Elaziğ///23

canım hosgeldın...
ben ıyıyım bakalım cnm göbüş buyutuyorum :))
bızde bebişimle senı yerisss bulmusuz güsel hatunu :))
hayırlı olsun ikisine de bebekleri..Allah tez zamanda bana da nasip etsin İNŞALLAH :) benim iki düşüğüm oldu da ondan öyle diyorum..sen elazığda mı yaşamayı tercih ederdin??ailen burda mı:uhm:

saol canım benım...Allahım tez zamanda hayırlısıyla sana da nasıp etsın canım...

damlacım inşallah Rabbim taz amanda seninde gönlündekini hayırlısıyla verir. burda olmak benim tercihim değil aslında eşim doktor uzmanlığını ankarada kazandı. ha bu işime geliyormu tabiki geliyo.,zira kayınvalidem benden bende ondan pek haz etmeyiz:)))))

hadi yaa:)herkesin başındaki dert:))))neyse senin için iyi olmuş ozaman:)kayınvalidengil elazığda mı??

aminn..çok sağol..senin doğum nezaman,sağlıkla gelir bebeğin inşallah..

amin canım ınsallah Allahım ona saglık versın... dogum kısmetse normal olursa kasımın son haftası cnm... eylulde Allah ızın verırse annemın yanına gıdecegım dogum ıcın...

amin canım ınsallah Allahım ona saglık versın... dogum kısmetse normal olursa kasımın son haftası cnm... eylulde Allah ızın verırse annemın yanına gıdecegım dogum ıcın...

hıı..daha varmış ama sen vaktin nasıl geçtiğini anlamzasın heralde,yada hiç geçmez bilemiyorum..neyse son ayların sıcaklara denk gelmemiş,yakınanlar var ordan biliyorum..evet yaa bende ablamın doğumunda anladım annemiz olmadan geçmez o ilk günler,Allah onları başımızdan eksik etmesinopuyorumnanaktan

son aylarda olmasamda sıcaklarda bende cok zorlanıyorum canım... Allahım ınsallah sana da nasıp eder de o zaman benı hatırlarsın tatlım... anne gıbısı olmuyor tabı,Allahım eksıklıklerını gostermesınn

iyi geceler damlacım nasılsın :))
bende elazığda yaşıyorum :))

burda yazanlarıon cıogu elazıgda yasıyor damlacımmm bı kac kısı es veya kendı gorevlerı ıcın ıl dısından yasıyıolarr ama sayfamızı sagolsunlar yanlız bırakmıyorlar

herkese hayırlı bi gün daha dogrusu akşm diliyorum
zebuşcum ben ufuk tıp a gidiyorum ayrıntılı ultrasonu soruyon galiba orda vardı 60 tl ücret ödüyon bide fırat ünv hastanesinde ayrıntılı vardı canım

ooo iyi kaynatmışsınız cimcimeler

şebnemcim nasılsın hayataım daha sık gel taammı

nevin hala karpuzmu büyütüyosun
kaç kilo aldın

hahah karpuz çok büyümüyo sanırım :)))
ama artık kızım geliyo teyzeleri gece leke geldi pembe sabahta kırmızı geldi ara ara devam ediyo bekliyorum artık daha durmıcak bu kız sanırım
drumuz istanbulda gelsin öyle gelsin kızım :))
17 kg aldım :))) iyimi dimplecim

kız damla neredesin nereye gidecen yemeğe bende geleyimmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…