Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ekmek tuz ve şekeri kullanmıyorum arkadaşım şeker yerine bal kullandım
genelde sebze yedim akşamları 7 den sonra abur cubur nadiren yedim
sabahları bir dilim kepek ekmeği ile normal kahvaltımı yaptım
hiç birşey yemediğim anlaşılmasın tabı mesela haftanın bir günü hamburger de dahıl agır şeyler yıyorum kolayı da diyet kullanıyorum eskisi kadar sık olmasa da
ilaveten ab rocket mekik aletıyle mekik çekip ip atlıyorum düzenli değil
elmasirkesi bal ve suyu da hiç ihmal etmıyorum

teşekkür ederim canım.

ben de bal koymayı sevmiyodum canım.. o yuzden hazır ballı elma sirkesi aldım..mükemmel tadı...ayrıca bal da koymuyorum hem de

canım ben baştan balsız denedim pek faydasını göremedim ama belki bünyeden bünyeye değişebilir

saol canım cevabın için, bal sadece tatlandırmak için değil demekki, başka fonksiyonlarıda var, az koyayım bari napıyım
:gitme:
canım sen tam olarak nasıl yapıyorsun hayrına bi ayrıntılı yazsan valla çok sevinirima.s.

Son düzenleme:
ayrıca kızlar bal sadece mideye zarar vermesin sirke diye ekleniyor..yoksa bal ve kilo verme birbiriyle düşman şeyler.. sadece sirke içsen de olur ama midene zarar verme

ben de bal koymayı sevmiyodum canım.. o yuzden hazır ballı elma sirkesi aldım..mükemmel tadı...ayrıca bal da koymuyorum hem de

saol canım yeni gördüm cevabını, bi dahakine ondan alayım ya, galiba sırf bu için yapılmış bi ürüna.s

evet ağzında zayıflayın diye bi etiket var..migrosta 2 tane bu üründen 10 lira mı 9 liramı ne alıyolar

ayrıca kızlar bal sadece mideye zarar vermesin sirke diye ekleniyor..yoksa bal ve kilo verme birbiriyle düşman şeyler.. sadece sirke içsen de olur ama midene zarar verme

canım dediğin gibi hem mide için hemde tv de diyetisyen söylemişti baldaki şeker komplex şekermiş çay şekeri gibi basit şeker değil, o yüzden çay şekerine göre kalorisi düşükmüş ve bu şekeri bağırsaklar tam olarak ememiyormuş o yüzdenbitki çaylarını balla tadlandırın diyormuş diyetisyenler bide balın bağırsakları temzileme özelliği varmış, bu yüzden galiba sirkenin temzileyici etkisini artırmak için beraber kullanın diyolar öyle tahmin ettim
a.s

evet bu aldığım bLLI sirke bağırsakları çalıştırıyo gerçekten..normalde sirkenin böyle bi özelliği yok.. içindeki baldan olabilir cnm haklısın

saol canım cevabın için, bal sadece tatlandırmak için değil demekki, başka fonksiyonlarıda var, az koyayım bari napıyım
:gitme:
canım sen tam olarak nasıl yapıyorsun hayrına bi ayrıntılı yazsan valla çok sevinirima.s.

arkadasım ben ramazanda baslamıstım bir ay sadece günde bir kere iftardan sonra içtim
şimdi ise sabah akşam içiyorum
bir su bardağına bir yemek kaşığı elma sirkesi bir çay kaşığı dolu dolu bal koyuyorum
spor ve diyetle faydasını gördüm
sağlıklı zayıflamalar diliyorum

arkadasım ben ramazanda baslamıstım bir ay sadece günde bir kere iftardan sonra içtim
şimdi ise sabah akşam içiyorum
bir su bardağına bir yemek kaşığı elma sirkesi bir çay kaşığı dolu dolu bal koyuyorum
spor ve diyetle faydasını gördüm
sağlıklı zayıflamalar diliyorum

teşekkür ederim canım bilgiler içina.s.
aslında benim kilo problemim yok ama göbeğim şiş gibi duruyor topikte bu şişkinliği aldığını okudum o yüzden denicem bakalım faydalı olacağına inanıyorum
herkesin istediği kiloya kavuşmasını dilerim

bende dün itibariyle başladım bu karışıma.tadı kötü ama napalım katlanıcaz eşimede zorla içiriyorum sonuçta faydalı bişey diyetle beraber yapıyorum
bakalım sonucları ne olacak

merhaba arkadaşlar.bende yeni uye oldum.benımde kilolarımla başım dertte.bnde diyete başladım.bende elma sirkesi+bal karışımını içiyorum.gerçekten harıka bi karışım.her şeyden önce tok tutuyor.bu gerçekten güzel bi şey.sizlerle arkadas olmak istiyorum.inşallah herkes istediği ideal kiloya ulaşır.allah yardımcımız olsun....:çok üzgünüm: bu kilolardan kurtulmalıyım

ben uzun zamandır kullanıyorum kilo almamı durdurdu ama vermiyorumda. en azından almıyorum buna seviniyorum. tadını çok seviyorum tiryaki oldum diyebilirim.

hg canım herkesin bası kilolaıyla dertte ama inşallah vericez kararlı olursak tabi

ben de yeni başlayanlardanım. dün başladım. tadı mükemmel bence. sürekli içerim ben bunu bağımlısı bile olabilirim. haftaya anlaşılır durum. çünkü ayın 28 inden beri 68 kiloda takıldım kaldım. gitmiyor artık. son 6 kilom benim dogum sonrasındaki. bundan önce aksam yemeklerini yemeden meyve falan geçiştirirdim. 20 kiloyu böyle verdim. bu 6 kilo zorlayacak beni. sirkeli su imdadıma yetişir umarım. zemuszemus

X