Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

canım bende 1 haftadır sabah aç karnına kahvaltıdan önce içiyorum birde gece yatarken içiyorum.ara sırada aklıma gelince öğlen içiyorum.ama sabah ve gece hiç aksatmadan içiyorum.şuana kadar midemde bir sorun olmadı tabi herkeste aynı şey olcak deil.

peki kilo verdinmi hiç,diyet yapıyomusun?

yağ yakması için aç karna içilmesi lazım... her soruna göre farklı kullanma şekli vermişti bi doktor.. zayıflamak isteyenler yemekten yarım saat önce içmeli yazıyordu.. ama çok değil.bi bardak ılık suya 1 tatlı kaşığı ve biraz bal hepsi bu... bal da elma sirkesinin mideye zarar vermesini önlemek için zaten.. ben mideye zarar verceğne inanmıyorum o kadarcık sirkenin.. mide açken hidroklorik aasitle dolu en kuvvetli asit midede zaten... sirkedeki asetik asit zayıf bir asit..yani mideye zarar vermesi o şartlarda mümkün değil her gün 2 kaşıkçık..

peki kilo verdinmi hiç,diyet yapıyomusun?

ewt canım verdim ama diyette yapıyorum diyete bu karışımdan haberim yok iken başladım daha az kilo verdim ilk hafta.sonra ikinci hafta bu karışımla beraber birinci haftaki diyetemi göre daha çok yememe rağmen daha hızlı ve çok kilo verdim

ahmet marankinin kaleminden yazıyorum

Hazırlanışı:

Bir bardak suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi ve 1-2 tatlı kaşığı bal katarak, günde 3 kez, mümkünse yemeklerden önce içilmelidir. Özellikle gece yatmadan önce ve sabahları aç karnına içtiğiniz bir bardak elma sirkesi-bal karışımı vücudumuzdaki yağların ve toksinlerin atılmasını sağlar.

Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak besinler içerisindeki kalorileri kısa sürede yakmanızı sağlayan elma sirkesi, kilo vermeye de yardımcı olur.

demiş..ben de denedim böyle bir ayda 6 kilo falan gidiyor

müjde kızlar az once tartıldm.dıyete baslayalı tam 12 un oldu ve ben 3 kılo vermısım.super ya cok heveslendm sımdı tam gaz devam edıcem.merak edenler ıcın soyleyım tekrar yedıklerıme dıkkat edıyorum seker+beyaz ekmek yok.ve gece yatarken elma sırkelı ballı karısım ıcıyorum.bıde haftada 2-3 kere ebru sallıyla plates yapıyrm.her sabh yapamıyrum cunku bebegın durumu bellı olmuo.o uyurken ben de uyuyorum uynaıksa bende uyanıgm ve yakalarsam ebru sallının programını yapıyorum.sadece bu kadar.ben dogum kılolarımı verememıstım.bebgım sımdı 6 aylık.ve ben artık dıyete basldım.83 ıle basladım sımdı 79 kıloyum.hedefım 65.daha 14 kılom daha var ama acaıp kararlıym.dogum oncesı kıloma dusmelıyım..sıze an be an verıcem sonuclarımı.bekleyın kızlar benı.

:KK43:((( ben içmeye dewam ediyorum ama diyet yapmıorum ilk günlerde verdiklerimi geri almaya başladım sanırım... ztn daha da gitmio benden:KK43:
problem nedir acaba daha mı kalorili yiyorum... yani diyet yapmadan kullanan var mı benim gibi işe yarıo mu sizde:KK43:(((

ya ben işyerindeyim patronumdan dolayı konuyu baştan sona okuyamadım sürekli kapatıp çıkmak zorunda kalıyorum :KK43: bana tam olarak açıklarmısınız nolurr :KK43: yani bu karışımı nasıl içiyosunuz yemekten öncemi sonramı ve bu yöntemle kilo veren oldumu

valla herkes farklı uyguluo aslında.cogunluk sanırm sabah ac karnına ıcıyo.ama ben ac karnına zararlı olacagını duydugum ıcın gunde bır kere gece yatmadan bır bardak ıcıyorum.1 bardak suya 1 corba kasıgı sırke ,bır tatlı kasıgı bal koyuyorum ve dikiyorum:)ben dıyette yapıyorum.cok katı degıl cunku emzırıyorum.sadece seker ve beyaz ekmegı tamamen kestım.bıde yapabıldgm kadar karın hareketı yapıyorum.haftada 2-3 kere degısıyo yanı.12 gunde 3 kılo vermısım.benım dıyetım boyle

teşekkür ederim palmina bende yapiim daa yemekten sonra yapim en iisi

Kızlar tüm okuduklarım neticesinde elma sirkesi almaya karar verdim. Belki burda yazanlar olmuştur dikkat etmedim ama isim vermeden şu şekilde açıklayım çok bilinen bir sirke markası "ballı sirke" çıkarmış bilmiyorum haberiniz var mı?

