Elaziğ///23

flowers senin profilinde öğrenci yazıyo, üniversitedemi okuyosun?

saolun kızlarrr allah razı olsun

dimple nereye uçuyosun kısss

valla öylesine bi uçtum

sizede göstertiyim didim

nasılsın şebboy
iyimisin canım
kendini toparladınmı

valla öylesine bi uçtum

sizede göstertiyim didim

nasılsın şebboy
iyimisin canım
kendini toparladınmı
iyiyim cnm saol toparlandım ya napcaksın hayat geride kalana devam ediyo
günaydın kızlar, nasılsınız? hepinizi öptm opuyorumnanaktan
iyidir cnm sen nasılsın
madem dünya öpme günü bende öpem sizi

ayyy dünya öpme günümüymüşşbende öpimmmm siziii okeleseeee:))))olumunekankayizsmile:1hug:

flowers ne güzel evliyken bile okumak. çok azimlisin galiba. ben hala 4 yıldır taş üstüne taş koyamadım. neyse bu yıl doktoraya girmek için sınavlara hazırlanıyorum. herkesi öptm. öpmeye devam aklinialirimsmile

kızlar öpecem diye kaçtınız galiba. korkmayın yahu naniknanik

ana dün mü öpme günümüş fazla zaman geçmemiş ahanda bende öptm hepiciginiziiopuyorumnanaktan

vıy ana hemin öpikmi birbirimizi

ben gene öpem ama bu sefer sulu sulu

baaarrrrrççç barrrrççç

taammmı

yanağını silen

şişman kuştur

günaydın kızlar. bugün herkes tarafından günün en şıkı seçildim. saçlarımı genelde toplardım işyerinde rahat edeyim diye. saç düzleştirici almıştım 3 ay önce kullanmak bugüne nasip oldu. hem çok pratik hemde fönden daha doğal duruyor kızlar tavsiye ederim yani. üstelik ben ucuzlardan aldım hergün yapmayacağım için.

hayırlı cumalar kızlar
alişim benimde düzleştirici var evde arzumun seti öyle aşırı lüks olandan deil ama bende eriniyom yapmaya :) eminimki sanada çok yakışmıştır :)

kızlar incide süper indirim varr gidin bakın mutlaka
elazıgdakiler heveslenmesin hiçbişe bırakmadım:)))))))))))))))))şaka şaka 39 40 giyiyorum ben ama küçük numaralr kalmamıştı arkadaşım36 giyiodu 1 tane bulabildi

alişim onca anlatıcağana bi resmini koyaydında bizde bakaydık benim düzleştiricim brauns3
bende arada bi yapıyorum

şebnem yıktın yani ortalığı
güle güle kullan canım

X