Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende okuyup gaza geldim, bu aksam basladım. ayrıca annemede baslattım. suanda ilk bardagımı içiyorum. içinede biraz tarcın koydum ancak böle içilesi bi hale geldi. sabah ac karna ve gece içmeyi planlıyorum. değişiklikleri yazarım.

Günaydın bağğyanlar...

bende dün başladım bu karışımı içmeye.
benim kullanımım şöyle ki;sabahlartı kahvaltıdan 20dakika önce 1yemek kaşığı elma sirkesi+1bardaksu,akşam yemeğinden 20dakika önce vede gece yatmadan...

umarım kilo vermemde etkili olur,olmazsada şifa niyetine derim napalıma.s.

Evet hanımlar ben bu karışımı ocak - şubat aylarında kullanmıştım 2 ayda 8 kilo vermiştim , aşırı diyet yapmadan normal beslenerek ve 6 ay kilomu korudum lakin yazın dizginleri salmam araya ramazan ayı girmesi ve bayramın girmesi benim 3 kilo almama neden oldu , dün bi de baktım kiiii 76 ya dayanmışım , hemen sirkemi ve balımı dolaptan çıkardım , dün sabahtan itibaren içmeye başladım , inşallah yine güzelce rahatça kilo veririm :)) şimdilik sabah kalkınca aç karna içiyorum ama midem rahatsız olursa tok içmeye başlarım.

2 gündür bende başladım bu karışıma, ben şöyle yapıyorum, bir bardak ılık suya birer tatlı kaşığı bal ve elma sirkesi karıştırıp sabahları aç karnına içiyorum, zayıflamaya yardımcı diye başlamıştım ama iki gündür daha zindeyim insanın üzerindeki ağırlığı alıyor işlerimi daha zinde yapıyorum yorulmuyorum artık, bakalım kilo vermeme fayda edecek mi?

Son düzenleme:
sizce ben kilo vermiş olabilirmiyim dün gece ve sadece bu sabah içmeyle? işin ilginci öglen sölemesi ayıptr hünkar begendi aksamda hamburger yedim ve yarım kilo eksiğim. ya bu işte bi bit yeniği var yada bu formül cidden mucize.

Canım bu karışım tuvalete çıkarıyor.Yani midende ve bağırsaklarında pek bişey kalmıyo ::::))ondan olmuş olabilir mi?

Son düzenleme:
arkadaşlar bu aralar feci halde ac hissediyorum kendimi yemek yedikten sonra bile açmışım gibi gelio doymuyorum bir türlü.dün tartıldım 3 kg almışım zaten fazlalığım vardı üstüne daha da eklendi çok moralim bozuldu valla:sinifsinif:dün akşam bu formülü denedim inanın mucize gibi anında iştahımı kesti.dün akşam 7de yemek yemiştim ondan sonra içtim ve açlık hiç aklıma gelmedi hihoyyyt ama su sık wcye cıkma olayı olmadı bende neden acaba benneyaptımki neyse ben inanıyorum bu iş olacak.bide ben sirke hiç sevmem ama balla karıstırınca balın tadını alıyorsun elma sirkesi de öle ekşi ekşi kokmuo ballı elma suyu içiomusunuz gibi oluo.bidee muhakkak tok karnına içilmesi gerekio asit midenizi delebilirmiş ve daha etkili olsun diye sakın ha su ve balla karıstırmadan içmeyin arkadaslar sağlınızı kaybederseniz geri gelmez.

valla ben sabah ac karnıma bide gece yatmadan içiorum ama nolcak bilmiorum. birer baqrdak ölçü olarakta.

selam.bende diyete gırdım bu hafta ıtıbarıyle.dogum sonrası hala aynı kılodayım.bebegım 6 aylık oldu ama ben hala 80 kıloyum.hamılelık oncesı 65 kıloydum.doguma 95 ıle gıttım.ve hala hala 80 kıloyum.depresyona gırcem ya..
dıyetım soyle;yedıklerıme 3 gundur dıkkatedıyorum.seker,un ve beyaz ekmek yok.onun dısında yıyorum emzırdıgım ıcın.ek olarak sabahları ebru sallı ıle plates yapıyorum.ve sıteyı takıp etttımkı bu sırkelı ballı karısımda ek olarak kılolarıma ıyı gelebılır.ha bıde gunde 3-4 bardak yesıl cay ıcıyorum.hepsını aynı anda yapıyorum:)sırkelı karısımı ben sadece aksamları yarım bardak dolusu ıcıyorum.bakalım sonucları nasıl olcak.gordugunuz gıbı canıma tak etmıs durumda kılom.sonucları sıze an be an yazarım.

kızlar azimle içmeye devam edin
ben göbek cevresınden 13 cm inceldim 2 aydır içiyorum
6 kiloda verdim
benim zayıflamama vesile oldu inş. size de olur sabırla devam edin ama
ben akşamları yemekten sonra içtim düzenli olmasa da sabahlarıda içiyorum

pazartesi ben de başlıyorum zaten elma sirkesi içiyordum bari bunu deneyeyim daha iyi olur inşallah..sabah aç karnına elma sirkesi dokunuyordu yemeklerden sonra içilmesi çok daha makul geldi bana

Slm kizlar, bende bu gun basladim, elma sirkesine sabah ac karna ictim. bide aksam icicem benimde kasimin 15 ine kadar 10 kilo vermem lazim. Normal bir diyet uyguluyorum spor da yapmaya bas;ladim. insallah bir faydasini gorurum. Cunku hollywood diyetini yaptim 4 hafta yavasladi metobolizma kilo vermem yavasladi.

uzun zamandır ben de yapıcam diyip yapamadığım bişey oldu bu karışımkaydirigubbakcemile3 sorum bunu uygulayanlara. nasıl arkadaşlar gerçekten yararlı mı yani verebildiniz mi baya ne kadar sürede ne kadar verebildiniz? bir de üzüm sirkesiyle olmaz mı elma şart mı?:kedi:

herkes elma sirkesi kullanmıs canım,ki elma sirkesinin faydaları yazılı her yerde. bence onla dene. zayıfladınmı dersen yarın sabahta bi tartılıp emin olup öle yazııım. ama benm bagırsaklarım hiç calısmıodu ona acayip faydası oldu.

arkadaşlar bende bir haftadır yapıorum bu karışımı ama ben elma sirkesi diye bir haftadır üzüm sirkesiylen bu karşımı yapıyormuşum:)dün gece farkettim.bugun itibariylen elma sirkesine döndüm.ancak bir haftadır diiyette yapıyordum sabah tartıdlım bir haftada 2.600 gitmiş.çok sevindm.bence bu karışımında etkisi oldu.bakalım bu haftada elma sirkesiylen yapıcam bakalım nolcak:)bir hafta sonra durumu gene bildiririm.herkese sağlıklı günler :teytey:

kızlar ben 1ay olunca tartılacagım içiyorum bırakmam tadı hoşuma bıle gıttı vallahı 1 haftayı geçtı kullanalı göbuşte sankı bıraz ıncelmemı var ne banamı oyle gelıyor yoksa

kızlar bende başlamayı düşünüyorum bu formüle bir arkadaşımda yıllardır içiyormuş fiziği harika bende nasıl bu kdr güsel die düşünüyordum sanırım sırrı buymuş:))) o aslında kışın bağışıklık sistemini güçlendirmek için içiyormuş ama her derde deva demekki:)))
benim merak ettiğim zayıflamak için aynı zmnda diyettemi yapmam gerek yoksa tek başına işe yarar mı?

X