Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben 1 tatlı kaşığı sirke bir tatlı kaşığı balla deneyecem acaba az mı olur? çok kötü geliyor bana kokusu anca dayanırım galiba(( zayıflamak hiç kolay deil(((
bi de sabah akşam mı içilecek yoksa sadece sabahmı?

arkadasım içine tarcında at tadı harika oluo. güzel bi içecek haline gelio.

canım cok sıkı olmasa da bir diyet yapmak gerekiyor herşeyi elma sirkesinden beklememek gerek dimi?

canım cok sıkı olmasa da bir diyet yapmak gerekiyor herşeyi elma sirkesinden beklememek gerek dimi?

haklısın ama ztn düzenli bi yemek hayatım yok:))) bi de diyeti yapamıyoum ben okdr istikrarlı değilim...
ztn sabah kahvaltı ve akşam yemeği yiyebiliyorum... öğle yemeğim nescafe ve elmadan oluşuo bazende diet biskvi yiyorum okdr:)))

ben kaşıgın ucuyla azcık koyuyorum toz tarcın. hemen kokusunu alıo zaten.

tarcın koyun die bu sayfada okumustum yine. hemde zayıflamaya yardımcı tarzında bişiler yazmıslardı. bende o yüzden kullanıorum ama etkisni bilemicem.

aslında ztn tarçınlı karışımlarda var zayıflamak için ama işte ne biileyim merak ettim genede:))) denedim gerçekten kokusunu kamufle etti:)) tadı da kokusu olmayınca okdr da kötü gelmio gerçekten... en iisi bende tarçınlı içeyim

günaydın hanımlar ben de başladım bu sabah sizin içinde uygunsa yeni başlayanların hepsi her pazartesi yani haftada bir tartılıp kaç kilo verdiğimizi aynı gün yazsak nasıl olur böylece bu formu takip eden başka hanımları da, birbirimizi de aynı zamanda bilgilendirmiş oluruz benimki bir fikir tabi herkese sağlıklı ,mutlu bol bol kilo vermeler:)))

kızlar ben bu gün başladım tadı fena diil öğle yemeğinden sonra içtim yarım bardak ama biraz midemi bulandırdı...devam edicemm yinede...

ben tadını çok sevdim yarım bardak yerine bir bardakta içerim ama mideme zararı olur diye içmem

mideye zararı yokmuş die biliorum hatta elma sirkesinin mideye ii geldiini duymuştum ne kdr doru bilmiorum araştırmak gerek...

bu karısım benm iştahımı actı ya sizede böle bi etkisi oldumu? özellikle tatlı isteği cok fazla.

mideye zararı yokmuş die biliorum hatta elma sirkesinin mideye ii geldiini duymuştum ne kdr doru bilmiorum araştırmak gerek...

aç karnına sürekli içildiğinde zararı var hatta benim komşulardan biri 1,5 sene önce bundan dolayı mide kanaması geçirmiş ama bizim formül tok karnına ve balla içildiği için zarar vermez eskiden yemek sonrası hazımsızlığı geçirsin diye her yemek sonrası şerbet gibi içilirmiş zaten ....malum dönemin yakınsa ondan canın aburcubur isteyebilir bana öyle bir etki yapmadı

ayyyy eveeeet cok haklısın. dogruya ondan tabiki. hiç aklıma gelmedi görüyomusun? kaydirigubbakcemile3

ben yarın diiyete başlıcam inş (bu kaçıncı başlayısım) ama bugün sizin yazdıklarınıza baktım sirke suyuyla ve sogan suyuyla zayıflama bide puan diyeti yapmayı düşnüorm inş. bakalım işe yarıcakmı gelişmeleri yazarım.aslında bana sirke kilo yapar demişlerdi ama yinede denicem HADİ BAKALIM.

ben sabah aç karnına kalkar kalmaz kahvaltıdan önce içiyorum, siz kahvaltıdan sonra mı içiorsunuz?

canım bende 1 haftadır sabah aç karnına kahvaltıdan önce içiyorum birde gece yatarken içiyorum.ara sırada aklıma gelince öğlen içiyorum.ama sabah ve gece hiç aksatmadan içiyorum.şuana kadar midemde bir sorun olmadı tabi herkeste aynı şey olcak deil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…