Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

hiç azımsanacak bir kilo değil bence gayet iyi vermişsin tebrikler..azimlisin neticede opuyorumnanaktan ben başlayıp sürekli bırakanlardanım, bir haftadır yapıyorum yine sıkı bir şekilde , bu karışımıda uyguluyorum, bakalım neticeleri yazarız buraya, inş başaracağız inanıyoruum hihoyyyt

Bende 2 yılı aşkın süredir diyete başlayıp bırakalnlardandım canım :1no2: baktım olmuyor gidişat çok kötü, bu sefer inat ettim. Ayrıca eşimle de iddiaya girdim, kaydirigubbakcemile3 kazanmam lazım. Kazananın ödülü oldukça büyük çünkü kaydirigubbakcemile5 inanıyorum hep birlikte kurtulacğız fazla kilolardan alkisalkisalkis

Bende 2 yılı aşkın süredir diyete başlayıp bırakalnlardandım canım :1no2: baktım olmuyor gidişat çok kötü, bu sefer inat ettim. Ayrıca eşimle de iddiaya girdim, kaydirigubbakcemile3 kazanmam lazım. Kazananın ödülü oldukça büyük çünkü kaydirigubbakcemile5 inanıyorum hep birlikte kurtulacğız fazla kilolardan alkisalkisalkis

inanmak başarmanın yarısıdır zemuszemus başaracağııız :)

Canım ben senden daha kısayım 1,56 kaydirigubbakcemile3 umarım verebiliriz fazla kilolarımızı hayırlısı tam anlamıyla diyete başlayalı yaklaşık 3 hafta falan oldu, 3 kg. net gitti. Ay bittiğinde sanırım 4 kg. olacak. Daha fazla olmasını isterdim ama buna da şükür, zaten zor kilo veren biriyim hiç yoktan iyidir kaydirigubbakcemile5

Selam ,

3 haftada 3 kilo gayet iyi. Ben de daha önceleri sabahları kahvaltıdan bu karışımdan içiyordum. Düzenli yapamadığım için pek faydasını görememiştim. Ama burda yazılanları okuyunca tekrar heveslendim. Bu akşamdan itibaren bende başlayacam 4-5 kilo vermek istiyorum. Umarım başarırım

Kızlar mrb ende nerdeyse 1aydır ıÇıyorum bu karısımı 2. Haftada 2 kılo vermıŞtım ama sankı sabıtledı veremıyorum gıbı gelıyor Çok yavaŞ verıcem galıba :KK43:

kızlar konuyla cok alakalı değil ama benm bu karısımı içme sebeplerimden biride kabızlık problemiydi. bu karısımla çözemedm ama baska sekilde cözdm. eger bnm gbi problemi olan varsa diye yazıorum sabah 2-3 kuru incir üzerine ılık su. yıllardır yapmadıgm kalmadı,bunu içtiğim an tuvalete cıktım. belki işinize yarar.

Selam ,

3 haftada 3 kilo gayet iyi. Ben de daha önceleri sabahları kahvaltıdan bu karışımdan içiyordum. Düzenli yapamadığım için pek faydasını görememiştim. Ama burda yazılanları okuyunca tekrar heveslendim. Bu akşamdan itibaren bende başlayacam 4-5 kilo vermek istiyorum. Umarım başarırım

Teşekkürler canım, 4-5 kg. ne demek, kesin verirsin. Karışımı kesin tüket, işe yarıyor bence. Düzenli kullanırsan işe yarayacağını düşünüyorum canım. Benim vermem gereken 20 kg.nun yanında senin vermen gereken devede kulak kalır kaydirigubbakcemile3

İnanmak başarmanın yarısıdır ilkesi var 1 aydır aklımda. Bu sefer kesin vereceğim dedim yaklaşık bir ay önce ve işe yarıyor. Beyne hükmetmek önemli canım. Ben doydum diyorum fazla doymasamda, tatlı ve abur cuburlarla komik ama konuşuyordum önceleri kaydirigubbakcemile3 artık o reyonlara uğramıyorum bile, gözüm görmüyor. Bünyem yavaş yavaş alışıyor sanırım...

