Elaziğ///23

imgres

nevinin mercimegi iyi ama sarılıgı tam geçmemiş sanırım ve uyku problrmi varmış geceleri uyumuyormuş

günaydın kızlar,
dimple dottor bu ne? neyse yinede teşekkürler bacım ya. sbnm bendenmde çok selam söle mercimeğide benden yana kokla. ne güzel süt kokuyodur şimdi. inşallah sıkıntılarını da atlatır.

Alişim canım benım dogum gunun kutlu olsun canısı... Rabbım gonlundekı guzellıklerı sana yasamayı nasıp etsın hayırlısıyla canım...

Herkese selamlarrr...

bugün nevindeydim hepinizin yerine kokladım hatta hiç indirmedim kucagımdan çooooooook tatlı ya kuzum özgülcümlede tanıştık oda gelmişti oda çok şeker bi hatun
dimple haftaya gidelimmi tatlım nevine myflowersss ne diyosun tatlım

günaydın kızlar. sbnm demek gittin bende orda olsaydım keşke. özebuscum, canım çok teşekkürler güzel dileklerin için. kızlar kurban bayramına büyük bir ihtimalle elazığdayım guclubacismile

bugün nevindeydim hepinizin yerine kokladım hatta hiç indirmedim kucagımdan çooooooook tatlı ya kuzum özgülcümlede tanıştık oda gelmişti oda çok şeker bi hatun
dimple haftaya gidelimmi tatlım nevine myflowersss ne diyosun tatlım

bana uyar canım ne zman ıst3ersenız gelırımmm:nazar::lepi:

Nevıne gıttıgınızde benden de cook selam soyleyın gozaydın dıleklerımı ıletın kızlar...

Nevıne gıttıgınızde benden de cook selam soyleyın gozaydın dıleklerımı ıletın kızlar...

tmm ben iletirim :))))

alişim geçmiş doğumgününü bende kutluyorum nasıl bir duygu 30 olmak :KK70: nice güzel yıllara minik kızınla eşinle (kayınvalidenle :KK70:)

tmm ben iletirim :))))

alişim geçmiş doğumgününü bende kutluyorum nasıl bir duygu 30 olmak :KK70: nice güzel yıllara minik kızınla eşinle (kayınvalidenle :KK70:)

nevin seni dövecemmmmmmmmmmmmmmmm. valla lohusa filan dinlemem haaaa. en son kelimeyle olayı bitirmişin bacım ya.

ay ne çok seviyormuşsun ne diyim allah ayırmasın seni hiç kayınvalidenden :))

bana haftaya hergün uyarrrr bigün söyleyin nevine söyleyelim
ayyy alisim busefer geldiğinde inşallah seni agırlıycam çok üzüldüm geçen sefer olmadaıgına

kızlar bana divaibiş otel hakkında bişeler söyleyin 29 ekimde gidelim diyoruz daha çok ama oruçoglu tesislerimi ibiş otel mi karar veremedik

ibiş değil kız ibis. ben gittim ya ramazan bayramı tatilinde nevşehirdeydik. oruçoğluna gitmediğimden ikisini kıyaslayamacağım ama ben daha önce roza resorte gitmiştim nevşehirde, burası mekan güzelde temizliği çokta iyi gelmedi. ama çok kötüde değil,mesela yemekler fena değil, ama havuzların temizliği haftada yapılıyor ama sürekli suyu kendiliğinden değişiyormuş.
bu arada nevin kayınvalidemle aram o kadar da kötü değil ya. iç güveysinden hallice yani:))))
kızlar kurban bayramına gelirsem inşallah burdan tanıştığım nem arkadaşımızda tanışıcağım inşallah. elazığa gelin gelmiş malatyadan. sbnm bu defa kapını geniş aç. kesin geliyom. kaçamazsın valla aklinialirimsmile sengözlerimebaksanab

roza resort un mu temizligi iyi degil yoksa ibiş!!!in mi:)
kısss vallaha bekliom mutlaka

X