Popüler Konu Elhan ile MasterFit

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 28
BOYUNUZ: 1.64
KİLONUZ: 125.3 görmüştüm en son
HEDEF KİLONUZ: şimdilik 99
MEDENİ DURUMUNUZ: evliyim
MESLEGINIZ: öğretmenim ama çalışmıyorum
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hep fazla bi kilom vardı ama evlendikten sonra kilo almaya başladım. Ama asıl hamilelik emzirme dönemi zirveyi gördüm
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: her şey
En önemlisi psikolojik. Bütün gün kilomu düşünüyorum ve bu beni çok mutsuz ediyo. Mutsuz oldukça daha da yiyorum.
Kıyafetlerimin hiçbiri olmuyor koca bi dolap öylece duruyor 2-3 parça kıyafetle geziyorum
Kızım yakında ayaklanacak onunla rahatça koşup oynamak istiyorum

KİLO ALMA NEDENİNİZ: hep fazla bi kilom vardı ama evlendikten sonra kilo almaya başladım. Ama asıl hamilelik emzirme dönemi zirveyi gördüm
En önemlisi psikolojik. Bütün gün kilomu düşünüyorum ve bu beni çok mutsuz ediyo. Mutsuz oldukça daha da yiyorum.
Kıyafetlerimin hiçbiri olmuyor koca bi dolap öylece duruyor 2-3 parça kıyafetle geziyorum
Bir öğretmenimiz daha oldu 🤩 ben de 124.7 de başladım şimdi yeni 2 li hanelere indim çok şükür inanıyorum sen de başaracaksın ilk adımı attın bile 💪 Azmin daim olsun 🙏
O kıyafetlerden birini kestir gözüne çünkü giyeceksin 😘

Bir öğretmenimiz daha oldu 🤩 ben de 124.7 de başladım şimdi yeni 2 li hanelere indim çok şükür inanıyorum sen de başaracaksın ilk adımı attın bile 💪 Azmin daim olsun 🙏
O kıyafetlerden birini kestir gözüne çünkü giyeceksin 😘
Çok teşekkür ederim ve de tebrik 💓inşallah dediğin gibi olur çünkü kilo artık ruhumu daralttı. Çok mutsuzum. Hani bi 5 kilo versem o bile yetecek bi nebze
Bir de benim damak tadım berbat. Ne sebze severim ne meyve
Hep hazır gıdalar, kızartma tatlı vs
Ama kendimi zorlayacağım bir şekilde

Afiyet olsun canım, güzel menü ama su çok az olmuş.

Afiyet olsun menü ve adımlar çok güzel. Ben bu aralarda yazan 3 kere spor yazılarını anlayamadım.

Afiyet olsun, genel olarak çok az olmamış mı. Bana yetersiz geldi canım.

Afiyet olsun canım, menün güzel adımların çok iyi.

Afiyet olsun canım, güzel menü.
Teşekkürler canım

Ay git gide çoğalıyoruzzz 😊😊 hoşgeldin ❤️❤️❤️❤️

Oooo bu gözler neler görüyor böyle maşallah 👀🧿💙🌺🥰
Geçen hafta baya az gitmişti ondan mı böyle bir anda gitti anlamadım bende çok şaşırdım hatta sabah ilk tartıldım inanmadım dışarda bir işim vardı biraz onları halledip geldim yine tartıldım aynı çok mutlu oldum ama motivasyonum yükseldi 🤣 hedefime de az kaldı inşallah 🙏🏻

Çok teşekkür ederim ve de tebrik 💓inşallah dediğin gibi olur çünkü kilo artık ruhumu daralttı. Çok mutsuzum. Hani bi 5 kilo versem o bile yetecek bi nebze
Bir de benim damak tadım berbat. Ne sebze severim ne meyve
Hep hazır gıdalar, kızartma tatlı vs
Ama kendimi zorlayacağım bir şekilde
Ne yemeyi seviyorsun mesela onu yap ama her zaman yediğinin yarısını yemeyi dene ilk etapta. Bir de kızartmaları fırında pişirmeyle bile fark yaratacaktır. Kilolar gittikçe baya motive oluyor insan 🥰

X