Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Ama unutmayın bu içecek bi mucize değil sadece gayet saglıklı dogal bi takviye dolaşım sistemini düzenliyor ve gercekten cildede cok faydası var genelde cevremde hep bebek yüzlü oldugumu söylerler :eek:ne kadar dogru bılemem bır bu sırkeye bırde maden suyuna borcluyumm

ohhh be bugun doydum
arkadaşlar tutturdu pizza yemeye gidiyoruz diye bı guzel yedim
menü istedım sonra da cafeye gıttık
donmdurma yedıım
dunya varmış ya...ayrılsam mı bu gruptan ne :eek:

ohhh be bugun doydum
arkadaşlar tutturdu pizza yemeye gidiyoruz diye bı guzel yedim
menü istedım sonra da cafeye gıttık
donmdurma yedıım
dunya varmış ya...ayrılsam mı bu gruptan ne :eek:

delüüüüü daha birde gelip yazıyonn :roflol: :roflol:
yiyiyp yiyipp gelip yazıyon benide yolsan çıkarıyonn kaydirigubbakcemile3

kızlarrr benim sirkem bitmişti,marketten hesaplı bir sirke alıyı dedim fersan elma sirkesi
diğeri gibi değildi,hiç beğenmedim,bilginiz olsun,ben bitene kadar idare edecem artık..

ya ben de fersan kullanıyorum dediğin gibi içtiğim an inna zor tutuyorm kendimi...senin daha önceden kulladığın markası neydi?

selam kızlar ben bugün başladım şuan 61,5 kiloyum.hedefim 58 yardımcı olursanız sevinirim destek anlamında yani spora da başlarım iş yoğunluğum biraz azaldı.

aynı canım sen de benım gıbı 2 kıloya yakın vermeye celışacaksın işte bu zor bılıyor musun bi de dun pizza yemeye gıttım daha zoor oldu :)
karnım kat kat benım de akordeon gibi
o nasıl gıdecek yaaa

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım sizlere bi sorum olacak ben 6 yıllık evliyim ve bebek için iğne tedavisi gördüm ondan sonra çok kilo aldım napcam bilmiyorum sağlık bakanlıgından onaylı bi ilaç aldım sonra şu bitki karışımlarından aldım sonra sizin söylediğiniz karışımlada bunları karıştırsam sizce bi zararı olurmu daha kullanmadım ama sanki olmaz gibi ama genede sizlere bi danışayım dedim hepinizi öptüm cevaplarınızı bekliyorum:CüvCüv:

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım sizlere bi sorum olacak ben 6 yıllık evliyim ve bebek için iğne tedavisi gördüm ondan sonra çok kilo aldım napcam bilmiyorum sağlık bakanlıgından onaylı bi ilaç aldım sonra şu bitki karışımlarından aldım sonra sizin söylediğiniz karışımlada bunları karıştırsam sizce bi zararı olurmu daha kullanmadım ama sanki olmaz gibi ama genede sizlere bi danışayım dedim hepinizi öptüm cevaplarınızı bekliyorum:CüvCüv:

canımm çok şey içme bence özellikle bitkiler
ben 5. bir arada yaptım sankim tüylenmem fazla oldu gibi
bıraktım şimdi kullanmıyorum tabi herkesde farklı etki yapabilir
sonra iğne tedavisi görüyormuşsun canımm yani bişey diyip seni etki altında bırakmak istemem
kimsede sorun olmadı şimdiye kadar eğer sirkeyi fazla kullanmazsann tabi
doktorunada sor bir canım aklındaki sorular bitsin gönül rahatlığıyla kullaann :1hug:

bende iki haftadır falan sirkeli su kullanıyodum içine karanfilde atıyorum ama bir süre ara vercem iki gündür içmiyorummm.vucut bir süre sonra alışıyo kilo verme duruyo o yüzden ara vercem.pek bir etkiside olmadı zaten:KK43:sizlerden etkisini gören varmı?

serenay selam bacıımm valla son günlerde iştah açıldı regl oldumm
bir 10 gün normal şekilde denicem etkisini bukez tam yazabilirim
ama iştah kapanıyordu ilk zamanlar yine kapanıyorda ben zor yiyorum kaydirigubbakcemile3
simon kıız sporlaada denee :jeyyar:
ikincikez yazıyorum baakk kesin etki yapar neremi deydi dersinn

elma sirkesini yemekten önce içmeyi unuttum sonra içsem bir faydası olurmu.yada yatmadan öncemi daha iyi olur kızlar.bu sabah aç karnına eşimle beraber normal tempoda 2km yürüyüş yaptım.hiç yoktan iyidir.akşama da 2 km lik bi yürüyüş tamamdır.zamanla arttırırım.

bende bugünlerde regl olucam,canım tatlı isteyip duruyor.
ilk zamanlarda iştahım kapanıyordu,şimdi kapanmıyor.
pisikolojikmidir nedir anlamadım ben.:sm_confused:
10 gündür kullanıyorum sirkeyi,biraz inceldim gibi ama,kilo sabit.gerçi ben hiç dikkat etmiyorumyasakkelime
çok yiyiyorum çookk:eek:klava:
hergün sabah ,bugün az yiyeceğim diyorum,ama olmuyor.11 saat çalışıyorum.karnım acıkıp duruyor.içimde bir canavar var,doyur beni diyor sankimkötükedihüso

elma sirkesini yemekten önce içmeyi unuttum sonra içsem bir faydası olurmu.yada yatmadan öncemi daha iyi olur kızlar.bu sabah aç karnına eşimle beraber normal tempoda 2km yürüyüş yaptım.hiç yoktan iyidir.akşama da 2 km lik bi yürüyüş tamamdır.zamanla arttırırım.

bende 1 hafta boyunca hep aç kırnına içtim.sabah,öğle,akşam.2 yemek kaşığı sek olarak.arkasından bir bardak su.
2-3 gündür aç,tok farketmiyor içiyorum.günde 3 defa yine.
ne güzel sporda yapmışsın,ah birde ben yapabilsem.kaydirigubbakcemile2

Bem bıraktım 3 gundur içmiyorum.. Kılom sabıt... ınceldım gıbı hıssedıyorum,zaten zayıftın ıyıce erimişin dıyenler oluyor ama olmadı ıste...

arkadaşlar bende 77 kiloyum :KK43: ve hamile kalabilmem için ideal kilom 50 olmam lazım.bence bu bir mucize :)) (ideal kilo hesaplayıcı öle diyor!) ben sabahları florya ormanına yürüyüşe başladım sirkeli ballı su karışımı denemek istiyorum inşallah işe yarar! gelişmeleri yazarım.

arkadaşlar ben bu elma sirkesi bal karışımını içiyordum ama 20 gün içtim hiç mideme dokunmdaı ama şimdi midemde agrılar olmaya başladı 3 gün içmedim acaba sirkedenmi diye bugün bir bardak içtim tekrar agrımaya başladı artık içmeyecegim benim gibi şikayeti olan varmı?

X