arkadaşlar bugün 10.günüm ve sabah tartıldığımda 3 kiloya ulaştığımı gördüm çok mutluyumsositososito 67den 64e indim 10 günde hedefe 5 kg kaldı. darısı sizlerin başına inş arkadaşlar :içelim:

bu 10 gün içinde karışımı içmenin yanında ne yaptığımı da söyleyim merak eden arkadaşlar olabilir.öyle özel bi diyet uygulamadım sadeceakşam 7den sonra kesinlikle yemek yemiyorum cok acıkırsam salatalık yiyoruum.aklınızda bulunsun salatalıkta 0 kalori ve %90 oranında su var istediğiniz kadar yiyebilirsiniz yani.ve abur cubur yemiyorum eğer canım çok çikolata isterse (çok severim kendisini ayıptır söylemesi) form çikolaya yiyorum.bunun haricinde günde yarım saat yürüyüş başka birsey yapmıyorum arkadaşlar.ama en önemli nokta inanmak unutmayın...

cocuk doguracağım diye top gibi şiştim.ilk 6 ay hiç bişe yapmadım üstüne 4-5 kğ aldım.şimdide veremiyorum bebegim 13 aylık oldu ben hala 72de takılıp kaldım.karışımdan bende baslıyorum bi bardak hazırlayıp içiyorum bile bakalım ne gibi sonuçlar alacagım.haftaya yazarım gelişmeleri

ahmet marankinin kaleminden yazıyorum

Hazırlanışı:

Bir bardak suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi ve 1-2 tatlı kaşığı bal katarak, günde 3 kez, mümkünse yemeklerden önce içilmelidir. Özellikle gece yatmadan önce ve sabahları aç karnına içtiğiniz bir bardak elma sirkesi-bal karışımı vücudumuzdaki yağların ve toksinlerin atılmasını sağlar.

Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak besinler içerisindeki kalorileri kısa sürede yakmanızı sağlayan elma sirkesi, kilo vermeye de yardımcı olur.

demiş..ben de denedim böyle bir ayda 6 kilo falan gidiyor

içinde bal var mideyi korur bende aç karnına içicem o zaman bu arada 4 günde 400gr verdim benim vücut cimri azcık azcık veriyor kiloları:))))

valla herkes farklı uyguluo aslında.cogunluk sanırm sabah ac karnına ıcıyo.ama ben ac karnına zararlı olacagını duydugum ıcın gunde bır kere gece yatmadan bır bardak ıcıyorum.1 bardak suya 1 corba kasıgı sırke ,bır tatlı kasıgı bal koyuyorum ve dikiyorum:)ben dıyette yapıyorum.cok katı degıl cunku emzırıyorum.sadece seker ve beyaz ekmegı tamamen kestım.bıde yapabıldgm kadar karın hareketı yapıyorum.haftada 2-3 kere degısıyo yanı.12 gunde 3 kılo vermısım.benım dıyetım boyle

sade sirke aç karnına zararlı ballısından mide şikayeti olan yok , tebrik ederim 3 kilo çok iyi..sana ve bebişine sağlıklı uzun ömürler:)))

arkadaslar ıcınde balda olsa sirke asitli oldugu ıcın ac karnına içmemenizi tavsiye ederim zira ben tk karnına içtim
2 aydır içiyorum dıyet de yaparak 2 ayda 7 kilo verdim göbek çevresinden de 12 c ınceldım
günde bir defa yatmadan önce bır su bardağına 1 yemek kaşıgı sirke bir tatlı kasıgı bal koyuyorum
hepinize sağlıklı zayıflamalar

kızlar kemal kükrerin direk ballı elma sirkesi var zayıflayanlar için. sadece bunda içmeye başladım ben. ayrıyetten bal katmıyorum ve tadı mükemmel.. ama biraz pahalı şişesi 10 lira mı neydi..

ya kızlar bal koyunca tadı bana iğrenç geliyo ya:gitme:
bal koymasam sadece sirke su içsem olur mu dersiniz

arkadaslar ıcınde balda olsa sirke asitli oldugu ıcın ac karnına içmemenizi tavsiye ederim zira ben tk karnına içtim
2 aydır içiyorum dıyet de yaparak 2 ayda 7 kilo verdim göbek çevresinden de 12 c ınceldım
günde bir defa yatmadan önce bır su bardağına 1 yemek kaşıgı sirke bir tatlı kasıgı bal koyuyorum
hepinize sağlıklı zayıflamalar

canım bunun yanında uyguladıgın diyetin nasıldı ya da varmıydı?

canım bunun yanında uyguladıgın diyetin nasıldı ya da varmıydı?

ekmek tuz ve şekeri kullanmıyorum arkadaşım şeker yerine bal kullandım
genelde sebze yedim akşamları 7 den sonra abur cubur nadiren yedim
sabahları bir dilim kepek ekmeği ile normal kahvaltımı yaptım
hiç birşey yemediğim anlaşılmasın tabı mesela haftanın bir günü hamburger de dahıl agır şeyler yıyorum kolayı da diyet kullanıyorum eskisi kadar sık olmasa da
ilaveten ab rocket mekik aletıyle mekik çekip ip atlıyorum düzenli değil
elmasirkesi bal ve suyu da hiç ihmal etmıyorum

X