Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kızlar ben 4 doğum yaptım hali ile göbeğim vardı. 10 kilo verdiğim için göbeğimde biraz sarkma var. Onu nasıl toparlayabilirim. İnternete bazı hareketler var ama deneyip gerçekten memnun kalan varsa o hareketleri yapmak isterim
Benim dogumum 1 sezeryan idi.. altta o minik gobegim hep benimle çatlak buruşuk ele gelen birşey hep orada 🌸

selam günoo kızlarr,
Dün akşam gelemedim menüleri yorumlayamadım malum maç vardı kısa süreli kalp krizleri yaşadım o yüzden bakamadım buraya 🤣🤣
Öncelikle başarımız kutlu ve daim olsun inşallah 🙏

Ben dün akşam serbest öğün yaptım kahvaltımın fotosunu koyuyorum. ara yok. akşamda serbest oldu. Maç olunca kuru kuru gitmez diye vişneli beyaz çikolatalı browni yaptım çayla bi dilim de ondan yedim yani hiç diyetlik bi gün olmadı. Burda hava çok sıcak yürüyüş yapmıyorum, sınav da yaklaştı, stresten gelip gidip bişeyler yiyesim geliyor. Dün deneme yaptım baya kötü geldi sonucu. moralim bozuldu browniyle teselli buldum sanki çok işe yarayacak gibi.
Of bilmiyorum ya benim biraz zeka seviyem düşmüş galiba artık ders falan kaldırmıyor. 18 sene okul okudum ders çalıştım sınav ödev vs artık kafa kalmamış gerçekten.. testin başına oturuyorum başım ağrıyor geri kalkıyorum sonra stres yapıyorum nolcak bu halim. 🤨
LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Canım kafa almıyor değil. İnsanız sonuçta hep sorunlar oluyor. Dolu olan kafa nasıl alsın.
Bende bazen bu konuda dert yanıyorum

Kızlar ben 4 doğum yaptım hali ile göbeğim vardı. 10 kilo verdiğim için göbeğimde biraz sarkma var. Onu nasıl toparlayabilirim. İnternete bazı hareketler var ama deneyip gerçekten memnun kalan varsa o hareketleri yapmak isterim
Tuğçe Alpay 5 dk alt karın egzersizleri yapıyodm bi ara baya etkili. Zaten her alt karın egzersizi videosunda hemen hemen aynı hareketler var düzenli yapınca işe yarıyor bi ara yapıyodm bu aralar hiç yapmıyorum aslında ben de başlasam iyi olur
Canım kafa almıyor değil. İnsanız sonuçta hep sorunlar oluyor. Dolu olan kafa nasıl alsın.
Bende bazen bu konuda dert yanıyorum
Doğru söylüyorsun. Eskiden bitek derse odaklanıyodk şimdi derse oturunca arka planda bi sürü şey düşünüyor kafa.

selam günoo kızlarr,
Dün akşam gelemedim menüleri yorumlayamadım malum maç vardı kısa süreli kalp krizleri yaşadım o yüzden bakamadım buraya 🤣🤣

Ben dün akşam serbest öğün yaptım kahvaltımın fotosunu koyuyorum. ara yok. akşamda serbest oldu. Maç olunca kuru kuru gitmez diye vişneli beyaz çikolatalı browni yaptım çayla bi dilim de ondan yedim yani hiç diyetlik bi gün olmadı. Burda hava çok sıcak yürüyüş yapmıyorum, sınav da yaklaştı, stresten gelip gidip bişeyler yiyesim geliyor. Dün deneme yaptım baya kötü geldi sonucu. moralim bozuldu browniyle teselli buldum sanki çok işe yarayacak gibi.
Of bilmiyorum ya benim biraz zeka seviyem düşmüş galiba artık ders falan kaldırmıyor. 18 sene okul okudum ders çalıştım sınav ödev vs artık kafa kalmamış gerçekten.. testin başına oturuyorum başım ağrıyor geri kalkıyorum sonra stres yapıyorum nolcak bu halim. 🤨
Kendini hiç sıkma canım en verimli saatler seher vakti ve 9 11 saatleri arasında o zamanlar ders çalışmaya çalış
Gece uykusuz kalıp kesinlikle ders çalışma bu sana zarardan başka birşey getirmez sağlık açısından da
Gece erken yat gerekirse sabah çalış
Herşeye bir anda yüklenme
Kuran dinle sana iyi gelecektir temiz havaya çıkmaya çalış
Rabbim gönlünün muradını versin 💐
Benimde en büyük hayalimdi okumak

Sabah yürüyüşe çıkıp 10.000 adım atıp geri dönen ben .

