Elaziğ///23

hahaaa:)))iyi dedikodumu yapmışsınz valla delikafadulden şebnem abla olduğunu tahmin etmiştim zaten,evet ya ben 21 yaşındayım aranız da küçük kalmıyayım:)))

bak o seni çıkaramamış damla sen tahmin etmişsin :))aferin sana :))
ay iftara az kaldı yarılandı yol :)))

şebnem bu gün çarşıya çıktım
o tv ünitesi mor a daha yakın bi renk

senin koltuklarına uyarmı ki

(((olmadıııı malesef benim duvarımdan 60 cm daha uzun bende başka bi modele baktım oda güzel iki parça duvara monteleln bi parçasıda var güzeldi ama ben yarın prestıje bakıcamm oradada yoksa doğtaştakini alıcamm haa bide alfemoya izdivaça imaja hep baktık çok güzel şeyler var ama benim odama uygun değil sadece adamın anlattıgına göre ve idda ediyo bi model varmış alfemoda o çok uyarmış isitedigime yakınmış yarın ona da bakıcam dimple sen hangi yatakodası takımını begendinn onada bakayım yarınn

hahaaa:)))iyi dedikodumu yapmışsınz valla delikafadulden şebnem abla olduğunu tahmin etmiştim zaten,evet ya ben 21 yaşındayım aranız da küçük kalmıyayım:)))

sen oldugunu anlamadım ve çıkaramadımm yaa canımbenimm
resminden semraya benzettim ama semra değil biliyorum nevin söledii sonraa

[/url][/IMG]

oh nihayet bitirdim
ilk eklediğim girişte sol tarafta

ikinci alt katta

kızlar sizde bişi söyleyin

dimple ben 2 numara diyorum ilkini pek beğenmedim. olmadı buraya gelin sitelere götüreyim sizi. kaydirigubbakcemile5 sbnm rapsodi yada lazzonide çok güzel tv üniteleri var ama elazığda mağazaları varmı bilmem. hatta kelebek mobilyayıda severim ben hem spor hem kaliteli.

sağol alişim bizde kararsız kaldık

şebnem canlısına
bak bide eğer gidebilirsen

kız nevin sen ne zaman doğuracan anam. nerdeyse ben burda doğuracam ha.

alisim bizi burda doğurttu aylardır doğuruyo yatıyo debeleniyo:)))))))))

aynen sbnm. ben burda dokuz doğuracam meraktan. kıza isim ne düşündün nevin. isim bellimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…