Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ozebus canım seninde anneler gününn kutlu olsunn
tüm anneler ve anne adayları anneler günüz kutlu olsunn a.s.

1 haftadır sadece sirkeli su içiyodum pek hızlı kilo weremiyorum galiba bende işe yaramadı yarın bal ile karıştırıp denycem bakalım nolcak.sayfaları okudum bi balla bi balsız içilebiliyomuş bnmde iyice kafam karıştıkafamçokkarıştı son umudum balla içmek umarım bu sefer işe yarar yaz geliyo artık ince şeylerle göbeğimi kapatamıyorumsenağlama

ayy teşekkürler canım :1hug:
evet yerimde saydım televizyonun karşısında dizi izlerkene bir bakmışsınız 1 saat olmuşş
tavsiye ederimm :lepi:

Canım benim süpersin ya..Şu yerinde sayma işi çok hoşuma gitti..Banada öğret dışarda tek başıma yürümekten nefret ediyorum..Evde hoplayıp zıplayamıyorum..Nasıl yaptın bunu tempolu mu??

Ben bugün basladım eşimle bakalım...
Eşim bile aksamları çayın yanında mutlaka çitlicek yiyecek bişeyler arar ve ben teklıf ettım kabul etmedi:lepi:
ıçtiğimiz sey tıkadı sankı dedi,canım bişey ıstemıyor dedi...
Sabahta yapıcam bakalım...

Canım benim süpersin ya..Şu yerinde sayma işi çok hoşuma gitti..Banada öğret dışarda tek başıma yürümekten nefret ediyorum..Evde hoplayıp zıplayamıyorum..Nasıl yaptın bunu tempolu mu??

canımm istersen tempolu istersen normal ilk okuldayken marş marş yapardık ya öyle kaydirigubbakcemile3
benimde dışarda spor yapma imkanım yok evde kendimce yürüyüş yapıyorumm kaydirigubbakcemile5
ama bazen dizlerimi yukarı doğru çekerek yürüyorum
birde sirkeyi içmeye başladıkdan sonra kalçamda bacaklarımda ağrılar oldu spor yaparken
eritiyor heralde delikafadulden

tşkler kızlar bende anneyim tüm annelerin anneler günü kutlu olsun evlatlarımızla eşimizle bir ömür mutlu geçirmek dileğiyle

canımm istersen tempolu istersen normal ilk okuldayken marş marş yapardık ya öyle kaydirigubbakcemile3
benimde dışarda spor yapma imkanım yok evde kendimce yürüyüş yapıyorumm kaydirigubbakcemile5
ama bazen dizlerimi yukarı doğru çekerek yürüyorum
birde sirkeyi içmeye başladıkdan sonra kalçamda bacaklarımda ağrılar oldu spor yaparken
eritiyor heralde delikafadulden

merhaba nereus.dün yatıcaya kadar tıkınmama rağmen yinede kilom sabah aynı çıktı.61.2 kg. yani almamışım.yarın nasıl çıkar bilmiyorum.aslında hergün tartılmak istemiyorum ama merak edip tartıya çıkıveriryorum.:a015:

Tüm annelerin anneler gününü kutluyorumm. Bende anne aday adayıyım :)) şu anda isteme aşamasındayız cesaret edemiyoruzz :) Neyse ben 10 gündür sirkeli ballı su içiyorum 5 gündür de yediklerime dikkat ediyorum ve inanamıyorum olanlara 2 kilo verdim bile üstelik regl min son gügündeyim yarın dahada güzel olucak . 10 gün önce 62. 7 kilo iken bu sabah 60 . 8 kilo çıktım :)) ben çok zor kilo veririm bence bu elma sirkesi ve bal karışımı bir mucizee . herkese tavsiye ediyorummm.

merhaba arkadaşlar.bende elma sirkesi aldım ama henüz başlamadım.sanırım sizlerle birlikte hareket edersem düzenli içerim.bu arada ben bal kullanmayı düşünmüyorum.bütün yazıları okuyamadım .acaba sirkeli su ile kilo veren bir arkadaşım yazabilir mi acayip gaza ihtiyacım var daa.s

kızlar sizde kalp çarpıtısı yaptımı ben sabahları aç karnına bide yatacagımda içiyorum

Kızlar size bir şey anlatacağım.
Bunun sirkeli su ile alakası var mı bilemiyorum ama paylaşmak istedim.
Ben 22 yaşındayım ve sirkeli su içmeye başlayana kadar hiçbir kalp problemi yaşamadım çok şükür.
Bilenler bilir ben bir süredir ritm bozukluğu yaşıyorum ve ilaç kullanıyorum.

Ben zayıflamak için her akşam 1 bardak sirkeli ballı su içmeye başladım. Aradan birkaç ay geçtiğinde kalbimde anormallikler hissetmeye başladım.
Geçer ya geçer dedim önemsemedim, ancak zamanla bu durum beni daha da rahatsız etmeye başladı.
Artık sürekli elim boynumda, nabzımı kontrol eder hale gelmiştim, çünkü kalbim o kadar ritmsiz atıyordu ki, arada çok hızlanıyor, birden çok yavaş atmaya başlıyor, bayılacak gibi oluyordum.

Neyse doktoruma gittim, ultrason ile kalbime baktı ve sorunun kalp kapakçığımda olduğunu söyledi.
Kapakçığın normalden kalın olduğunu, sorunun da bundan kaynaklandığını söyledi.
ılaç kullandım ve çok şükür şu anda daha iyiyim.
Ama o günden beri de sirkeli suyu ayda yılda bir içiyorum.
Durumun sirkeli su ile alakası var mı bilmiyorum, spekülasyon yaratmak istemem.
Ama paylaşmak istedim sizinle.
Lütfen kullandıklarınız yan etki gösteriyorsa, kullanmaya devam etmeyin.
Hiçbir şey, sağlığınızdan önemli değil, fazla kilolarınız bile

merhaba arkadaşlar sirkeli bal karışımının tam olarak ölçüsü nedir yazarsanız sevinirim...tüm annelerin,anne adaylarının ve de aday adaylarının anneler gününü kutluyorum....:):)

Çok geçmiş olsun hcr35 peki bu durumu doktoruna danıştın mı ? yani sirkeli suyun etkili olup olmadığını

beguum aferin ya nasıl kılo verdın o kadar..maşallah..
canıım ya sana da gecmiş olsun benım kılom azken taşikardi vardı.
kılo aldım gecti...:)
ben yedıklerıme dıkkat edıyorum 2 gundur 250 gram aldım ya nasıl oluyo buu..hoş akşam yemegım peeek güzeldi sıldım supurduum

hcrcim belki etkisi olmuştur yani bünyeye göre far eder geçmiş olsun tekrar

kıız nareşkisi okadar yemek yee kilo almışım 250 gr de bende yarın bir tartılayım haber edeyimm 64.4 eksik çıkarsammm oynarrım valla haftalardır sürünüyırumm

Sormadım kızlar aklıma gelmedi o anda
O yüzden tam etkisi var ya da yok diyemiyorum
Ama sık sık konuda kalp sorunlarından bahsedenleri görünce paylaşmak istedim

X