Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bendeki de çam balı :KK43:((( ne yapacam şimdi çam balı işe yaramaz mı ki arkadaşlar :gitme:

kızlar ben artık istedigim kiloya ulaştım.rejim yapmıorum ama şeker ve ekmek te kullanmıyorum artık.birde sabah ve gece elma sirkesi içmeye devam ediyorum acaba kilomu korumama da yardımcı olurmu ki bu karışım

kızlar ben artık istedigim kiloya ulaştım.rejim yapmıorum ama şeker ve ekmek te kullanmıyorum artık.birde sabah ve gece elma sirkesi içmeye devam ediyorum acaba kilomu korumama da yardımcı olurmu ki bu karışım

canı gönülden tebrik ederim darısı bizlere inşallah.. tabiki kilonu korumaya yardımcı olur ..

cnm bence karısıma dvm ettikçe kilo vermeye de evam edersin.sana tavsiyem yeşil çay iç.yeşil çay kiloyu sabitler

Sadece ılık su ve elma sirkesi içsek ne olur arkadaşlar? fisfisfis Bal katmadan içiyorum ben, sabah ve akşam. 3 hafta falan oldu 3 kg. net verdim. Acaba bal katmak daha etkili olur mu? Yoksa değişen birşey olmaz mı sizce? CADIARZU

Son düzenleme:
arkadaşlar bende bu kürü birkaç sene önce yapmıştım, televizyonda gülben ergenin diyetisyeni söylemişti, bir su bardağı ılık suya 1er tatlı kaşığı,bal ,elma, sirkesi ve limon
ben her sabah aç karında içtim günde bir kere yani ve ilk defa çok fazla kilo vermiştim, çok moral verici bir uygulama olmuştu benim için, her tartıldığımda eksik çıkıyordu ne kadar zamanda verdiğimi hatırlamıyorum ama,yemeğimede dikkat ediyordum
başladığımda 62 kiloydum , 54e kadar düşmüştüm
sağlıklı bir kür tavsiye ederim

arkadaşlar bende bu kürü birkaç sene önce yapmıştım, televizyonda gülben ergenin diyetisyeni söylemişti, bir su bardağı ılık suya 1er tatlı kaşığı,bal ,elma, sirkesi ve limon
ben her sabah aç karında içtim günde bir kere yani ve ilk defa çok fazla kilo vermiştim, çok moral verici bir uygulama olmuştu benim için, her tartıldığımda eksik çıkıyordu ne kadar zamanda verdiğimi hatırlamıyorum ama,yemeğimede dikkat ediyordum

Canım kalori cetveline bakılırsa senin de bu kürü uygulama zamanın gelmiş sanırım kaydirigubbakcemile3

Canım merak ettim boyun ne kadar? yerimseniben

Canım kalori cetveline bakılırsa senin de bu kürü uygulama zamanın gelmiş sanırım kaydirigubbakcemile3

evet canım haklısın ee artık evli bir bayanıım amaa basladım bende bir iki gündir, aynı zamanda diyetteyim bakalım gelişmeleri yazarımzemuszemus

boyum 1.60 canım , kısayım yanimmm opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
benimde bir ay olmasına 6 gün kaldı. sadece 2 kilo gitti. 66 kiloyum. 63 kiloya inmek için ugraşıyorum. boyum 168.

benimde bir ay olmasına 6 gün kaldı. sadece 2 kilo gitti. 66 kiloyum. 63 kiloya inmek için ugraşıyorum. boyum 168.

bence biraz hedefini yükseltmelisin 1.68 boyda 63 fazla durur gibi gelio bana.en azından 60 inmelisin canım.tabi sadece benim görüşüm

bence biraz hedefini yükseltmelisin 1.68 boyda 63 fazla durur gibi gelio bana.en azından 60 inmelisin canım.tabi sadece benim görüşüm

moral verdin:) 83 tüm 63 e iniyim once dedim. emziriyorum diyet yapmıyorum. diyet yapmadan son kilolar gitmiyor. haklısın kendime bi kilo cetveli yapıyım bari 6 kilo dediğin nedir. bu bünye 2 yılda toplam 65 kilo alıp verdi sonucta. 2 oglum var 2 yas arayla..gamyoncuiremsu

canım 66 kiloyum yazmısın ya ben 66yla vermeye basladın sandım o yüzden dedim yani 20 kilo vermiş olman gerçekten büyük başarı tebrik ediyorum.ben bu karısımı uyguluyorum canım onun yanında abur cubur diyeti yapıyorum :-) ve aksam 7den sonra birşey yememeye calısıyorum acıkırsam salatalık yiyorum salatalıkta 0 kalori var ve %90ı su o yüzden bol bol yiyebiliyorum.canım çok çikolata isterse form çikolata yiyorum yağı az şekersiz.ilk baslarda saman gibi gelio ama zamanla alısıyorsun.ben bir ayda 5 kg verdim ama görenler daha fazla vermişsin gibi duruyor dedi.

evet canım haklısın ee artık evli bir bayanıım amaa basladım bende bir iki gündir, aynı zamanda diyetteyim bakalım gelişmeleri yazarımzemuszemus

boyum 1.60 canım , kısayım yanimmm opuyorumnanaktan

Canım ben senden daha kısayım 1,56 kaydirigubbakcemile3 umarım verebiliriz fazla kilolarımızı hayırlısı tam anlamıyla diyete başlayalı yaklaşık 3 hafta falan oldu, 3 kg. net gitti. Ay bittiğinde sanırım 4 kg. olacak. Daha fazla olmasını isterdim ama buna da şükür, zaten zor kilo veren biriyim hiç yoktan iyidir kaydirigubbakcemile5

Canım ben senden daha kısayım 1,56 kaydirigubbakcemile3 umarım verebiliriz fazla kilolarımızı hayırlısı tam anlamıyla diyete başlayalı yaklaşık 3 hafta falan oldu, 3 kg. net gitti. Ay bittiğinde sanırım 4 kg. olacak. Daha fazla olmasını isterdim ama buna da şükür, zaten zor kilo veren biriyim hiç yoktan iyidir kaydirigubbakcemile5

hiç azımsanacak bir kilo değil bence gayet iyi vermişsin tebrikler..azimlisin neticede opuyorumnanaktan ben başlayıp sürekli bırakanlardanım, bir haftadır yapıyorum yine sıkı bir şekilde , bu karışımıda uyguluyorum, bakalım neticeleri yazarız buraya, inş başaracağız inanıyoruum hihoyyyt

X