Elaziğ///23

günaydın kızlar. dimple apexin halıları çok hoş. özellikle mutfak ve koridor için ideal. neyse beğende bizimle paylaş evinin son halini merak etmeye başladım. acaba bizde o günler görürmüyüz. bizimde kısmetse 2013'te teslim olacak inşallah.

kızlarr dıyorumkı artıkkk bulussak ne ıyııı olurrrr dımıııı gunn karralastıralımmm artık

alişim tokiyemi girdiniz

myflowers bu hafta geşsin önümüzdeki hafta
nevine bebiş görmeye gidelim diye konuşmuştuk

orada tanışabiliriz

yok dimple tofaş metinlerin arkasındaki bi tanıdık inşaata girdik. bakalım gerçi elazığa geleceğimizde belle değilda yatırım olsun diye girdik bakalım.

selam kızlar aslen elazığlıyız biz de. ama istanbulda doğma büyüme yaşıyorum. eşim fırat uni.ne yüksek yapıyo bu sene girdi. şimdilik haftada bir gidip gelcek ama yakında sanırım taşınacağızz. kiralar nasıl orda:) 10yıldır gitmedim elazığa nasıldır merkezi falan gelişmiştir heralde baya.

evet haftaya nevine gidelim kıslar ama biz belkiii eger özgül müsait olursa tabi nevinde nüsait olursa nevine geçicez bakalım
ama haftaya gidelim inşallah

nidahcım elazıg çok güzel oldu çok değişti bende dimplede ist geldik gelin elazıga aslen bende elazıglıyım ama ist da büyüdüm çocuklugum herşeyim orda geçti ilk senelere göre müthiş degişti gelince anlarsın sende
akrabaların varmı burda
kiralar semte göre degişiyo ortalama 600 felan

günaydın kızlarrrrrrrr. bugün benim doğum günüm. 30 oldummmmmmmmmmmmmm :2: ama çok şükür hayatımda keşkeleri olmayan bir 30 yıl geçirdim. Rabbime ne kadar şükretsem azdırrrrrrrrr :Saruboceq:

evet haftaya nevine gidelim kıslar ama biz belkiii eger özgül müsait olursa tabi nevinde nüsait olursa nevine geçicez bakalım
ama haftaya gidelim inşallah

nidahcım elazıg çok güzel oldu çok değişti bende dimplede ist geldik gelin elazıga aslen bende elazıglıyım ama ist da büyüdüm çocuklugum herşeyim orda geçti ilk senelere göre müthiş degişti gelince anlarsın sende
akrabaların varmı burda
kiralar semte göre degişiyo ortalama 600 felan

sağol canım demek ist.dan gittiniz siz de. bende alışırım inş:) akrabalarım var ama köydeler merkezde pek yok. biz gelince uni.ye yakın biyerlerde tutcaz inş evi. 600 çokmuş ya nerdeyse buralar gibi:) hayırlısı inş..

günaydın kızlarrrrrrrr. bugün benim doğum günüm. 30 oldummmmmmmmmmmmmm :2: ama çok şükür hayatımda keşkeleri olmayan bir 30 yıl geçirdim. Rabbime ne kadar şükretsem azdırrrrrrrrr :Saruboceq:

doğum günün kutlu olsun:)

doğum günün kutlu olsun canım ailenle nice güzel yıllar geçir inşallah

teşekkürler kızlar. sbnm nevinden hiç haber alıyomusun? bizim mercimek nasıl?

alişim doğum günün kutlu olsun

1095726695dogumgunu10

1.de güzel bi pasat vardı olmadı

ama mumları koydum üflemezsen küserim bak sempatiksalakcinni

kız dimple 30 yaş dedim diyemi bu kadar çok mum var. gözüme gözüme sokuyon ha. bende bi nefes var hepsini bi kerede üfledim, söndüler kaydirigubbakcemile3

X