:kedi:
kızlar konuyla cok alakalı değil ama benm bu karısımı içme sebeplerimden biride kabızlık problemiydi. bu karısımla çözemedm ama baska sekilde cözdm. eger bnm gbi problemi olan varsa diye yazıorum sabah 2-3 kuru incir üzerine ılık su. yıllardır yapmadıgm kalmadı,bunu içtiğim an tuvalete cıktım. belki işinize yarar.

selam arkadaşlar bende dün başladım sirkeli suya dün midem çok rahattı hiç şişlik yoktu ama bugün davul gibi oldu çok rahatsız ediyor beni ayrıca tuvalete de çıkamıyorum neden böyle oldu herkes tuvalete çıkartıyo yazmış:çok üzgünüm:
inşallah zayıflayabiliriz kızlar 10 kilo vermem lazım benm de aslında pek acelem yok 3 ayda falan versemde olur ama sabredemiyorum :1rolleyes: hemen olsun istiyorum diyette yapıyorum ekmek yok saat 6dan sonra bişey yemek yok 1.5 litre su içiyorum daha da vermezsem bütün hayallerim suya düşerakannehir

:kedi:

selam arkadaşlar bende dün başladım sirkeli suya dün midem çok rahattı hiç şişlik yoktu ama bugün davul gibi oldu çok rahatsız ediyor beni ayrıca tuvalete de çıkamıyorum neden böyle oldu herkes tuvalete çıkartıyo yazmış:çok üzgünüm:
inşallah zayıflayabiliriz kızlar 10 kilo vermem lazım benm de aslında pek acelem yok 3 ayda falan versemde olur ama sabredemiyorum :1rolleyes: hemen olsun istiyorum diyette yapıyorum ekmek yok saat 6dan sonra bişey yemek yok 1.5 litre su içiyorum daha da vermezsem bütün hayallerim suya düşerakannehir

Canım ben de kullanmaya ilk başladığımda 3-4 gün çıkamadım :kedi: sonra düzeldi. Ama her bünyede nasıl reaksiyon gösterir bilemem canım, bir kaç arkadaş daha muzdaripti bu durumdan :çok üzgünüm: Ha birde bu arada pek birşey yemediğini söylemişsin, o da etkilemiştir. Ekmek kepek, çavdar tarzı tüketebilirsin. En azından 1-2 öğününde tüketmelisin, sonra benim gibi bayılır kalırsın güçsüzlükten :eek:lmaz: posalı şeyler tüketmeye çalış bağırsakların için canım. Lifli gıdalar ye. Mandalina, kayısı tarzı, rahatsızlığın düzelir umarım :teselli:

kızlar günaydın geçen gün bi arkadaşım diyetizyene gitti diyetisyen sabah kahvaltılardan önce içmelisin die bu formülü tavsiye etmiş detoksmuş bu... tabi diyete yardımcı olması da göz ardı edilmemeli:)))
Bende bugün hemen içtim ama düzensiz arada bi içiyorum ozmnda faydası olmuyor:KK43:(ayrıca bu karşımı bıraktığımdan beri 2.5 kilo aldım kızlar.. sanırım gerçekten verdirmedii zmnda aldırmıyor.. yani normalde alabilecek kadar kalori aldıımızda bu almamızı engelliyor sanırım... ama az kalori aldıımızda vermemizi kolaylaştırıyor... sadece bu formüle güvenmek olmayacak sanırım... bunun yanında az da yersek zafer kaçınılmaz!!!!

sabah aç karnına içerseniz daha faydalı ayrıca fazla sirke koymayın midenizi yakabilir zarar verir :KK66:

a.s kesinlikle fazla kattığın zaman mideye zararı oluyormuş. Ben 1 bardak ılık suya 1-1.5 yemek kaşığı falan katıyorum. Başlarda biraz midem bulanmıştı :nazar: şimdi alıştım, limonlu su içiyormuşum gibi geliyor bana kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar ben nerdeyse bu karısımı 1 aydır kullanıyorum 3 gündürde içine ilave olark yarım limonda sıkıyorum ii oldu daha çok fazyasını gördüm aç karnına tadi iğrenç oluyo ama ne yapayım her yolu denemek lazım dimi yoksa 15 kilo nasıl gider

günaydın kızlar ben nerdeyse bu karısımı 1 aydır kullanıyorum 3 gündürde içine ilave olark yarım limonda sıkıyorum ii oldu daha çok fazyasını gördüm aç karnına tadi iğrenç oluyo ama ne yapayım her yolu denemek lazım dimi yoksa 15 kilo nasıl gider

