Elaziğ///23

kızlar ben halı alıcam ama bitürlü kara veremiyorum bana yardımcı olurmusunuz
sahhge halılar zor oluyomuç basılıyomuş falan
alişim sen hala memnunmusun halılarından sen royalinkileri kullanıyodun

yatakodası mutfak antre koridor ve oturma odası için lazım
sizin tavsiye edeceğiniz bişi varmı

flowers ne güzel evliyken bile okumak. çok azimlisin galiba. ben hala 4 yıldır taş üstüne taş koyamadım. neyse bu yıl doktoraya girmek için sınavlara hazırlanıyorum. herkesi öptm. öpmeye devam aklinialirimsmile

aman sorma alıscım ne okumak ne okumakkk kaldım camımmbu yılll dur bakalım ne olacakkk cocuk bırakmıyo ders calksııyımmm sureklı derslerede katılamıyorummmmm ondan dolayı kaldımmm bakalım bu yılll ne olcakkkk

kızlar ben halı alıcam ama bitürlü kara veremiyorum bana yardımcı olurmusunuz
sahhge halılar zor oluyomuç basılıyomuş falan
alişim sen hala memnunmusun halılarından sen royalinkileri kullanıyodun

yatakodası mutfak antre koridor ve oturma odası için lazım
sizin tavsiye edeceğiniz bişi varmı

dimple bende siyah gri bır halı dusunuyorum ama bı turlu karra veremedımmm 1 yıldır ipek şaggy alsammı yoksa bıldıgımız clasik halalılardanmı alsammm royale merınosa saray kaşmire bakmadıgım halı kalmadıama oyleee tam koltuk takımıma uyugun bulmadım bulduklarımda şaggy varrr ondada karrsızım

marka olarak pierre cardin tabiiki o basılmıyor diğer markalar gibi
ama artık ben bu kiloyla basarsam basılır :KK70:

slm hanımlar
dimplecim benim halılarım saray sembol olandan şimdilik gayet kaiteli duruyolar evlendigimizde aldık 3 yıl oldu ama shagy bilmiyoum kullanan varsa onlar ii bilirler

sağolun kızlar

ne zor iş bu yaa

çok kararsızım sanırım hiç halı alamıycam

haftaiçi malatyaya gidicem orda bide apex halıya bakıcam

dımplecım benım halılarımda shaggy,kaşmirin... Ben cok memnunum benımkıler basılma degıl dikilmiş olandan... Tabı temızlık bıraz ugrstırıyor ama silmek gıbı bır derdın olmuyor,halı yıkama makınesı cok rahat ve guzel temızlıyor cnm,yıkmayada verebılıyorsun ben 2 dir yıkamaya verıyorum ozellıgınden hıcbırsey kaybetmedıler...

sağol ozebus

çok karasızım
şikayetvar com a bakınca insanın hiç bişi alası gelmiyo
mesela orda kaşmir 1. sırada 2.royal.3.saray

Hıımm anladım dımplecım... Sende haklısın,her üründe bir olmayabılıyor aslında o kadar sıkayet varsa...

dımplecım benım halılarımda shaggy,kaşmirin... Ben cok memnunum benımkıler basılma degıl dikilmiş olandan... Tabı temızlık bıraz ugrstırıyor ama silmek gıbı bır derdın olmuyor,halı yıkama makınesı cok rahat ve guzel temızlıyor cnm,yıkmayada verebılıyorsun ben 2 dir yıkamaya verıyorum ozellıgınden hıcbırsey kaybetmedıler...

benim salon halılarım yün ama markasını duymamıştım daha önce ama sakız halıdan aldım çok seviyorum ışıldıyo bi süpürünce
oturma odam şuan pıerr cardın çok memnunm ama desenine vurulduk nevinle aldım daha sonra ama ondan önce shaggy di çoooooooook memnundum öyler ikide bi silme derdi yok süper bişe bence

günaydın kızlar. halı muhabbeti var demek. geldim dimple.bak canım oturma odam pierre cardin, misafir odam royal, yatak odam dinarsu, geri kalan saray. pierre cardini asla önermem, royal'i de çok istemeyerek aldım ama desenini beğendim. ha şu ana kadar bir sorunda yaşamadım. dinarsuda shaggy, onlarında temizliği bahsedildiği kadar zor değil. geri kalan saray halıma gelince, saray halının duruşu bi başka. bak onları kayınvalidem almış daha eşim öğrenciyken düşün. yani eski model ama o halılarımı bi sildinmi ışıl ışıl. yani evim bitipte taşındığımda halılarımı değiştirecek olursam saray halıdan kesinlikle şaşmam.

yatakodama sarayın shaggy lerinden alıcam onu belirledim koridor ve mutfak içinde malatyada apex halıya bakıcam

oturma odasınada sanırım almıycam eski halılarımla idare edicem
eski dediğimde 2 yıl önce almıştım ama gıcık oluyorum
royalin şu çakıl taşı deseni olanlar varya onlar

yatakodama sarayın shaggy lerinden alıcam onu belirledim koridor ve mutfak içinde malatyada apex halıya bakıcam

oturma odasınada sanırım almıycam eski halılarımla idare edicem
eski dediğimde 2 yıl önce almıştım ama gıcık oluyorum
royalin şu çakıl taşı deseni olanlar varya onlar

X