Elaziğ///23

Allah senden razı olsun cnm...
nette de bakıyordum elazıgda nerelrde var dıye ama bulamamıstım...elazıgı ıyı bılmeyınce ınsan böyle caresız kalıyor... cok saol bıtanem...

kııız nevin geliyo ha minik prenses

tamam şebnem bende buralaardayım

günaydın kızlar. nevin hadi hayırlısı bakalım geliyo nazlı bebişimiz desene.

ank06 hoşgeldin ablam. nasılsın, epeydir sesin çıkmıyodu. geçen şu tariflerinden damla sakızlı tatlını denedim. çok hafif ve kıvamı yerindeydi,çok beğendük,löp diye yuttuk.

dimple bak bizim topik coşmu valla ne güzel. bir ara senle ben yürütür olmuştuk.

özebuscum sende o dönemi ailenin yanında geçireceğin için çok şanslısın. gerçi ben 2.ye nasipse kendi evimde ve annemle,teşrif ederse kayınvalidemle ama kesinlikle kendi evimde düşünüyorum. tabi bunlar kısmettttttttttt.

neyse kızlar ben kaçtım, kk'ya buraya ara ara girerim yine ama kk'ye eskisi gibi sık takılmayacağım ekimde üds yabancı dil sınavım var, ramazanda olsa inekleyeceğim, doktora için bu sınavı vermem lazım. eğitim şartttttttttttttttttttttttttttttkaydirigubbakcemile5

mrb hanımlarr güzel bi hafta diliyorum
özebuşcum naptın dr işini gittin mi inş yardımcı olmuşumdur allah sendende razı olsun
kız nevinnn nişan geldi demekkk ayy heyecan yaptım inş herşey yolunda gider saglıkla kucaklarsın

slm kızlar ayy alisimmm çok zor evliyken öğrenci olmak yada bi sınava hazırlanmak allah kolaylık versin tatlım
nevinle birzz önce konuştum iyiymiş bebişin kalp atışlarını dinliyolarmış bebiş illa gelecem diyorrrr

kızlar bişey sorcam size pembe koltuklarım var ona uygun halı biriki dekoratif şeyler var oturma odamda tv sehpası yada ünitesi alıcam ne renk alayım
rengi şöyle ceviz kabugu mu olsun beyaz da olabilir diyorum bulabilrsem elazığda
ne diyosunuz

Son düzenleme:
sbnm benimde aklıma beyaz gelmişti,daha devamını okumadan ama tabi resim görmeden fikir yürütmek zor.

ha bu arada sbnm beni evlilik değilde ramazan vurdur. ramazanda hiç ders çalışasım yok. sınavda hemen ekimde, nasıl tamamen hazırlanacam bilemiyorum...

şebnem bende taşınacam diye bu tür şeyleri araştırıtorum

eğer oturma gurubun klasikse ceviz rengi olabilir

ama sporsa beyaz olur diye düşündüm

sana fikir vermek amacıyla kendiminkini söyliyim
kırmızı köşe takımı aldım

tv sehbam siyah üst kısmı siyah cam
ön tarafı siyah lake
kromlarlada hareket vermişler
arçelikten almışdım gazi caddesindekinden

nevinden haber alırsan hemen yaz buraya olurmu

istersen oraya bi bak

doğumum kışın tam ortası kısmetse canım,bende burda mahrum bır köydeyım cep bıle cekmıyor hastane 100km... mecbur gıdıcem anneme cnm...merkezde olsaydım evımde yapardım daha işime gelırdı cnm ama ıste sartlar...
canım esım ızın alınca gıdıcez ınsallah... yardımcı olmaz mısın hemde nasıl oldun,elazıgı pek bılmıyorum cunku... cok tesekkur ederım cnmm

hımm bakalım beyaz bulabilecekmiyimmm
dimplecim spor oturma odam yaa beyaz nerden bulcam yaa yarın çarşıya çıkıcam bi bakyımmm
nevinle daha konuşmadım ama face de salıya kadar bebişim aramızda demiş ararım birazdan
dimplecim myflowers damla ve burda olupta gelmek isteyen arkidişlerim nevinin bebeği gelsin görmeye gidelimm ben ddoğsun giderim hemen allah nasip edersede hani hep birlikte yani nevin doğsun toparlansın bayramdan sonra nevine bebek görmeyeee gidelimmm ne diyonuzz sonrada dimpleye gidekk:))))))sonrada özgüle özebus felan sonradaaa banaaa gelirsiniz inşallahhhhh:)))))))))))))))))

olur tabii..bakarız konuşuruz sağlıkla doğsun bebeği bi gideriz..siz hiç görüşmediniz yani:uhm:

aaaaaaaaa çok iyi düşündün şebnem evet öyle yapalım kız

bide şebnem malatya yolu üstünde prestij mobilya varya oraya bak istersen
orada neredeyse herşeyi beyaz getirmişler

ben orada yatakodası beğendim bakalım alabilirsek onu alıcaz
eğer gidersen bana söyle tarif edeyim yatakodasını senin fikrinide alıyım

Son düzenleme:
damlacım dimple ben ve nevin görüştük ama nevinle çok sık görüşüyoruz

dimplecim ben bitane buldum doğtaşta beyaz kapaklarıda pembe bayıldııım netten baktımm yarın oraya gidicemm bakalım eger fiyatı çok geliirse bakayım prestıjeede
sende bak netten doğtaş violet tv ünitesii sayfasına gir katologu indirde bak diğer türl açılmıyo

buarada damlacım sen nerde oturuyosun nevinle nerde karşılasıyosunuzz
kızzz nevin damlayı önce kardeşin sandım profil resminde nekadar benziyo dimii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…