🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Günaydın kuzum hoşgeldşn merak etmiştik☺☺

Menün süper Allah orucunu kabul etsin balım, sağlıklı yağ almak lazım Karatay da diyor ya, ceviz badem ye ara öğünlerde.
Yüzme olayı zaten beni benden aldı tebrik ediyorum👏🏻👏🏻

Valla kanka aynen öyle yaramadı boşuna vektim o eziyeti neyse artık önümüzdeki maçlara bakacağız 😂😂😂😂

Aşkım ben girmedim doktora 11 Nisanda nörolojiye gidecem tahlil ister zAten o zaman bakarım duruma.
Değerlerin iyi olmasına çok sevindim balım🥰
Sag ol kuzum.
Bence anne yemekleri sana iyi gelecek. Bünye yuksek kalori alinca sasiracak. Gerci az yemeye alistin cok yersen miden kabul etmez kusarsin bence.
Ay ben bi kere bol mercimek corbasi, tatlı kurabiye filan yedim. Su içmiştim.
Evi toparken bi midem bulandi. Cikti şükür rahatladim.
Daha da öyle yemem.

Lilicim sen naaptin kuzum.
Yarin gezme var. Yine tatli borekli corekli birseyler olacak. Bana yardim edin. Onlari yemek istemiyorum. Yarina 62.5 ten 61.5 e düşmüş olacağım.
Üstüne tutup çılgınca kalori yemek istemem
kuzum benim napim dün annemdeydim. yedim ama çok abartmadım. ne yap biliyor musun, karnın tok git. evden çıkmadan salata yoğurt çorba falan ye mideni doldur.

Kizlar okulda bir ogretmen borek getirmis banada alirmisin dedi resmen icimde savas yasadim sonra almadim.baya dusundun dedi arkadas :-) nasil psikolojiyse yersem pisman olurum diye yiyemedim.yinede ins massallah hep boyle gider deyim.
bravo:) durup düşünmekle ne iyi yapmışsın. yiyince nolacak dimi, yutacaksın birkaç saniyede. ama eritmek ne kadar zamanını alacak. mesela ben de bir lokma aldıysam devamını getirmemek için ha bir lokma ha on lokma aynı şey diyorum. sonrasında yaşadığın pişmanlık da cabası.

Kizlar okulda bir ogretmen borek getirmis banada alirmisin dedi resmen icimde savas yasadim sonra almadim.baya dusundun dedi arkadas :-) nasil psikolojiyse yersem pisman olurum diye yiyemedim.yinede ins massallah hep boyle gider deyim.
Aferin kiz masallah. Seninle gurur duydum böreğin tadi gidecekti agzindan ama basenlere inecekti o kh lar.
Masallah canim bende oruc tutuyorum hem iradem güçlensin hem de borcum var 😉.

bravo:) durup düşünmekle ne iyi yapmışsın. yiyince nolacak dimi, yutacaksın birkaç saniyede. ama eritmek ne kadar zamanını alacak. mesela ben de bir lokma aldıysam devamını getirmemek için ha bir lokma ha on lokma aynı şey diyorum. sonrasında yaşadığın pişmanlık da cabası.
Bunu unutmamam lazimmmm
yarin ki gezme icin bu motto sart.

Sag ol kuzum.
Bence anne yemekleri sana iyi gelecek. Bünye yuksek kalori alinca sasiracak. Gerci az yemeye alistin cok yersen miden kabul etmez kusarsin bence.
Ay ben bi kere bol mercimek corbasi, tatlı kurabiye filan yedim. Su içmiştim.
Evi toparken bi midem bulandi. Cikti şükür rahatladim.
Daha da öyle yemem.
Ya dün altı buçukta yedim kabagımı o bile nasıö rahatsız etti beni, 4.30 da yemeye alışmışım ya. İnsan alışıyor hakkaten bebeemm.

Aferin kuzum balla tebrik ediyorum seni, bundan sonra daha kolay hayır diyeceksin emin ol. Zaten insanlar alışıyo teklif etmiyorlar sana. Ben herkesi alıştırdım biri unutunca diğeri diyo o diyette yemez diye😂😂😂
kıııız sana demiyom mu birden düşecek diye. bilimsel açıklaması şuymuş: boşalan yağ hücreleri suyla şişermiş. suyu salınca kilo da düşecek. biraz sabır.
Ay o yağlar beni öldürcek anam🤣🤣 başbelası hakkat ya😂😂
Salı günü kandil evet tek tutulur diye biliyorum ben de 4 gün tutayım dedim bi aksilik çıkmazsa borcum çok:KK43:

X