Elaziğ///23

sen ibişe git şebnem :)
aliş bu kaybolur ortalardan gene bacım :) güvenme ona
sarılığı var gene dimplecim salı felan götürecem kontrole gene kan verecez :KK43:

ana bizde kurban bayramında olmayız galiba :KK43: kız bi kaç gün erkenden gel
bak ben ektim bile seni :)

kızımlarımla yapacaz kahvaltı bugün :) tekiz ve yumurtalı ekmek bol tereyağlı közlenmiş biber yiycez :)

şebnem bende bilmiyorum ama annemler sürekli orda kalıyolar memnunlar

perşembe şimdilik müsatim kızlar haberiniz olsun

nbr dimplecim sen sormuyosun ben soruuyım madem

aşkolsun cankuş olurmu hiç öle şey iyiyim canım hadi buluşuyoruz artıkın
perşembe şimdilik müsatim kızlar haberiniz olsun

tamam bana uyar herkes onaylasın burdan o zaman perşembe günü ben gelebilirim müsaitim

bu arada nasıl gelebilicem en ufak bi fikrim yok
inşallah siyah atlı prensimi ikna edebilirim :))))

nevin demek ilk eken sen oldun beni. canın sağolsu. zaten bizim sıpadan fırsat bulup bulmayacağımdan kesin değil. çünkü tatillerde full time ilgi bekliyo benden. kreşteki annesiz günlerin acısını çıkarıyo. sbnm divaya gidebilirsin ama özellikle havuzu bana çokta temiz gelmedi. bide nasıl desem karşılaştırma yapacak olursak rozaya,asosa gelenler daha elitti sanki. yani ibis öyle kalınmayacak bi otel değil ama biz diğer 2 otelle (roza ve asos) karşılaştığımızda seneye ibise gitmeyi düşünmüyoruz. yani benim gözlemlerim bunlar ama tabi herkesin bekletileri farklı. zaten son gün kızım havuzdan sonra tuvalete gitmek istedi, ben bi girdim hepsi fena. tabi görevliye gittim ve çağırıp manzaraya gösterdim. yani öyle bir ortamda temzi olmak isteyen bile temiz olamaz dedim. hatta tuvalet kağıdı ve lavabolarda sabun bile yoktu, 5 aten lavabodana araya araya 1 tanesinde zar zor sabun bulmuştum. tabi bunları söyleyince haklısınız dediler amaben pek memnun ayrılmadım açıkçası. bilmem belkide eşimle ben çok obsesifiz, ondan kaynaklanabilir.ama yemekler güzeldi, sana hizmet verenler güleryüzlüydü, odalar temizdi gerçi ben her gittiğim otele 1 kilo çamaşır suyunu klozete ve küvete boca ediyorum, ondan sonra kullanmaya başlıyoruz dediğim gibi belki ben obsesifim ama çokta memnun kalmadık.

düz git git git git git sağdan dön git git git git soldaki son bina :KK70: :KK70:

myflowerrs bana in canım birlikte gidelim
alisim busefer bekliom mutlaka

slm güzelller
buluşucakmısınızzz :KK43:
ben cuma günü sebnemle ve nevinle görüştüm buluştuk
neviinin kızınıda gördüm mincik datluu bi kızı var saglıkla büyüsün inşşş
sebnemcim sende bi o kadar datlu bi hatunsun canım bende beklerim evime sizleri ..

aa özge onlarla tanıştın bizimle tanışmıycakmısın :KK43:((((

hem sizhangi ara dere anlaştınız gizli işmi çeviriyosunuz

günaydın hatunlar. ankarada puslu,kapalı,boğuk bir hava. içim karardı. elazığ nasıl?

evt kıss dımple bızı devre dısı bırakıpda gıtmıssler ask olsun bunlaraaaa

kıss yok zaten nevinle sıksık görüşüyoruz bugün bana gelicek
cuma günüde özgülün dr da randevusu varmış sonrasındada nevine gideyim demiş öyle görüştük

alisimcim burası açık hava ama serin yaaa
ayrıcaa çook kötü midemi üşütmüşümmmm çok fenaaaa

kıss yok zaten nevinle sıksık görüşüyoruz bugün bana gelicek
cuma günüde özgülün dr da randevusu varmış sonrasındada nevine gideyim demiş öyle görüştük

alisimcim burası açık hava ama serin yaaa
ayrıcaa çook kötü midemi üşütmüşümmmm çok fenaaaa

tabi bizi hıc cagırmak yokkkkk

geçmiş olsun sbnm. özebus sen nasılsın bu arada? hamilelik nasıl gidiyor? doğumada az kaldı demi? ne yaptın doktor işini? neye karar verdin?

kızlar nevine ben geldiğimde de gidelim mi? :KK1: gerçi hele bi perşembe günü buluşunda kaydirigubbakcemile2 benim gelmeme çok var.

X