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-03-14-11-40-948_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-07-03-14-11-40-948_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 8
Kendini hiç sıkma canım en verimli saatler seher vakti ve 9 11 saatleri arasında o zamanlar ders çalışmaya çalış
Gece uykusuz kalıp kesinlikle ders çalışma bu sana zarardan başka birşey getirmez sağlık açısından da
Gece erken yat gerekirse sabah çalış
Herşeye bir anda yüklenme
Kuran dinle sana iyi gelecektir temiz havaya çıkmaya çalış
Rabbim gönlünün muradını versin 💐
Benimde en büyük hayalimdi okumak
Evet en iyisi erken vakitte çalışmak gün içinde mümkün değil üstelik evde 3 yaş çocuk var. Eşimde bazen evden çalışıyor haliyle evin işi bitmiyor.
Amaaan ben okudum da noldu atanamayan öğretmenler ordusuna katıldım işte umutsuzca çırpınış. Çok küçük bi ihtimal zaten atanma ihtimalim meb sağolsun. Sanırım kalan ömrümü ev hanımı olarak geçireceğim bu atanma şartlarıyla mesleğimi yapmam mümkün olmayacak gibi.. oysa en büyük hayalimdi öğretmen olmak :cry:

Evet en iyisi erken vakitte çalışmak gün içinde mümkün değil üstelik evde 3 yaş çocuk var. Eşimde bazen evden çalışıyor haliyle evin işi bitmiyor.
Amaaan ben okudum da noldu atanamayan öğretmenler ordusuna katıldım işte umutsuzca çırpınış. Çok küçük bi ihtimal zaten atanma ihtimalim meb sağolsun. Sanırım kalan ömrümü ev hanımı olarak geçireceğim bu atanma şartlarıyla mesleğimi yapmam mümkün olmayacak gibi.. oysa en büyük hayalimdi öğretmen olmak :cry:
Asla ümitsiz olma belki vakti zamanı gelmemiş olabilir okumak hiç bir zaman kötu değildir herkeste çalışacak diye birşey yok

Yediklerimden dolayı aşırı şiş hissediyorum. Dün de mide bulantısı. Midem küçüldü inşallah. 🙏🏻
02.07.2024 menüm

Sabah 10:00
1 çeri domates
1 küçük dilim peynir
1 türk kahvesi

Öğle 12:00
4 tane izmir köfte
1 dilim köfte yemeğinin içerisinde patates vardı ondan yedim
Küçük kase çoban salata

Ara 15:00
20 kiraz

Akşam 17:45
5 çeri domates
2 kibrit kutusu peynir

Ara 19:30 Günü kapatacaktım arkadaşım girdi aklıma
3 tane inegöl köfte
3 tane küçük patates kızartması
3 tatlı kaşığı bal bademli vanilyalı dondurma

2 lt su
11500 adım

LenaG LenaG
Elhan Elhan
Afiyet olsu canım dolu dolu bir gün olmuş :KK200:
Günaydın kızlarrr. regl donemınde oldugum ıcın ıstahım oldukca acık, korkudan tartıya cıkamıyorum ama mecbyr cıkıcam cumartesi :işsiz:

2 temmuz salı
sabah her zamanki gibi metrodan aldıgım kasarlı salamlı sandvıc
ara bıkac cevız
1 amerıcano

oglen kofte vardı yemekhanede koktugu ıcın yıyemedım
1 kasık pılaw yarım kase cacık mantar corbası yarım

ara granola ve 1 elma

aclıktan mıgdem bulandı otobuste tansıyonum dustu oglen yemedım ya. cubuk kraker aldm yarım paket onu yedım
aksam yarım tabak semızotu 2 yemek kasıgı domateslı makarna

saat 21 azıcık dondurma :KK43:(

11000 adım. 2 lt su.

