Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende bi aralar denemiştim..arkadaşımın annesi diyetisyen elma sirkesinin mideye çok zaralı olduğunu söyleyince bıraktım...size tawsiyem fazla içmeyin..
benim arkadaşımada daha geçen gün diyetisyen tavsiye etmiş her sabah aç karnına ballı sirkeli su hemde detoks demiş

ben de gecen ayın 9 unda baslamıstım yani 2 gün sonra 1 ay olcak. merakla 1 aydan sonra idrarla beraber yag atıldıgını görecekmişiz ya o olacak mı onu bekliyorum. 3 kilom gitti benim bu karışımı içmeye başladıgımdan beri yani 1 ayda 3 kilo. tabii ben rejim yapmadım yediklerime dikkat ettim desem yalan olur. sadece öğlen yemeğini geç yiyip mesela saat 3 te sonra meyve çekirdek kestane falan yedim. onlarıda azıcık falan diil 2 elma 1 tabak çekirdek bi tabak dolusu kesstane. sürekli bi açlık hissi oluyor elbette bunlar karın doyurmuyor malum. umarım son bikaç kilomda bundan öncekiler kadar kolay gider.

canım açlığını bastırmak için 1 tabak çekirdek yerine bi dilim kepek ekmeği arasına peynir koy ye daha ii.malum çekirdek çok yağlı bi ürün.

kızlar biras önce haberlerde gülben ergen vardı doğum kilolarını atarken hem beslenmesine önem göstermiş hemde yoga falan yapmış hem de sabahları elma sirkesini bir bardak suyakoyup içtim dedi...

kızlar bir şey sormak istiyorum suyun içine bal koymasak olurmu bir yerde sütte içmemek gerekiyo demişler yiyemeyeceğimiz şeyler konusunda tam olarak bilgi verirmisiniz.

canım bal koymadan içenler kilo veremiyor bazı arkadaşlar diğer sayfalarda yazmıs zatensütle ilgili hiçbir sey duymadım.ben abur cubur yemeyerek 1 ayda 5 kilo verdim bu karısımla

sağol canım birde öyle deneyim yarın başlayacaktım zaten 2 çorba kaşığı elma sirkesi koyuyordum normaldede 1 çay kaşığı bal yeterlimi?

canım bir bakdak suya bir ymk kaşığı çiçek balı bir ymk kaşığı elma sirkesi koyuyorum ben yemeklerden sonra yarım bardak içiyorum

sabah aç karnına akşamda yemekten sonra içsem nasıl olur acaba (senide sıkmak istemiyorum kusura bakma) :) birde gün içinde nasıl yiyorsun. ben 51 kiloyum 4 5 kilo falan vermek istiyorum

yok canım sıkılmıyorum eğer bi faydam olursa sevinirim.ben aç karnına içmiyorum sonucta sirke asitli birşey mideye zarar veriri aç karna içilirse diye düşünüyorum.o yüzden hep yemeklerden sonra içiyorum.gün içinde ise normal yemek yiyorum.zaten bi öğlen bi akşam yemek yiyorum onda da bi kısıtlama yapmıyorum hemen arkalarından karışımı içiyorum böylelikle yediklerimi yağa dönüşmeden yakıyorum.akşam 7den sonra yemek yemiyorum meyve yada karnım cok acıkırsa salatalık yiyorum salatalıkta 0 kalori var o yüzden doyduğunu hissedene kadar yiyebilirsin.abur cuburda yemiyorum.ben kola ve çikolataya çok düşkünüm yanında bir de cips olsa dünyanın en muylu insanı olabilirim :-) ama malesef kola ve cipse bi son verdim ilk bi hafta zorlandım ama sonradan emeğim boşuna gitmesin diye uzak durmaya başladım :-) çikolata işine gelince form çikolatalar yiyorum canım isterse tabi o da saat 7den önceki herhangi bi saatte.bunun yanında yürüyen merdivenlere binmiyorum yürüyerek çıkıyorum (((:-) okuyunca cok bişey yapıomusum gibi görünüo olabilirim ama inan yapınca çok zahmetli bişey olmadığını anlayacaksın.5 kilo verdikten sonra 1 hafta ara verdim midem dinlensin diye.o arada da yeşilçay içtim.şimdi tekrar basladım ve vermem gereken daha 5 kilo var.yeterli kiloya ulaştığımda yeşilçay içiyorsun canım karısımı bırakınca.yeşilçay kiloyu sabitler böylelikle verdiklerini yeniden almazsın.

çok teşekkür ederim canım :KK70: umarım sende istediğin kiloya ulaşırsın. bende 5 kilo vermek istiyorum bakalım kaç haftada vericez :KK70:

o zaman benim bu dediklerimi yap arada da bana yaz olur mu merak ederim şimdi verip vermediğini verirsem ben de sana yazarım :-) birbirimizi gazlarız

tamam canım :KK70: kesinlikle söyliycem gelişmeleri 5 kilo dediğin nedirki :KK70: çoğu gitti azı kaldı bir bakmışız yarın incecik oluvermişiz :KK70::KK70:

canım bide bu karısım insanın vücudunu sıkılaştırıyor.5 kilo veriyorsun ama sanki daha fazla vermişsin gibi gösteriyorsun

evet bayrama kadar yapalım ama bayramda abartmayalım malum çikolata börek (bunları söyleyip birden morali alt üst etmek istemem ama :-) )

zaten su bayram cok büyük bi sınav kilo vermek isteyenler için :-) onu atlattık mı gerisi kolay sanırım

X