Bal da katıyor musun canım? Yoksa sadece sirke ve limon mu? 1 aylık kullanımın sonunda kilo verebildin mi canım? Gün içinde de neler yedin? opuyorumnanaktan Paylaşır mısın bizimle? kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar sirkeyi nasıl yapacam bana tarifini verirmisiniz

70-79 kilo aralığında olan grup başlığında verdim tarifini. :bbo: Neden tekrar istiyorsunuz? Anlaşılır şekilde tarif ettim sizde teşekkür etmediniz mi bana? :umursamaz:

bende 2 haftadır içiyorum 2 kilo gitti ve göbek bölgemde müthiş incelme kaydettim ben doğum sonrası kilolarımı vermeye çalışıyorum vermem gereken 10 kilo var ama 5 -5 vereceğim ilk hedef 5 kilo

bende 2 haftadır içiyorum 2 kilo gitti ve göbek bölgemde müthiş incelme kaydettim ben doğum sonrası kilolarımı vermeye çalışıyorum vermem gereken 10 kilo var ama 5 -5 vereceğim ilk hedef 5 kilo

çok sevindim yazemuszemus inşallah istediğin kiloyu verebilirsinyerimseniben bu iki hafta boyunca beslenmen nasıldı yemeği kestinmi spor falan yaptın mı birazcık çıtlatsırnaşık şey
benim de 4üncü gün sirkeyi balla birlikte mi içiyosun ??a.s.

Canım ben de kullanmaya ilk başladığımda 3-4 gün çıkamadım :kedi: sonra düzeldi. Ama her bünyede nasıl reaksiyon gösterir bilemem canım, bir kaç arkadaş daha muzdaripti bu durumdan :çok üzgünüm: Ha birde bu arada pek birşey yemediğini söylemişsin, o da etkilemiştir. Ekmek kepek, çavdar tarzı tüketebilirsin. En azından 1-2 öğününde tüketmelisin, sonra benim gibi bayılır kalırsın güçsüzlükten :eek:lmaz: posalı şeyler tüketmeye çalış bağırsakların için canım. Lifli gıdalar ye. Mandalina, kayısı tarzı, rahatsızlığın düzelir umarım :teselli:

canım haklısın sanırım ondan da olabilir yeşil çay da içmeye başladım günde iki kez o rahatlattı beni biraz da olsa çok şükür:kedi:
sen nasıl yapıyosun peki ne zamandır yapıyosun bi gelişme var mı canımzemuszemus
aayy çok sıkıldım artık şu kilolu halimden bir an önce vermek istiyorum yakaydirigubbakcemile2
inşallah hepimiz istediğimiz sonucu alabiliriz:Saruboceq:

canım haklısın sanırım ondan da olabilir yeşil çay da içmeye başladım günde iki kez o rahatlattı beni biraz da olsa çok şükür:kedi:
sen nasıl yapıyosun peki ne zamandır yapıyosun bi gelişme var mı canımzemuszemus
aayy çok sıkıldım artık şu kilolu halimden bir an önce vermek istiyorum yakaydirigubbakcemile2
inşallah hepimiz istediğimiz sonucu alabiliriz:Saruboceq:

Ben 15 ekim gibi başladım zayıflama hikayeme canım zemuszemus 3-3,5 kg. verdim. Sirkeli su ve de yediklerimi azalttım. Tabi 2,5 lt. de normal su içtim. Azimliyim 23 kg. vardı vermem gereken, ama şimdi 19 kaldı kaydirigubbakcemile5

bende son 1 haftadır tık yok malum dönemim bitsin sonra tekrar tartılırım

X