Bugun toza basladım yettı gayri :) bu ıstah kapanmalı. LenaG LenaG Elhan Elhan baska kımı etıketlıcektım bılmıyorum hazırlıktayım
Afiyet olsun canım granola barlar var yanında onlardan bulundur :KK200:
selam günoo kızlarr,

Ben hiç test çözmüyorum sadece konu okuyorum konular konusunda kendimden eminsem soruları çözebilirim gibi düşünüyorum ama zor oluyor tabi
Sabahları çalışıyorum daha verimli geçiyor.:KK200:
LenaG LenaG kaptanım ben önümüzdeki hafta izinli olayım malum sınav haftası çok aktif olamam buralarda.
Tamam canım not aldım
Selam kizlar🌸 pazar gununden beri durgun bir basagrisi ile ugrasiyorum,agrikesici icip atlattim 2 gün ama dün bugun yine var inatla içmiyorum... Havadan kaynakli oldugunu dusunuyorum ya da gozlerim cok yoruluyor😵‍💫

Dün menum şu sekildeydi

Sabah findik badem
Öğlen kabakli yesilsoganli omlet,labne,kbugday patlagi,zeytin
Ara yesil icecek ve badem
Aksam 2 kofte kadar tavuk sote,salata,yogurt,kbugday patlagi
3 lt su ictim, adım sayım 18bindi🌸

Eki Görüntüle 3447225
Geçmiş olsun canım
Afiyet olsun her zamanki gibi harika menü :KK200:
Bugünkü menüm
Kahvaltı 10.30
Haşlanmış yumurta
Beyaz peynir
5 zeytin
Kapya biber yarım
Domates
Salatalık
Yeşil biber
Tam buğday ekmeği
Şekersiz çay
Akşam 18.00
1 Orta boy patates
2 haşlanmış yumurta

2 lt su
3000 adım
Elhan Elhan LenaG LenaG
uranus35 uranus35 M medine66
Eki Görüntüle 3447346 Eki Görüntüle 3447347
Afiyet olsun canım gayet güzel :KK200:

Afiyet olsu canım dolu dolu bir gün olmuş :KK200:

Afiyet olsun canım granola barlar var yanında onlardan bulundur :KK200:

Ben hiç test çözmüyorum sadece konu okuyorum konular konusunda kendimden eminsem soruları çözebilirim gibi düşünüyorum ama zor oluyor tabi
Sabahları çalışıyorum daha verimli geçiyor.:KK200:

Geçmiş olsun canım
Afiyet olsun her zamanki gibi harika menü :KK200:

Afiyet olsun canım gayet güzel :KK200:
Teşekkürler canım 💐 😍

Selam kızlar anca gelebildim çok yoruldum yaa off bir de trafik çilesi delirtir insanı gerçekten

Valla hiç diyete uygun bir gün olmadı detoks patladı ama yarın devam edeceğim.

Sabah yok

Kahvaltı 11:30 2 dilim sade börek,1 dilim pastırma,2 dilim kaşar ,domates,salatalık,4-5 zeytin,çay

Ara 15:00 2 parça cezerye, sütlü filtre kahve

Akşam yemeği yemem artık

Su çok az içtim anca 1 lt olmuştur.
7500 adım

uranus35 uranus35

İyiaksamlar kızlar
Bende şifayı iyice kaptim antibiyotik verdi doktor
3 temmuz menüsü
Sabah 9
1 adet pogaca dışarıdaydim
Ogle
Sadece sıvı İçecekler
Akşam 17.30
3.kasik patates yemeği
4 kaşık Bulgur pilavi
Su 2.litre
Spor yok
Elhan Elhan LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Afiyet olsun canım ve çok geçmiş olsun faranjit demiştin sanırım antibiyotiksiz geçmiyor o şifa olsun inşallah :dua:

İyiaksamlar kızlar
Bende şifayı iyice kaptim antibiyotik verdi doktor
3 temmuz menüsü
Sabah 9
1 adet pogaca dışarıdaydim
Ogle
Sadece sıvı İçecekler
Akşam 17.30
3.kasik patates yemeği
4 kaşık Bulgur pilavi
Su 2.litre
Spor yok
Elhan Elhan LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Afiyet bal şeker olsun şifa olsun canım ♥️

LenaG LenaG canım verdiğin detoks çorbayı yaptım.

Sabahtan beri karnım patlayacak gibi şiş ve gaz var.
Ben unutmuştum ya doğumlardan sonra mercimek beni çok rahatsız ediyor
2 günlük yaptım bakalım artık
Çocuklara yediririm ara ara😁bir sürü vitamin var içinde yani

LenaG LenaG uranus35 uranus35
Hayırlı akşamlar
3 Temmuz menüm

Sabah 9:00
1 kahve
1 kepçe çorba detoksu

Öğlen 12:00
3/4 sıkım mercimek köftesi
Bol salata