemeye başladım... bunları kesersem tekrar veririm di mi.? :çok üzgünüm:

canım hiç üzülme abur cuburu kesersen vermeye başlarsın moralini yüksek tutyerimsenibeno 3 kiloyu da rahat verirsin telaş yok:1hug:

yok canım daha hiç tartılmadım korkuyorum tartılmaya cesaret edemiyorum daha doğrusu :çok üzgünüm:
yarın üçüncü haftaya başlıcam 3. haftanın sonunda tartılmayı düşünüyorum 3 haftada da bişey olmazsa kesin hayallerim suya düşcek belki de bırakırım of ya heveslendiğim şey hemen kursağımda kalıyo mafoldumben
ama dur bakalım daha bişey için geç sayılmaz daha iki hafta oldu iki hafta daha yapayım da ben kilo veremediğimi görürsem o zaman üzülmeye başlıcam azim ve inanç gerek kaydirigubbakcemile2
canım int ideal kilomu hesapladım boyuma göre 52 cıktı 52 olmak için uğraşıcam yani vermem gereken kilo 12 oldu belki bi kilo vermişimdir de ben hissetmiyorumdur belli de olmaz dimi:1hug:sabırla şu iki haftayı da geçireyim de 1 ay olcak iki hafta sonra o zaman karar veririm bişeylere inşallah mutlu olurum gördüğüm şeylezemuszemus

canım tartılsan belki vermişsindir farkında değilsindir.böyle ay verdim mi ay veremiyorum diye kendini yerken daha zor verirsin.ama vermişsen eğer daha bi tutunursun gibime geliyor

isim verebilirsin hayatım

canım sen hangi marka kullanıyosun bu arada ben vefa bozacısından kullanıyodum bitti dün bi şişe kendim çarşıya gidemedim arkadaşa söledim o da tuhaf bi marka almış tadı da vefa bozacısının sirkesi gibi deil sevmedim hemen bırakıcam onu yasakkelime

canım sen hangi marka kullanıyosun bu arada ben vefa bozacısından kullanıyodum bitti dün bi şişe kendim çarşıya gidemedim arkadaşa söledim o da tuhaf bi marka almış tadı da vefa bozacısının sirkesi gibi deil sevmedim hemen bırakıcam onu yasakkelime

ben kemal kükrer kullanıyorum canım

bende ondan bulmaya çalışcam o zaman canım belki o verdirir ne bileyimkaydirigubbakcemile3
haklısın tartılmadan üzmeyeyim kendimi boşuna bu hafta sonunda tartılcam o zaman da yazıcam sana :1hug:

aslında ben markanın bi etkisi olduğunu sanmıyorum canım.
hadi inşallah vermişsindir bekliyorum sabırsızlıkla güzel haberlerini opuyorumnanaktan

o zaman hemen kesmen lazım canım o lanet şeyleri.güzel diil onlar bööööögggg kaka yeme onları kaydirigubbakcemile
tmm tmm şimdi, şu an kesiyorum yemeyi ve hatta yarından itibaren elma sirkesi artı k-flakes rejimime başlıyor ve 3 değil 4 kilo veriyorum... yani inşallah.. sağol canım desteğn iin.. bu arada senin nasıl gidiyo.?

canım hiç üzülme abur cuburu kesersen vermeye başlarsın moralini yüksek tutyerimsenibeno 3 kiloyu da rahat verirsin telaş yok:1hug:
inşallah canım inşallah... çok sağol desteğin için benim şu anda en çok ihtiyacım olan bu... senin nasıl canım.? umarım istediğin gibi gidiodur..

tmm tmm şimdi, şu an kesiyorum yemeyi ve hatta yarından itibaren elma sirkesi artı k-flakes rejimime başlıyor ve 3 değil 4 kilo veriyorum... yani inşallah.. sağol canım desteğn iin.. bu arada senin nasıl gidiyo.?

benim bu aralar biraz yavaş canım.bende acaba diyorum ki acaba vücudum alıştı mı karışıma CADIARZU şöyle bayrama kadar ara versem sonra bi daha başlasam şok etkisi yaratır mı ne dersiniz?

