Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Ohh çok şükür hep güzel sağlık haberlerini almak nasip olsun. :dua::KK200:Ben de iyiyim. Kızıl Goncalari izlerken aklına hep sen geliyorsun. :confused:
Hepimizin sağlıklı haberlerini alalım çıtrıcım :KK60: :KK200: hiç kaçırmıyotrum o diziyi akşam biraz kaşçırdım sabah tekrar seyrettim çok acayip bir dizi nutkum tutuldu seyrederken rsmen

Temizlikten sonra hastalandım. Balkon açıktı üşüttüm mü yoksa domestos mu çarptı bilmiyorum. Pazar günü hastaneye gittim serum takıldı. Sürekli kusuyordum. Yemek yiyemiyorum hala karın ağrısı bulantı devam ediyor
Çok geçmiş olsun canım, kimyasal kısmen zehirlemiş olabilir seni, çok dikkatli kullanmak lazım. Hele de başka bir kimyasalla karıştırdıysan o daha fena. Umarım bugün çok daha iyisindir.

Karşıdan karşıya geçiyordum fark etmemişim birden kırmızı yandı bastı biri kornaya bağırdı bana yarım dünya yürüyecek de biz de gideceğiz diye
İnsanlar çok terbiyesiz ve hadsiz canım. Sakın kafana takma bunu, 5 para etmeyecek insanlar için kendini üzme çok fazla.

Merhaba kızlar. Burası güncel bir yarışma sanırım. Katılmak istiyorum eğer mümkünse
Yıllar önce burdaki yarışma ile baya kilo vermiştim ama hamilelik emzirme derken 120 leri gördüm delirmek üzereyim ☹️☹️ Sürekli başlayıp bırakıyorum burası bana iyi gelebilir 🌸
Merhaba hoşgeldin tabii ki mümkün 🥰 Beraberce başarırız 💪 ilk sayfada bir form var onu doldurabilirsen seni de tanımış oluruz. İstersen bugün kullanıcı adını ekleyip bir tartı fotosu atarsan başlangıcın olur. Hergün menülerimizi,içtiğimiz suyu ve sporlarımızı yazıyoruz. Azim senden full destek bizden 🥰

Hala ağrım var ama gece yatabildim artık buz koymuyorum bi rahatladım sanki ama 0 geçmedi. Doktor yine agirirsa gel dedi yine temizlicek galiba gitsem mi bilemedim
Diş agrısı kabir azabı gibi derler eskiler çektim çok kötüydüm aglıyor dum hep geçsin diye geçmiş olsun

Kaptanlarimizin bildirimleri
Eki Görüntüle 3430250
Yüzde: 0.76
Eki Görüntüle 3430251
Yüzde : 1.2
Maviş kaptan 60kiloyum 60kiloyum en çok kilo verme yüzdesini alarak transfer hakkını kazandı. :sampiyon:Tebrikler kaptanım. :KK9:
LenaG LenaG kaptanım senin de eksin çok güzel tebrikler. ❤️

Cordelia Cordelia @Mthn83
Maviş kaptanım kilolarımız aynıymış arada 300gr varmış. Kaç kilo ile başladın gruba katılmayı. Ben 95 ile katıldım🥰

Kaptanlarımızı tebrik ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum 🥰💙

X