Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Yazmayı unutmuşum midemde rahatsızlık var ama 1 haftadır bir şikayetim yok.2 tatlı kaşığı sirke,1 tatlı kaşığı bal olarak kullanıyorum.
Bal zaten sirke mideye zarar vermesin diye canım...
Bende sirkeyi tek içersem midemi mahvediyor,balla olursa hiç sorun olmuyor...

2 çocuk annesi ve ilk doğumumda 17 ikinci doğumdada 21 kilo almış ve bunları doğumdan sonraki 1 yıl içinde vermiş biri olarak sizlerede bazı tavsiyelerim var...
Kilo vermek ne yazıkki öyle hiçde kolay olmuyor...ılk bir yıl içinde verilmezsede kalıcı olabiliyor...Ben iki çocuğumdada kontrolsüz bir şekilde çok kilo aldım...Vermeside çok zor oldu...Sezaryen sonrası ilk 6 ay zaten spor yapılmıyor....Küçücük bebekle başlarda yürümeside çok zor ouyor:KK43:(Birde emzirdikçe insan çok acıkıyor:KK43:Ama yediklerimize zorda olsa dikkat edip kendimizi frenleyebiliriz...
Hamilelikte aldığınız kiloları ilk 6-12 ayda,bebeğinizi anne sütü ile besleyerek,protein,kalsiyum ve vitamin
ağırlıklı beslenip,yapay şeker, karbonhidrat,özellikle,tereyağı,(sağlıklı ve çok lezzetli olsada)margarin ve margarinli gıdalardan uzak durarak,bebişleri pusetine koyup bol bol yürüyerek kilolarınızdan kurtulabilirsiniz...
Bu dönemde pasta,kurabiye,puaça vs.pastalardan,abur cubur atıştırmalik,cips, kraker, kola meyve suyu uzak durmanızı,yemezsem süt olmaz,bebek beslenemz gibi saçma düşüncelerden kurtulmanızı öneririm...

bu akşam yemeği öncesi denicem bakalım.. yararlı olmazsa kafanızı kırarım hee kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar ben hhazır ballı elma sirkesi aldım bu gün onu nasıl kullanacağız hazır alan varmı yöntem nedir?

valla canım yöntem ne bılmıyorum çünkü bende hiiç işe yaramadı dıkkat edıyorum bugun 5.gunum tııık yok gram bıle oynamadım
ballı içmiyorum millet çook kötü tadı...o yuzden mi veremiyorum

Valla benımde 4.günüm gr oynama yok..
kılo problemım yok, sadece vucudum en azından toplansın ıstedım 1 kılo yeter dedım ama tık yok...
sanırım sadece ınceldım,pantolonum dönüyo...

benimde midemde sorun var ama olsun 1 hafta deniycem bakalım neler olcak... burdan yazarım gene merak eden olursaaaa...

Ben 2 haftadır ballı olarak ama maalesef düzensiz kullandım.2 kg. verdim,biraz spor ,biraz yediklerime dikkat ederek.Benim de mide sorunum var balsız kullanmayı düşünmüyorum.

hemen şimdi kalkıp deniyorum bakalıım ben de napıcak...
sonuçları yazarım inş!

ayy kızlarr şimdi bi bardak suya denedim...ama içim kakltı yaa:KK43:((
inş bi sonuç alabilirim..
bi gelişme olursa yazarm size:)))

tadı çok kkötü değil bal katınca meşrubat gibi oluyor
sonuç alırsınn canım merak etme yerimseniben

ben de bu sabah içtim. bakalım neler fark edecek gelişmeleri yazarız yalnız sanırım iştah kapatıcı bir özelliği var çünkü onu içtikten sonra kahvaltı yapasım gelmedi .bal katınca tadı kötü olmuyo.

kızlar nasıl gidiyor sirkee diyetii kaydirigubbakcemile3

iyi kötü gidiyor canım.seninki nasıl gidiyor.1 hafta oldu benim sadece 400 gr. gibi gitti.
ama hiç dikkat etmedim.çok aşırı yedim bu hafta.:eek:klava:
sporda olmayınca olmıyor bu iş.
bu hafta dikkat edeceğim inşallah.hihoyyyt

artık limonata gıbı gellıyor cıdden,eşimede yapıyorum unutursam o yapıp getırıyor...onda farkettı kılosu ama bende halen tık yok...

evet iştah kapatıcı özelligi var ama yemek yiyince hemen geri geliyo kilolar keşke yagları yaksada bir daha kilo almasak.bu sirkeli suya ara veriyomuyuz bir arkadaş öle yazmış sanırım.ama bir süre sonra vucut alışır buna bence ara vermek sonuc aldırır diye düşünüyorum...

Bu gün ilk defa başladım bal ve tarçının yararlarıda saymakla bitmiyor ondan hemen ardından içmeden önce yarım tatlı kaşığı bala tarçın ekliyorum ondan sonra su ile ballı sirke karşımını içiyorum.Bal ve tarçın midemi rahatsızlanmasını engelleyecekmiş bakalım sonuç ne olacak bu gün tatılacağım.Sonucu buraya yazarım.

şimdi sabah kahvaltıdan öncemi içiosunuz?yoksa akşam yemekten sonramı?emziren anneyim içesem bişe olurmu?bide ara veriliomu?1 ay kullanılıcak sanırım?

X