benim bu aralar biraz yavaş canım.bende acaba diyorum ki acaba vücudum alıştı mı karışıma CADIARZU şöyle bayrama kadar ara versem sonra bi daha başlasam şok etkisi yaratır mı ne dersiniz?
yok yok canım bayrama kadar ara verme bana sorarsan.. kilo vermen bi süre sonra yavaşlaması normal ama güven bana bi süre sonra da hızla vereceksin.. benim öyle olmuştu 60a düştükten sonra durmuştu resmen ve hiç kimse anlamıodu kilo verdiğimi bi ay kadar nerdeyse hiç veremedim ama pes etmedim ve inanmazsın 1 ay sonunda bi anda verdim geri kalan 4 kiloyu (1 ay gibi bi zamanda) ama bak ben napıyorum hem midem dinlensin hem de çok fazla alıştırmamak için c.ertesi günleri içmiyorum ama o günde çok dikkat ediorum yememe... naçizane bi tavsiye benden sana...kaydirigubbakcemile5

yok yok canım bayrama kadar ara verme bana sorarsan.. kilo vermen bi süre sonra yavaşlaması normal ama güven bana bi süre sonra da hızla vereceksin.. benim öyle olmuştu 60a düştükten sonra durmuştu resmen ve hiç kimse anlamıodu kilo verdiğimi bi ay kadar nerdeyse hiç veremedim ama pes etmedim ve inanmazsın 1 ay sonunda bi anda verdim geri kalan 4 kiloyu (1 ay gibi bi zamanda) ama bak ben napıyorum hem midem dinlensin hem de çok fazla alıştırmamak için c.ertesi günleri içmiyorum ama o günde çok dikkat ediorum yememe... naçizane bi tavsiye benden sana...kaydirigubbakcemile5

senin tecrübene güveniyorum canım :-) o zaman durmak yok yola devam kaydirigubbakcemile son 4 kilom benimde gidecek en kısa zamanda kaydirigubbakcemile5

bende kemal kükrer kullanıyorum ama geçen tv de bir aktar dediki gerçek elma sirkesi olması lazım gerçek elma sirkesinin içinde tortular olur rengi bulanık olur dedi ama ben de kemal kükrer markasından memnunum amannn herkes bişii söylüyooo

canım çok güzel sevindim senin adınakaydirigubbakcemile5
benim bugün iki hafta oluyo ama bende hiçbi değişiklik gözükmüyo karnım da şişti iki günden beri gene herkes incelme var diyo bende neden olmuyo bi anlayabilsem ya aklım ermedi gitti nasıl bi anormallik var bende çözemedim yemek de yemiyorum zayıflıcam die kahvaltı hiç yapmıyorum öğlen bi tabak yemek akşam bi tabak yemek o kadar bide su aayy ömrümü yedi bu diyetler artık sirkeli sudan da umudumu kesmek üzereyim yarın üçüncü haftaya başlıcam bu haftada da bişey olmazsa bırakıcam artık mafoldumben

canım sakın pes etme içine yarım limon sık öyle iç inn faydasını görürsün benim baya durmustu şiskinlik falan kalmadı tavsiye ederim. birde 2.ve 3. ayda daha çok kilo veriliyormuş bence pes etme dvm et

canım ne alemdesin ne kadar oldu nasıl gidiyo karışım daha kilo verebildin mi veya incelme oldu mua.s.

canım başlayalı 2,5 ay oluyo neredeyse 3.5 kilo verdim ama incelme baya oldu üstelik yediklerimi 15 gündür falan dikket edemiyorum kaçırıyorum dikkat etsem daha çok giderdi. ben içine yarım limonda sıkıyorum cnm tanıdık vardı futbolcularını öyle içiriyormuş formda kalmaları için öyle dedi hem eritip hem sıkılaştırıyormuş valla bana öyle dedi benim kilo vermem durmustu şimdi daha rahat hissediyorum... vcye daha çok çıkıyorum çok idrara çıkartıyo kaydirigubbakcemile3

canım çok güzel sevindim senin adınakaydirigubbakcemile5
benim bugün iki hafta oluyo ama bende hiçbi değişiklik gözükmüyo karnım da şişti iki günden beri gene herkes incelme var diyo bende neden olmuyo bi anlayabilsem ya aklım ermedi gitti nasıl bi anormallik var bende çözemedim yemek de yemiyorum zayıflıcam die kahvaltı hiç yapmıyorum öğlen bi tabak yemek akşam bi tabak yemek o kadar bide su aayy ömrümü yedi bu diyetler artık sirkeli sudan da umudumu kesmek üzereyim yarın üçüncü haftaya başlıcam bu haftada da bişey olmazsa bırakıcam artık mafoldumben

bide cnm sana tavsiyem eger yemekten önce içiyorsan 1hafta tam tersini dene çünkü bazı arkadaşlar burda paylaşmış aç karnını içipte kilo verememişler ama yemekten hemen sonra içimişler daha etkili olmuş ben bazen yemekten sonrada içtiğim oluyo sabretmen gerekli bak 3 ay sonra kendin bile şaşırcaksın ben inanıyorum hepimiz kilolarımızı vercez ve yaza bomba gibi hatunlar olcz pes etmek yok aynı ylda dvm :lepi:kaydirigubbakcemile3

X