Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Emeğine sağlık kaptanicem Haziran da hedefim 59 bayrama da 61

_ASTRAL_ Elhan Mthn83

02 Haziran 2024 Pazar

sabah 11.00
çift sarılı yumurtadan mantarlı omlet
40 gr peynir, 3 zeytin, söğüş salata, 1/4 simit+ 40 gr siyez simiti

ara 15.40
1/3 çb leblebi

ara 16.30
10 erik, 7 kiraz

akşam 19.30
60 gr baharatlı hindi fileto, 2 kepçe mercimek çorbası, 1/2 dilim çok tah. ek., havuçlu marul salatası

ara 21.10
30 gr hellim peyniri, 25 gr siyez simidi, 1 tarçınlı küçük şeftali
dukan birası

1,5 lt su

sabah sadece 1/2 simit hakkım vardı. kendimde siyez yapınca fazla yedim. akşam arasında sadece 10 erik vardı. ama nedense doymadım simit peynir ve şeftali yedim. biraz kaçamaklı oldu bugün.

Yoğun bir zamanda okudum cevap yazamadım kuzucum. Hikayeni hayranlıkla okudum.. Emek harcadigimiz işlerin ayrı bir önemi var bizim için. Bu güzel fiziği kaybetmemek vicdani bir borç emeğimizi korumamız lazım.
Farketim ses etmedim hiç o yüzden takımlar kuruluyordu tam da gadınlık zor bacım zor başardığımız şeylerinde korumak lazım haklısın dedi haftasonu pıknıkte pıknıge koşup yiyen kız
Göz kararı güzel hedef vermişim ama 100 gramda olsa ilkkez bir hedefim tutmadı bayram hedefi gelir mi dersin

Afiyet olsun güzel menü
Diyetisyen desteği mi almaya başladın kendin mi oluşturdun?

İyi geceler kızlar. midem ‘açımm, açımmm…’ diye bağırırken beynim ‘insülin seviyen düştü, sabah karşı vücudun otofajiye başlayacak…’ gibi cümlelerle ortamı sakinleştirmeye çalışıyor gün boyu tepe tepe kullandığım iradem yorgun, halsizz, yenilgiye açık… yani hemen yatıyorum. Adımlarım;

2 haziran pazar adımlar

9.008 adım Elhan _ASTRAL_

Herkese iyi geceler dilerim

Asıl kahramanlik sosyal hayatın içinde kilo verebilmek ve koruyabilmek tatlım. Kulübe zaman ayırıp bizim kahrimizi çekmek de cabası daha ne yapsin bu kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…