Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Bir süre sonra öyle oluyor vücut belli bir kilo verdikten sonra kendini korumaya alıyor az gidiyor. Aslında öyle zamanlarda metabolizmayı hızlandırmak için birkaç gün çok yemek gerekiyor en azından bende işe yarıyor bazen az yiyerek değil de çok ama sağlıklı yiyince daha çok kilo veriyorum.
Öylede deneyim bi.❤️ Ben kaçamak yapıyorum ama doymuyorum gece hep açım. Sağlıksız seylerde arada yediğim içindir belki

28 Haziran menü

Kahvaltı 12 1 kepekli ekmek üzerine yağ ve reçel

15:30 4,5 tane sarma 3 yk patates salatası 1 dilim ekmek 3,4 dilim patlıcan 2 tane sivri biber birazda makarna salatası

Tartıya son gün çok kötü oldu bu ya piknik yaptın kadınlarla yapmaz olaydık 😬

Maden suyu 2 fincan kahve 3 litre su 🧡

Elhan Elhan M Minicikfzt

Elhan Elhan Ellssa Ellssa LenaG LenaG (çok geçmiş olsun canım 💐)

28 haziran menüm

Sabah 9:30
1 kahve
1 dilim karpuz

Öğlen 12:00
1 haşlanmış yumurta
Yarım haşlanmış patates
1 dilim ekmek üstüne krem peyniri ve 1 çay kaşığı kadar üzüm pekmezi
Şekersiz çay

Ara
1 kahve

Akşam yemeği 17:20 bitti
5 sıkım çiğköfte
Baharatsız salata

Su 2 litre
Spor 10 bin adım

28 Haziran
11.30
Yarım muz 20 tane antep fıstığı 5 tane hurma
16.45
2 yumurtalı omlet 3 zeytin 30 Gr beyaz peynir 50 Gr kaşar peynir 2 karabuğday patlağı 2 yk yoğurt lu mısır çorbası yeşil çay

Su 2.5 litre
Spor yok

Elhan Elhan LenaG LenaG Ellssa Ellssa
Bir iddialı menü daha çok güzel afiyet olsun canım 💙

Elhan Elhan Ellssa Ellssa LenaG LenaG (çok geçmiş olsun canım 💐)

28 haziran menüm

Sabah 9:30
1 kahve
1 dilim karpuz

Öğlen 12:00
1 haşlanmış yumurta
Yarım haşlanmış patates
1 dilim ekmek üstüne krem peyniri ve 1 çay kaşığı kadar üzüm pekmezi
Şekersiz çay

Ara
1 kahve

Akşam yemeği 17:20 bitti
5 sıkım çiğköfte
Baharatsız salata

Su 2 litre
Spor 10 bin adım
Güzel bir menü daha afiyet olsun canım 💙

28 Haziran menü

15:30 4,5 tane sarma 3 yk patates salatası 1 dilim ekmek 3,4 dilim patlıcan 2 tane sivri biber birazda makarna salatası

Elhan Elhan M Minicikfzt
Olsun canım o kadar da kötü değil ki

Pek öyle degil abla babam kanserdi biliyorsun akilli ilac kullaniyor onun tedavisiyle ugrasirken annemde troit nodulu cikti biyopsi yapildi benimde bogazimda bir nodul vardi epeydir ihmal ediyordum 55 ml imis bende biyopsi oldum annemle ikimizin de biyopsilerinde birsey cikmadi tekrar oldum ben oda olacak bu sebeple mental olarak iyi degilim ya birsey cikarsa diye buyuk oldugu icin ameliyat olmamda lazim yeterki saglik olsun diyet yapilir afiyetle saglikla diyetlerimizi yapalim insallah
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah iyi düşünün iyi olsun dert veren dermanını verir Allahın izniyle

28 Haziran menü

Elhan Elhan M Minicikfzt
Afiyet olsun tartı öncesi insalahh artı gelmissin piknik kötü olmuş sağlık olsun

Merhaba hanimlar nasilsiniz
Elhan Elhan ablacim cok uzun zaman oldu gelmeyeli bu ara hastaliklarla bogusuyoruz hic dikkat edemiyorum kendime
En son kurban hedefte kalmisim 🙈
Hoşgeldin geçmiş olsun ♥️
Diyet olmasada sağlıklı beslen sağlığın için 😘 biz hep buradayız. Görsel olarak iyi gorunmesende sağlığını destekle. Nodüller için iyi bir ultrason doktoru ve iyi bir cerrah bul canım 😘
Etsinler dellenme :KK62:
Canından kıymetli mi mutfak :KK20:eskiden sen gibiydim inan sonra boşuna dellenmişim diyeceksin ablani dinle etsinler :rapci:
Rica ederim bitanecim onursal kaptan olarak kuzuma yardım edeyim dedim.
İç ses: Keşke kabul etsen de sayfanın başlığıni Lenam diye yazsam :ıslık:
Ufaktan bı kaçış planı gördüm galiba 🤪
İnşallah canım. Artık yeter ya bıktım her hafta ikiyüz üçyüz gr vermekten. Gitmiyor kilolar eskisi kadar yemiyorum da, gram gram vermekten sıkıldım.
Canım arada duraklama olur ve hızla gider sıkma canını. Çok azalttiysan vücut korumaya geçmiş olabilir. Ana öğün ara öğün modunda bişey yap. Sık sık ye.

X